Články k osobnosti

Martin Mikuláš

  zpěvák, kytarista, banjista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Mikuláš »
 

Máte ministrů, že se vám do lavic nevejdou. A vy že šetříte? Topkař to v Partii schytal

 
Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se debatovalo o vládním úsporném balíčku. Před televizní kamery dorazili Jana Mračková Vildumetzová (ANO), Jan Jakob (TOP 09), Mikuláš Ferjenčík (Piráti) a Martin Netolický (ČSSD). Vildumetzová členy vládní koalice nešetřila. „Občané pykají za vaši neschopnost,“ vypálila. A to byl jen jeden z mnoha slovních šrapnelů, které vrhla na vládu. Jan Jakob jí nezůstal nic dlužen.
21.05.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Premiér Fiala: Funkce ministra pro evropské záležitosti. Dbá na jednotu EU

 
Předseda vlády Petr Fiala uvedl do funkce nového ministra školství, mládeže a tělovýchovy Mikuláše Beka a následně ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka.
07.05.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5385 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Změny ve vládě: Bek byl pověřen řízením MŠMT, Dvořák je ministrem pro EU

 
Prezident Petr Pavel dnes na Pražském hradě pověřil Mikuláše Beka řízením ministerstva školství a jmenoval Martina Dvořáka (oba STAN) ministrem pro evropské záležitosti. Dosud post zastával právě Bek, který v čele ministerstva školství nahradil Vladimíra Balaše (STAN), jenž rezignoval kvůli dlouhodobým zdravotním problémům spojeným s proděláním covidu-19.
04.05.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2230 článků) , Vladimír Dvořák (46 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Pavel Dvořák (157 článků)

Pavel jmenoval dva nové ministry: Není čas ztrácet čas, uvedl k tomu

 
Prezident Petr Pavel na Pražském hradě pověřil Mikuláše Beka řízením ministerstva školství a jmenoval Martina Dvořáka (oba STAN) ministrem pro evropské záležitosti. Dosud post zastával právě Bek, který v čele resortu školství nahradil Vladimíra Balaše (STAN), jenž rezignoval kvůli dlouhodobým zdravotním problémům spojeným s proděláním covidu-19. Premiér Petr Fiala (ODS) odpoledne oba ministry uvede do úřadu, jak píše ČTK.
04.05.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5385 článků) , Petr Pavel (2230 článků) , Vladimír Dvořák (46 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Pavel Fiala (303 článků)

Pavel pověřil Beka řízením resortu školství a jmenoval Dvořáka ministrem pro EU

 
Prezident Petr Pavel dnes na Pražském hradě pověřil Mikuláše Beka řízením ministerstva školství a jmenoval Martina Dvořáka (oba STAN) ministrem pro evropské záležitosti. Dosud post zastával právě Bek, který v čele resortu školství nahradil Vladimíra Balaše (STAN), jenž rezignoval kvůli dlouhodobým zdravotním problémům spojeným s proděláním covidu-19. Premiér Petr Fiala (ODS) odpoledne oba ministry uvede do úřadu.
04.05.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5385 článků) , Petr Pavel (2230 článků) , Vladimír Dvořák (46 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Pavel Fiala (303 článků)

Pavel jmenuje Beka a Dvořáka ve čtvrtek. Zná je a nemá s nimi žádný problém

 
Prezident Petr Pavel nevidí problém se jmenováním Mikuláše Beka ministrem školství a Martina Dvořáka ministrem pro evropské záležitosti. Oba do funkce jmenuje ve čtvrtek. Premiér Petr Fiala je následně uvede do funkce.
02.05.2023 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5385 článků) , Petr Pavel (2230 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Pavel Dvořák (157 článků) , Pavel Fiala (303 článků)

STAN: Na pozice ministrů jsme navrhli Mikuláše Beka a Martina Dvořáka

 
Členové celostátního výboru hnutí STAN potvrdili na mimořádném jednání kandidáty na pozici ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministra pro evropské záležitosti.
26.04.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Balaše ve funkci ministra školství nahradí Mikuláš Bek. V Brně byl Fialovým nástupcem

 
Škatulata ve vládě. Vladimíra Balaše (STAN), který včera oznámil svůj konec ve funkci ministra školství, nejspíše nahradí současný ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek (STAN). Bývalého rektora Masarykovy univerzity v Brně nahradí ve funkci dosavadní náměstek ministra zahraničí Martin Dvořák (STAN), jak uvedl na sociálních sítích.
21.04.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dvořák (46 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Rošáda STAN: Bek na školství, místo něj náměstek od Lipavského

 
Na místo odstoupivšího ministra školství Vladimíra Balaše (STAN) bude pravděpodobně jmenován současný ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek (STAN) a jeho místo zaujme současný náměstek ministra zahraničí Martin Dvořák (STAN). Ten na svém twitteru potvrdil, že přijal nabídku na nominaci na tento ministerský post.
21.04.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dvořák (46 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Zlatí úhoři: Jak dnes žije dětská hvězda Martin Mikuláš, který si zahrál nejmladšího synka Vladimíra Menšíka

 
Na obrazovky se vrací oblíbený film z roku 1979, který zrežíroval Karel Kachyňa. Jde o jeho první adaptaci oblíbených autobiografických povídek spisovatele Oty Pavla. Známý český filmař si oblíbil nahlížení událostí očima dětského hrdiny.
29.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (158 článků) , Karel Kachyňa (31 článků) , Ota Pavel (40 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Supermarkety máte radši než občany! Fialův muž na hanbě. „Nejhorší vláda“ v potravinách

 
V europarlamentu měl nedávno projev ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek. Prezentoval závěry summitu ministrů zemědělství G20. Mimo jiné hovořil i o udržení cenové dostupnosti potravin pro obyvatele Evropy a také o podpoře malých a středních zemědělců. Na tato slova však reagoval europoslanec ANO Martin Hlaváček. Ten Bekovi vytkl, že o těchto věcech hovoří, ale česká vláda má na potraviny vysokou DPH, podporuje zemědělce, kteří nic neprodukují, a prý má v lásce potravinové řetězce místo malých a středně velkých zemědělců.
25.10.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Stavět pro ně, ne brečet nad minulostí, radí Peksa. Elektromobily prý zlevní

 
„Moderní čisté pohony se do roku 2035 pohodlně prosadí, elektroauta prostě stále zlevňují a jsou stále efektivnější. Na Evropě a státech je připravit jim potřebnou infrastrukturu, ne brečet nad minulostí,“ je přesvědčen Mikuláš Peksa, europoslanec a předseda Evropské Pirátské strany. „Do budoucna bude cena elektromobilů klesat a vzhledem k její vyšší efektivitě neporostou jejich provozní náklady, což se o spalovacích motorech říci nedá. Martin Jahn ze Škody Auto už dříve odhadl, že se ceny elektromobilů a aut na konvenční pohon srovnají ještě před rokem 2030, tedy pět let před tím, než se formálně přestanou spalovací motory prodávat,“ vysvětlil.
15.06.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Pátrání po chlapcích skončilo tragicky: Martin (†16) s Romanem (†16) jsou mrtví

 
Nejhorším možným způsobem skončilo pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích na Slovensku. Po čtyřech dnech policie našla oba dva bohužel bez známek života. Rodiny obou nešťastníků jsou zdrcené. Doufaly, že se jejich hoši vrátí v pořádku domů.
15.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (340 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Závan budoucnosti: Bezpilotní robotické drony z ČVUT mapují historické objekty

 
„Machrům“ z ČVUT se podařilo sestrojit bezpilotní helikoptéry s palubní inteligencí, které v minulosti prozkoumaly například kostel sv. Mikuláše v Praze. Skupina vedená Martinem Saskou v minulých letech významně pokročila ve vývoji dronů. Ty současné létají samy ve vnitřních interiérech po předem určené bezpečné trase a reagují na překážky. Jedná se o světově unikátní projekt s názvem Dronument.
21.07.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

Mlčte a nepište. Po poklesu preferencí Piráti dělají pořádek. Pořádná rána

 
Ivan Bartoš politikaří, Piráti mají tajnou dohodu se SPOLU, vnitrostranická demokracie v Pirátech nefunguje, dochází na cenzuru nepohodlných názorů a poslanci tu a tam „konstruktivně usměrňují“ diskusi o některých citlivých tématech, případně rovnou členy vyzvou k tomu, aby se o tom raději nemluvilo. Tato a další obvinění kdosi začátkem července vznesl na pirátském fóru. A začal sázet jména: Mikuláš Ferjenčík, Olga Richterová, Martin Jiránek... Důvod? Převážně skomírající debata o nepodmíněném základním příjmu, který stranické špičky odmítají. A v diskusi se začala ven tahat špína.
07.07.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Martin (99 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Ivan Ivan (2729 článků)

Další dvojicí ve StarDance je farářka Martina a Marek Dědík: Je lehká jako pírko, jásá

 
Dalším odhaleným tanečním párem nadcházejícího jedenáctého ročníku StarDance je farářka Martina Viktorie Kopecká (34), která si zatančí s Markem Dědíkem. K jejich setkání a seznámení došlo na Staroměstském náměstí a v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Martina toužila po tanečníkovi, kterému uvidí dobře do očí, což jí Marek umožní, a dokonce si chválí i jeho biblické jméno.
11.06.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Mikuláš (20 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Martin Marek (62 článků)

S Tomicovou a Schneiderovou se protančil do finále. Teď má Dědík farářku

 
Seznámili se na Staroměstském náměstí v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Farářka Martina Viktorie Kopecká bude ve StarDance tančit s Markem Dědíkem. Ten měl v předešlých řadách soutěže za partnerku Veroniku Žilkovou, s Pavlou Tomicovou a Jitkou Schneiderovou se pak protancoval do finále.
11.06.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (409 článků) , Pavla Tomicová (317 článků) , Marek Mikuláš (20 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , Martin Marek (62 článků)

Do huby vám dát, mamlasové, píše Kroupa. Bude se divit, kdo stojí ve frontě

 
Ne všichni věří tomu, co včera odprezentoval investigativec Janek Kroupa o ministru vnitra Hamáčkovi. Komentátoři a novináři hned několika deníků mají pochybnosti. „Těžko mohl Kremlu nabízet ututlání skandálu, který tou dobou už poletoval mezi evropskými tajnými službami i novináři,“ míní David Klimeš z Aktuálně. Martin Schmarcz z Info.cz varuje ODS, že se s Kroupou už jednou spálila a on byl u toho. Ale na obranu Kroupy povstal jeho bratr Mikuláš. Dost zostra. „Mám strašnou chuť dát do huby všem těm mamlasům, co o kauze nic neví, a přitom žvaní, urážejí ho a pitomě a hloupě spekulují... A pakliže jsou představováni jako ‚novináři‘ a takto Janka shazují, pak jsou u mě tuplovaní hajzlíci,“ uvedl.
05.05.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Kroupa (220 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků) , David Martin (113 článků) , David Martin (27 článků) , David Martin (27 článků) , David Martin (27 článků) , David Martin (25 článků) , David Martin (22 článků) , David David (1629 článků) , David Martin (21 článků) , David Martin (21 článků) , David Martin (15 článků) , David Martin (15 článků) , David David (1223 článků)

„Šel tam, aby si Zeman zvykl, že bude premiér.“ Bartošova cesta na Hrad v novém světle

 
Významný politický komentátor Martin Fendrych napsal pro Aktuálně sloupek o šéfovi Pirátů Ivanu Bartošovi. Co má znamenat jeho schůzka se Zemanem? Dredař a pirát prý už trénuje na premiéra. Bartoš chce údajně svými kroky přetáhnout voliče Andreje Babiše a socialistů. Došlo i na srovnání s Mikulášem Minářem. „Čitelnější než jeho vlastní strana,“ padlo také k osobě Bartoše.
30.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25891 článků) , Martin Zeman (373 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Martin Mikuláš (19 článků)

„Hromada sr*ček, ty k*ávo, na lavičce Václava Havla!“ Pithart, Drábová i známý datový vědec chtěli pomoct Minářovi. Jenže...

 
Známý youtuber Bratříček zhodnotil nový politický projekt bývalého chvilkařského bosse Mikuláše Mináře. Podle něj jde pouze o vykrádačku Věcí veřejných nebo ANO 2011 a nemá žádný myšlenkový základ.Chybí mu stovky tisíc podpisů. Střelí se Andrej Babiš do palice? Stojí za tím vším marketér Martin Jaroš?
04.12.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6408 článků) , Andrej Babiš (25891 článků) , Martin Havel (161 článků) , Martin Mikuláš (50 článků) , Václav Jaroš (11 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »