Články k osobnosti

Martin Kovář

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Kovář »
 

Historik Lukeš z Bostonu varoval od Moravce: Koště Trump. Dva se hádají a třetí se směje. A tím třetím je Putin

 
Kam směřuje svět, jak jej známe nyní? O tom diskutovali v pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 bývalý ředitel Vojenského zpravodajství Petr Pelz a historikové Igor Lukeš a Martin Kovář.
27.05.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků) , Petr Václav (752 článků)

Kdo dnes v České republice jásá nad Macronem, je hodně krátkozraký. Historik rozebral, co teď v Evropě s tímto pánem zažijeme

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview historika z Univerzity Karlovy Martina Kováře. Ten zhodnotil dění v současné Evropě. Ve Francii zvítězil prezident Emmanuel Macron a bude mít za sebou parlamentní většinu. Česko volby ještě čekají a v Británii už je jasné, že Brexit nikdo nezvrátí. Kovář totálně rozcupoval především britskou premiérku Theresu Mayovou.
19.06.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (157 článků) , Martin Kovář (12 článků) , Zuzana Tvarůžková (142 článků) , Emmanuel Macron (239 článků)

S Brexitem ještě může zamíchat Trump, shodli se političtí hosté v ČT

 
Britský Nejvyšší soud zpomalil Brexit. Prohlásil, že ostrovní království nesmí spustit odchod z EU dřív, než to posvětí britský parlament. Není to krok proti vůli britských voličů, kteří v referendu řekli, že chtějí z EU pryč? V úterních Událostech, komentářích České televize o tom promluvil nejen prorektor Univerzity Karlovy historik Martin Kovář. Posléze došlo na Donalda Trumpa.
24.01.2017 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4101 článků) , Martin Kovář (12 článků)

Kdo šíří bludy o použitém oblečení pro naše reprezentanty na paralympiádě v Riu

 
Handicapovaní sportovci nejsou žádné chudinky, které by musely čekat, až na ně spadne ze stolu nějaké opotřebované triko, uzavřel svůj nedávný rozhovor pro DVTV spadající pod vydavatelství Economia někdejší úspěšný český reprezentant v plavání Martin Kovář. Mohu jej ujistit, že na naše handicapované sportovce, kteří zanedlouho odletí reprezentovat Českou republiku do brazilského Rio de Janeiro na letní paralympiádu, ze stolu opravdu žádná opotřebovaná trika nespadla.
12.08.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků)

Řada Britů hlasovala pro Brexit kvůli tomu, co řekl Juncker před referendem, prozradil v ČT expert na Británii

 
O současné situaci ve Velké Británii se diskutovalo ve středečním pořadu Interview ČT24, jehož hostem byl historik a odborník na Británii Martin Kovář z Ústavu světových dějin FF UK.
13.07.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků)

Pytlík slibů. Ne, je to fakt dobrá dohoda. Dva europoslanci debatovali o dohodě EU s Británií

 
Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský považuje výsledek dohody dosažené o uplynulém víkendu mezi Velkou Británií a EU za dobrý, europoslanec Petr Mach (SSO) dohodu považuje jen za „pytlík slibů, se kterým britský premiér David Cameron nemůže u britské veřejnosti obstát“. Debatu obou europoslanců v pondělních Událostech, komentářích nakonec okomentoval historik z Ústavu světových dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy Martin Kovář.
22.02.2016 23:15 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (315 článků) , David Cameron (315 článků) , David Cameron (205 článků) , Martin Kovář (12 článků) , David Cameron (180 článků)

Historik: Současný mír nevydrží

 
Období míru, které nyní prožíváme, je z hlediska dějin unikátně dlouhé. Centrum případné nové krize pravděpodobně ale nebude v Evropě, ale spíše na Blízkém nebo Středním východě. V rozhovoru pro server iHNed.cz to uvedl ředitel Ústavu světových dějin Univerzity Karlovy profesor Martin Kovář. "Ten pocit bezpečí, který máme dnes a který měli lidé před sto lety, je hodně podobný. Jistota lidí z přelomu předminulého a minulého století, že jsme již dostatečně vzdělaní, moudří, kultivovaní a vyspělí na to, abychom nevedli velké války, tohle přesvědčení dnes sdílí velká většina lidí v Evropě," uvedl Kovář.
27.12.2013 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků)

ČSOB zavádí pro své klienty pozici ombudsmana

 
Československá obchodní banka, a.s. v rámci svého proklientského přístupu a zlepšování služeb spojila stávající dva útvary řešící reklamace do jednoho útvaru s názvem Péče o klienta. Součástí těchto změn je také rozšíření působnosti stávajícího ombudsmana Ery a Poštovní spořitelny Martina Kováře na celou oblast služeb pro soukromou i firemní klientelu ČSOB.
01.10.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků)

Nová DVD: Martin a Venuše, Kovář z Podlesí, Velká svatba a Pařmeni

 
Vychází česká komedie Martin a Venuše s Markem Taclíkem v roli otce, který zůstane na měsíc sám doma – se třemi dětmi. Z českých filmových luhů je i pohádkový příběh Kovář z Podlesí s Bolkem Polívkou v titulní roli. Robert De Niro, Diane Keatonová a Susan Sarandonová jsou hvězdami americké romantické komedie Velká svatba. A na velkou svatbu se vydají také ženich a tři svědkové v hodně bláznivé komedii Pařmeni.
10.09.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert De Niro (66 článků) , Diane Keaton (18 článků) , Susan Sarandon (122 článků) , Bolek Polívka (524 článků) , Marek Taclík (160 článků) , Martin Kovář (12 článků)

Cabrnoch (ODS): Jiný pohled na handicap v Evropském parlamentu

 
Letošní Paralympiáda měla své pokračování v Bruselu. Na půdě Evropského parlamentu se sešli europoslanci se špičkovými paralympioniky, mezi nimiž nechyběli například český plavec a cyklista Martin Kovář nebo legendární britský judista Simon Jackson.
27.09.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků) , Martin Jackson (3 články)

VZP: Paralympyijské hry 2012 v Londýně

 
Od 29. srpna do 9. září probíhají v Londýně Paralympyijské hry 2012. Mezi téměř padesátkou sportovců budou mj. i Martin Kovář a David Drahonínský, oba jako reprezentanti ČR a dlouhodobě výrazné osobnosti ve sportovním světě.
31.08.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kovář (12 článků) , David Martin (91 článků)

Daniela Kovářová (45): Znásilnění? Baví mě snít!

 
Je vdaná s Martinem Kovářem, který je ředitelem nábytkářské firmy Jitona. Má dvě děti, Janu (14) a Jana (10). Záliby: „Sex a jídlo, eventuálně sex před jídlem a jídlo po sexu.“
19.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kovářová (199 článků) , Martin Kovář (12 článků) , Dan Martin (125 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Jan Kovář (36 článků)
« Předchozí 1 Další »