Články k osobnosti

Martin Lawrence

  herec, scénárista, režisér, producent, komik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Lawrence »
 

Děti oblíbených hollywoodských herců se daly dohromady: Mrkněte, jak jim to spolu sluší

 
Syn Eddieho Murphyho (60) Eric (32) a dcera Martina Lawrence (56) Jasmin (25) tvoří pár. Jasmin se podělila na sociální síti o jejich společné snímky, kterými Ericovi popřála k narozeninám. I on zveřejnil společné selfie na svém profilu.
16.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (81 článků) , Martin Lawrence (3 články) , Eric Lawrence (1 článek) , Eric Murphy (2 články) , Eric Murphy (2 články)

Filmové premiéry: Parodie na kriminálky a bombový útok na olympiádě v Atlantě

 
Česká komedie využívající klišé kriminálního žánru, dobrodružná plavba do neznáma, falešně obviněný z bombového útoku během letních olympijských her v Atlantě, návrat Mizerů v podání Willa Smitha a Martina Lawrence, po stopách smrti šéfa OSN Daga Hammarskjölda a kontroverzní téma vztahu starší ženy a mladého chlapce. Tento týden přináší sedm filmových premiér včetně dokumentárního filmu o nejplodnějším období života jednoho z největších českých hitmakerů, Karla Svobody.
15.01.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (162 článků) , Martin Lawrence (3 články) , Karel Svoboda (623 článků) , Will Smith (162 článků) , Will Smith (32 článků)

Komik Martin Lawrence se rozvádí, s manželkou byl 17 let

 
Trvalo dlouho, než americký herec Martin Lawrence požádal svou přítelkyni Shamicku o ruku. Prsteny si vyměnili až po patnácti letech soužití. Sňatek byl ale začátkem konce. Tento týden zažádali o rozvod.
27.04.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Lawrence (3 články)
« Předchozí 1 Další »