Články k osobnosti

Martin Michal

  právník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Michal »
 

David Matásek je zpět jako Michal Bříza a po pauze se vrací do seriálu Polda i Igor Orozovič

 
Na diváky, kteří si humorný krimi seriál Polda oblíbili, čeká v nové sérii osm dílů, ve kterých půjde o vraždy. Bývalý šéf Martin Fišer už odešel do penze a věnuje se spolu s partnerkou malé hospůdce, kam si policisté rádi zajdou posedět.
20.02.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (173 článků) , Igor Orozovič (48 článků) , Martin Michal (376 článků)

Dnes v Ulici: Radost ze lži Vendule nevydrží dlouho a Žofka s Michalem potřebují splašit víno

 
Ještě chvíli si může Vendula užívat, jak jí její nevinná lež vyšla a jak dala Martinu a Jirku dohromady. Už brzy se na ni totiž chystá nasupená Martina, která vztah na lži zakládat nechce. To Žofka s Michalem momentálně řeší příjemnější problémy. Pro uvolnění napětí potřebují sehnat víno.
25.01.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (376 článků)

Obviněný bývalý primátor Pardubic Martin Charvát se vzdal všech funkcí

 
Bývalý primátor Pardubic Martin Charvát (dříve ANO), který je ve vazbě pro podezření z manipulace s veřejnými zakázkami města, se vzdal všech funkcí ve městě a v městských organizacích. Chce pomoci svému městu a zejména jeho vedení, uvedl po jednání zastupitelského klubu hnutí ANO jeho předseda Jiří Rejda. Státní zástupkyně v případu obvinila 19 lidí a dvě firmy z ovlivňování zakázek Pardubic a městských firem, tři lidé včetně Charváta jsou ve vazbě, 16 je vyšetřováno na svobodě. Předsednictvo ANO Charváta a dalšího obviněného Michala Drenka v souvislosti s kauzou ve středu vyloučilo z hnutí.
24.11.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (376 článků) , Martin Michael (41 článků)

Příští týden se v Ulici přesvědčíme, že štěstí je třeba jít naproti. Ne vždy to ale dopadne podle představ

 
Každý z našich uličníků přijde příští týden s bláznivým plánem, jak dosáhnout svých cílů. Martina se pustí do akce, která bude nad její síly. Věra hodlá spasit Kryštofův vztah s Karlou. Michal potřebuje ukořistit volný byt na rande se Žofkou a Vanda bude sondovat, jak je na tom Luděk se ženami.
11.11.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (376 článků)

Senátor upozornil, kolik milionů čerpá uprchlická neziskovka. „Vymést fašizující tendence“ odepsal mu funkcionář Zelených

 
Senátor Zdeněk Hraba se na sociální síti opřel do neziskovky Organizace pro pomoc uprchlíkům a jejího ředitele Martina Rozumka (Zelení). „Byznys z našich daní,“ napsal Hraba s tím, že organizace na dotacích získala celkem 327 milionů korun. Na to reagoval místopředseda Zelených Michal Berg. Senátora několikrát nazval „orbánovcem“ a jeho výroky označil za „xenofobní populismus“.
07.11.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková popsala detaily svého děsivého pádu. Krvavé šrámy po celém těle a nepříjemná zlomenina

 
Oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková v minulých dnech vyděsila své fanoušky. Ošklivě spadla ze schodů a skončila v péči zdravotníků. Poraněn byl i její manžel Martin Michal. Přesto půvabná blondýnka dorazila na společenskou akci, kde jenom zářila. V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz prozradila detaily o svém pádu a řeč přišla i na problémy se srdcem, se kterými bojovala v minulém roce.
26.09.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Drama u Heleny Vondráčkové: Zpěvaččin pád odnesl i její manžel. Tekla z něj krev jako z vola, říká

 
Zpěvačka Helena Vondráčková v pátek upadla a zlomila si žebro. Nečekaný úraz postihl i jejího manžela Martina Michala, ze kterého crčela krev. Musel být převezen do nemocnice, jak nyní oblíbená zpěvačka potvrdila deníku Blesk.
17.09.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků) , Drama Drama (363 článků)

Vážné zranění Heleny Vondráčkové: Spadla ze schodů a byla převezena do nemocnice

 
Oblíbená česká zpěvačka Helena Vondráčková (76) skončila v péči zdravotníků. Ošklivě totiž upadla a udeřila se do hlavy. I z toho důvodu musel být přesunut její koncert, který se měl uskutečnit v pátek v Havlíčkově Brodě, jak pro eXtra.cz prozradil její manažer a zároveň manžel, Martin Michal (64).
15.09.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková si po pádu zlomila žebro. Léčit se bude doma

 
Helena Vondráčková (76) musela přeložit páteční koncert v Havlíčkově Brodě. Jak informoval její manžel Martin Michal (64), zpěvačka v pátek kvůli úrazu skončila v nemocnici. Má zlomené žebro. Léčit se bude však doma.
15.09.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Berdychová: Letošní ocenění Mistr tradiční rukodělné výroby získali košíkář a řezbář

 
Titulem Mistr tradiční rukodělné výroby Královéhradeckého kraje 2022 ocenili radní Královéhradeckého kraje řezbáře Michala Rudolfa a Martina Mádleho, který se věnuje pletení z proutí, slámy a orobince.
21.08.2023 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Martin (28 článků) , Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková opět bojuje proti státu kvůli nízkému důchodu. Nejde o peníze, ale o princip, píše

 
Slavná zpěvačka Helena Vondráčková (75) bojuje o svůj důchod. Tento spor proti státu začal už v roce 2011, kdy české zpěvačce vyměřili částku 8 tisíc korun za měsíc. Proti tomuto rozhodnutí se Helena odvolala a následně jí byl důchod zvednut na 13 tisíc korun. Ale tato částka je podle ní i jejího manžela Martina Michala opět směšná, a tak ve svém odvolání zpěvačka nepolevila. A zdá se, že to přinese své ovoce, jak nyní popsala na svých sociálních sítích. 
15.05.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků) , Al Martino (162 článků)

Vondráčková dostane vyšší důchod, nařídil soud. Jde o princip, míní zpěvačka

 
Zpěvačka Helena Vondráčková dostane vyšší starobní důchod, podle jejího manžela Martina Michala o tom rozhodl soud. Stát jí původně vyměřil důchod ve výši osm tisíc korun, částka byla následně zvednuta na 13 tisíc. Ani to ale nebylo podle zpěvačky správné, obrátila se tak opět na soud.
15.05.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Dnes v Ulici: Svatka odhalí Žofčino hrozné tajemství a Martina se omluví Vendule

 
Stačí chvíle nepozornosti, aby Žofčino tajemství prasklo před dalším člověkem, ke všemu zrovna před nejlepší kámoškou Svatkou, která to nenechá jen tak. Spolčí se s Michalem a zkusí vymyslet, jak Žofku zachránit, i kdyby to bylo proti její vůli. Do bistra přichází Martina s úmyslem pročistit vzduch.
20.04.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Michal (376 článků)

Ulice: Martina má zřejmě velké nároky nejen na jídlo, ale i na matčiny partnery. Kateřina je z toho smutná

 
Zatímco Kateřina u Vilmy Nyklové nezabodovala, Martina si ji získá hned při prvním setkání. Zato Lumír dceři své partnerky do oka vůbec nepadne. Kateřina je názorem Martiny hodně zklamaná. Ve 4398. dílu Žofie uteče před mámou a Michal ji vezme k sobě domů.
10.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (113 článků) , Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková a Martin Michal šikanují protivníka, tvrdí soud: Budeme se bránit, říkají

 
Jak jsme již na stránkách eXtra.cz zveřejnili, zpěvačka Helena Vondráčková (75) se vyjádřila k trestnímu stíhání svého bratra Jiřího Vondráčka (71), se kterým má vztahy na bodu mrazu od doby, co se dala dohromady s manželem Martinem Michalem (63). Redakce nyní kontaktovala aktivistu Jana Šinágla, který s případem souvisí, a získala nedávné soudní rozhodnutí, které pro manžele (v jiné věci) nevyznívá příznivě. Jak na to zareagoval muž zpěvačky?
27.12.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Jiří Vondráček (120 článků) , Martin Michal (376 článků) , Jan Vondráček (66 článků)

Strach o Helenu Vondráčkovou: Celou noc jsem hlídal, jestli dýchá, popsal její manžel

 
Chvíle strachu má za sebou manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal. Ten totiž redakci eXtra.cz přiznal, že zdravotní stav oblíbené zpěvačky je vážnější, než se prezentuje. Dokonce prý celou noc kontroloval, zda jeho milovaná žena dýchá. 
31.08.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková přiznala problémy se srdcem: Je pod stálou lékařskou kontrolou, potvrdil její manžel

 
Zdravotní stav Heleny Vondráčkové je vážnější, než se zdálo. Zpěvačka je dokonce pod dohledem lékařů z pražského IKEMu. Ačkoliv není hospitalizovaná a stále koncertuje, musí docházet na pravidelné kontroly. Informace eXtra.cz potvrdil její manžel Martin Michal.
30.08.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

Piráti žádají kvůli Hlubučkově kauze rezignaci Pospíšila. Přisadil si i Čižinský

 
Pražští zastupitelé Pirátů vyzvali europoslance Jiřího Pospíšila (Spojené síly pro Prahu/TOP 09), aby rezignoval na všechny své funkce na magistrátu. Jako důvod uvedli jeho spojení s podnikatelem Michalem Redlem obviněným v kauze Dozimetr. ČTK to sdělila Martina Vacková, hlavní poradkyně primátora Zdeňka Hřiba (Piráti). Pospíšila už dříve obvinil ze zapletení do kauzy starosta Prahy 7 Jan Čižinský, za což na něj chtěl europoslanec podat žalobu. To se ale zatím nestalo, a tak si Čižinský do dlouholetého člena TOP 09 ještě rýpnul na Twitteru.
30.06.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2226 článků) , Jiří Pospíšil (2226 článků) , Martin Michal (376 článků)

Helena Vondráčková slaví 75: Na pódiu stále září, rodinu má ale rozvrácenou

 
Čas zastavit nelze, oblíbené zpěvačce Heleně Vondráčkové kvůli tomu ale určitě úsměv z tváře nemizí. Ba naopak! Na svém narozeninovém koncertě v Lucerně úplně zářila a jen málokdo by jí hádal 75 let, které právě dnes slaví. Jen v její rodině se vztahy ani po mnoha letech stále nedaly dohromady. Jak píše expres.cz, rozvrátila je Helenina svatba s Martinem Michalem, kterého její nejbližší příbuzní nepřijali.
24.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Martin Michal (376 článků)

„Krejčířův muž, tak jsem ho poznal.“ Šel varovat Gazdíka, byl prý za b*bce

 
„Je naprosto vyloučené, že by Starostové nevěděli, kým je Michal Redl. Že pracoval pro Krejčíře věděli všichni,“ sdělil bývalý elitní vyšetřovatel organizovaného zločinu Karel Tichý na DVTV. Ten Martinu Veselovskému prozradil i své vlastní dojmy z tohoto „nedoučeného kuchaře“, se kterým při vyšetřování několikrát osobně hovořil.
22.06.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Michal (62 článků) , Michal Gazdík (27 článků) , Martin Michal (376 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »