Články k osobnosti

Martin Michal

  právník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Michal »
 

Podcast Přepište dějiny: Očkování jako za komunistů

 
Martin Groman a Michal Stehlík komentují pokřivené historické paralely, které se ve veřejné debatě vynořují v souvislosti s očkováním proti covidu.
19.06.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Smůla. Fiala odtroubil svržení Babiše a hned má po radosti

 
Ani všichni „vlastní“ netleskají návrhu koalic SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN na vyvolání hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše. Přední konzervativní komentátor Martin Schmarcz, který patří k největším vládním kritikům, záměr odsoudil ještě v době, kdy ho lídr SPOLU Petr Fiala oznamoval na tiskové konferenci. Podle Schmarcze může případě svržení Babiše namazat schody šéfovi BIS Michalu Koudelkovi, kterému končí ještě do konce volebního období mandát. A prezident Zeman avizoval, že Babiše nechá dovládnout i v demisi.
12.05.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1899 článků) , Martin Michal (348 článků) , Martin Michael (37 článků)

Martin se svěřil s nevěrou své ženy: Odkrývá alkohol naše pravé touhy?

 
Pandemie koronaviru podle odborníků výrazně zvýšila konzumaci alkoholu. A opilost si často vybrala své následky. V projektu Psychoporadna Blesku se svěřil Martin, kterého v alkoholovém rauši podvedla žena. Co radí adiktolog Michal Miovský?
25.04.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Pomůže náhoda vstát kostelu sv. Michala z popela? Známý fotograf stihl vytvořit jeho 3D model

 
Americký fotograf Jeffrey Martin, který žije v Praze, by mohl zásadně pomoci při opravě kostela sv. archanděla Michaela. Kostel shořel ve svátek 28. října a hasičům se z něj podařilo zachránit pouze základy. Fotograf totiž před časem v rámci procházky Kinského zahradou kostel detailně nafotil a z fotek vytvořil 3D model. Ten teď nabídl magistrátu zdarma k použití.
28.11.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků) , Jeffrey Michael (4 články) , Michael Michael (1684 článků) , Michaela Martin (34 článků) , Martin Michael (37 článků) , Jeffrey Michael (1 článek) , Michael Martin (17 článků) , Michael Martin (17 článků)

Plivání na Koudelku. Fendrych ví, proč to prezident dělá

 
Komentátor Martin Fendrych v komentáři na serveru Aktuálně.cz upozorňuje o velmi nebezpečné hře Hradu pro celé Česko. Týká se kritiky, která od prezidenta Miloše Zemana míří na činnost Bezpečnostní informační sužby (BIS) a jejího šéfa Michala Koudelku. Důvodem podle něj je snaha Hradu co nejdřív „přiklepnout“ dostavbu jaderné elektrárny Dukovany Rusům, případně Číňanům.
20.11.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25616 článků) , Martin Michal (348 článků) , Martin Michael (37 článků)

Tři kluci zemřeli při nehodě u Nových Hradů: Dojemné gesto blízkých!

 
Nehoda u Nových Hradů skončila v sobotu velice tragicky. Ve sportovní Alfě Romeo zemřeli tři kluci Martin (†22), Petr (†19) a Michal (†18). V autě, které se roztrhlo o strom, neměli šanci přežít. U místa tragédie vznikla pieta, kde jejich blízcí zapalují svíčky na jejich památku.
05.11.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Martin (†22), Petr (†19) a Michal (†18) zahynuli v rozlomené Alfě Romeo: První slova zdrcených blízkých

 
Tři kluci, rychlé auto, okreska a pěkné zatáčky. Za zatáčkou na ně u stromu čekala smrt. Sportovní Alfa Romeo se rozpůlila, uvnitř zahynuli tři kluci. Sobotní nehoda mezi obcemi Byňov a Nové Hrady v Jihočeském kraji je jedna z těch letošních nejtragičtějších. Zarmoutila mnoho lidí, i ty, kteří mladíky osobně neznali. Nejvíc ale samozřejmě zasáhla jejich nejbližší, příbuzné a přátele.
02.11.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Rozstřelená Alfa Romeo a smrt tří mladíků: První slova Petrovy zdrcené přítelkyně Terezky

 
V sobotu po půl sedmé přijal operační důstojník Integrovaného operačního střediska jihočeské policie oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu mezi obcemi Byňov a Nové Hrady. V autě značky Alfa Romeo seděli tři mladíci, dva z nich zemřeli na místě, třetí pak podlehl zraněním i přes veškerou snahu záchranářů. Michal, Petr a Martin (†18, †19 a †22) budou chybět mnohým. Jejich přátelé i příbuzní jim nyní posílají do nebe dojemné vzkazy.
02.11.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Krvavý víkend na českých silnicích: Zemřel Martin (†22), Petr (†19), Michal (†18) a pět dalších lidí

 
Bilance dušičkového víkendu na českých silnicích je velmi tragická. Nejdříve v pátek brzy odpoledne kamion na Pardubicku smetl riskantně předjíždějící dodávku, ve které zemřeli čtyři lidé a další dva se zranili.  V sobotu večer v jižních Čechách zahynuli po nárazu do stromu tři mladíci. A nakonec v neděli odpoledne opět v jižních Čechách narazil do stromu řidič osobního auta. Ani on neštěstí nepřežil.
02.11.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Smrt tří kamarádů (†22, †19 a †18): S autem nabourali do stromu

 
Životy tří kamarádů, Martina, Petra a Michala (†22, †19 a †18) vyhasly v sobotu večer při tragické nehodě. Seděli v autě, které ve velké rychlosti sjelo ze silnice a narazilo do stromu.
02.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

V rozmašírované Alfě Romeo zahynul rybář Petr, nadšenec Michal i šofér Martin: Truchlí jejich přátelé i blízcí

 
Na tři kluky (†18, †19 a †22), kteří zahynuli při sobotní večerní dopravní nehodě mezi obcemi Byňov a Nové Hrady v jižních Čechách, jejich blízcí vzpomínají na sociálních sítích. Mladý řidič rozmlátil svoji alfu o dva stromy a auto skončilo na maděru. On i jeho dva kamarádi, které vezl, následkem nešťastné nehody zahynuli.
01.11.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

To jsem neřekl! Covidové dusno v ČT: Ministr se přel s Kubalem

 
Úterní Události, komentáře přinesly nejen debatu ministra školství Roberta Plagy se zástupcem opozice Martinem Kupkou, ale také ministrův střet s moderátorem Michalem Kubalem nad opatřením, kterým se uzavřely školy. „Vy jste si došel pro headline,“ obvinil ministr moderátora.
14.10.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků) , Robert Michael (8 článků) , Robert Martin (11 článků)

Možná zaplatíme dvakrát! Čunku, konec pofidérních dohod, zní od opozice na Zlínsku

 
Radní Zlínského kraje schválili dodavatele projektové dokumentace na novou krajskou nemocnici ve Zlíně-Malenovicích. Zakázku získalo sdružení Nová nemocnice – Zlín. Věcí se však stále zabývá Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a opozice upozorňuje i na spojení s jednatelem Martinem Šamajem. Opoziční zastupitel Michal Dvouletý (Soukromníci) zakázku označil za ‚skandální‘ a ukázal na nesrovnalosti v oblasti studií projektů. „Ten, kdo zpracovával zadávací řízení výběrového řízení pro kraj, má k dispozici více hotové práce, kterou navíc v případě, že se sám přihlásí do výběrového řízení, dostane zaplacenu dvakrát,“ poznačil a Čunka veřejně vyzval, aby veškeré detaily výběrového řízení okamžitě zveřejnil.
26.08.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Pardubický kraj pokračuje v přípravě výstavby přivaděčů na dálnici D35

 
Informovat starosty měst a obcí, kterých se týká výstavba přivaděčů na dálnici D35, bylo v hlavním cílem jednání hejtmana Martina Netolického a náměstka hejtmana pro dopravu Michala Kortyše v Rokytnu a ve Vysokém Mýtě.
22.08.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Čtveřice finalistů SuperStar 2020: Giovanni přišel o přítelkyni, Timotej terčem pochybností

 
Letošní SuperStar zná svou finálovou desítku, ve které jsou chlapci tentokrát v menšině. Mezi nejlepší se probojovali Timotej, Giovanni, Michal a Martin. Tohle byste o nich ještě předtím, než v neděli poprvé vystoupí naživo, měli vědět!
21.05.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků) , Giovanni Martin (2 články)

Zdeněk Jemelík: Zločin na vězni není zločinem?

 
Dne 17. dubna 2020 se Vrchní soud v Praze v senátu předsedy JUDr. Michala Hodouška, s přísedícími JUDr. Martinem Zelenkou a JUDr. Michaelou Pařízkovou, zabýval odvoláním ods. MUDr. Jaroslava Bartáka proti rozsudku senátu předsedkyně JUDr. Evy Drahotové liberecké pobočky Krajského soudu v Ústí n.L. ze dne 5. října 2019, kterým byl pan obžalovaný za přípravu zvlášť závažného zločinu přípravy vraždy a za přípravu zvlášť závažného zločinu přípravy vydírání odsouzen k trestu odnětí svobody v trvání osmi let.
03.05.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Zelenka (67 článků) , Zdeněk Barták (21 článků) , Zdeněk Zelenka (66 článků) , Martin Michal (348 článků) , Eva Martino (107 článků) , Martin Barták (339 článků)

Kremlík podává kvůli mýtnému trestní oznámení. A druhé míří na plukovníka Koudelku

 
Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) podal trestní oznámení kvůli nabídce úplatku 1,5 milionu korun, kterou měl dostat od právníka Martina Janouška. Úplatek mu měl být nabídnut při řešení zakázky na auditora mýtného systému. Kremlík prý vše oznámil Bezpečnostní informační službě, která měla informovat premiéra Babiše. Poslanec Lukáš Černohorský (Piráti) podal v této věci na Babiše a ředitele BIS Michala Koudelku trestní oznámení za podezření na neoznámení trestného činu policii.
04.02.2020 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (348 článků)

Hejtman Netolický: Pokud nebude Leo Express plnit smlouvu, upozorníme na možnost jejího vypovězení

 
Od 15. prosince loňského roku zajišťuje v Pardubickém kraji na tratích 025 a 025 železniční dopravní obslužnost společnost Leo Express. V úterý dopoledne se uskutečnil další kontrolní den na úrovni hejtmana Martina Netolického, náměstka pro oblast dopravy Michala Kortyše a starosty Letohradu Petra Fialy.
07.01.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1899 článků) , Martin Michal (348 článků) , Leo Martin (4 články) , Leo Martin (4 články) , Leo Leo (71 článků) , Leo Leo (71 článků)

Agentura MM: Aktivista Šinágl musí zaplatit Heleně Vondráčkové a jejímu týmu 1 050 000 korun

 
Krajský soud v Praze definitivně potvrdil aktivistovi Janu Šináglovi trest v podobě zaplacení částky 1 050 000 Kč za to, že veřejně lhal o zpěvačce Heleně Vondráčkové, jejímu manželovi Martinu Michalovi a dalších členech jejich týmu. Proti rozhodnutí už nemůže podat dovolání.
11.12.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (989 článků) , Martin Michal (348 článků)

Agentura MM: Aktivista Šinágl musí zaplatit Heleně Vondráčkové a jejímu týmu 1 050 000 korun

 
Krajský soud v Praze definitivně potvrdil aktivistovi Janu Šináglovi trest v podobě zaplacení částky 1 050 000 Kč za to, že veřejně lhal o zpěvačce Heleně Vondráčkové, jejímu manželovi Martinu Michalovi a dalších členech jejich týmu. Proti rozhodnutí už nemůže podat dovolání.
11.12.2019 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (989 článků) , Martin Michal (348 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »