Články k osobnosti

Martin Konečný

  sportovní gymnasta

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Konečný »
 

Bolestivá zpověď Johanky ze Survivoru. Má sestra spáchala sebevraždu, přiznala

 
Tomáš Weimann vítězství v Survivoru podmiňoval svým silným životním příběhem, Martin Konečný zase tvrdil, že na ostrově prošel největší proměnou. Zpětně je ale zřejmé, že největší bojovnicí byla nejspíš Johanka Fabišíková, která se rozhodla, že své soukromí odhalí až po vypadnutí ze show. Přímo ve studiu eXtra Hosta se rozpovídala o sebevraždě sestry. 
06.06.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Drbna Martin Konečný ze Survivoru: Propálil ze zákulisí, co se dalo, hrozí mu tučná pokuta

 
Nejdrsnější reality show je sice u svého konce, už předtím se ale začaly na povrch dostávat informace ze zákulisí. Nejdříve leccos propálil Filip Jánoš, který promluvil o krádeži hygienických pomůcek či o podvodech s jídlem Karolíny Krézlové. Korunu tomu nasadil Martin Konečný, který prozradil, že někteří soutěžící měli mít na ostrově kartáčky na zuby. Nyní se k tématu pro redakci eXtra.cz vyjádřila TV Nova. 
03.06.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Filip Nov (12 článků)

Martin ze Survivoru si pustil pusu na špacír, Novotného tím vytočil: Meleš hovadiny, durdí se

 
Martin Konečný odhalil další zákulisní informace z natáčení Survivoru. A radost z jeho slov nebudou mít především tvůrci show, kteří se pokouší skrz televizní obrazovky tvořit dojem, že soutěžící na ostrově strádají ve všech směrech. Vše ja ale zdá se jinak. To alespoň vyplývá z tvrzení muže, který skončil až na druhé pozici. Ten totiž v živém vysílání s moderátorem Ondřejem Novotný odhalil, že někteří soutěžící měli na ostrově k dispozici zubní kartáčky a pasty.
30.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (227 článků)

Nevděčný Martin Konečný ze Survivoru se znovu navezl do Johanky: Nepotřeboval jsem její pomoc, říká

 
Martin Konečný se sice v Survivoru probojoval až do samotného finále, ale sympatie diváků ani ostatních soutěžících si získat nedokázal. Mnohými byl označován za "burana" a této nálepky se nezbavil ani po návratu do Česka. Nyní dostal šanci situaci zvrátit během živého vysílání s Ondřejem Novotným, ale nestalo se. Martin moderátora téměř nepustil ke slovu a opět si naběhl, když promluvil o Johance. "Hateři říkají, že mi několikrát zachránila zadek, ale stalo se tak jen jednou. Nepotřeboval jsem její pomoc," prohlásil Martin. 
28.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (227 článků)

Rozčarovaný Martin Konečný ze Survivoru: Úspěch se nedostavil, stěžuje si a přiznal, čím urazil Johanu

 
Martin Konečný neskrývá zklamání. Nejen z toho, že se nestal Survivorem 2023, ale především kvůli nezájmu fanoušků. Ve studiu pořadu eXtra Host si postěžoval, že ho na ulici nikdo nepoznává. A to i přesto, že schválně nosí oblečení, ve kterém byl i na ostrově. 
23.05.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Martin ze Survivoru nepřestává překvapovat. Výpověď v práci a sen o slávě a showbyznysu

 
Milionová výhra mu unikla doslova mezi prsty, Martin Konečný se ale svého snu na pohodlný život nevzdává. A má jasný plán, jak toho docílit. Ve studiu pořadu eXtra Host přiznal, že plánuje velké stěhování a už nikdy nechce pracovat rukama. 
22.05.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

 
Tomáš Weimann se stal historicky druhým vítězem Survivoru Česko Slovensko. Těsně o jeden hlas porazil Martina Konečného a z Dominikánské republiky se vrátil o dva a půl milionů bohatší. Zatímco ve hře se mu dařilo a dokázal vyhrávat jeden duel za druhým, v lásce tolik štěstí nemá. To přiznal ve studiu Extra Hosta, kde prozradil, že je již řadu let sám. Navíc přiznal, proč mu to nevyšlo se Žanetou, ke které měl na ostrově nejblíž. 
21.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Martin ze Survivoru si sype popel na hlavu a odpouští Johance: Poručila mu to maminka

 
Zhrzený Martin Konečný, který musel překousnout porážku v Survivoru, nakonec zařadil zpátečku. Johaně Fabišíkové, s níž sice byl v jedné alianci, ona se ale nakonec rozhodla dát svůj hlas Tomáši Weimannovi, který soutěž vyhrál, nemohl přijít na jméno. Slova o zradě vzal nakonec zpátky. Poručila mu to totiž maminka. Projev sdílel na svém Instagramu.
20.05.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Džentlmen Martin ze Survivoru: Svou lásku poslal pro pití na záchod, nechtěl za ni platit drink

 
Do svých třiceti let byl panic, ani pak se z Martina Konečného, který se proslavil díky soutěži Survivor, nestal playboy prohánějící dámské sukně. A nezměnilo se to ani po jeho návratu z Dominikánské republiky, kde marně bojoval o dvou a půl milionovou výhru. Ve studiu Extra Hosta prozradil, že ač mu píšou na Instagramu ženy, stále je sám. A odhalil, jaké nároky má na svou případnou partnerku a proč nechce zakládat rodinu. 
20.05.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Johanka ze Survivoru: Zradila Martina a připravila ho o výhru, teď jí vypisují i jeho bratři

 
Je rozhodnuto. Vítězem Survivoru se stal Tomáš Weimann, který se ve velkém finále utkal s Martinem Konečným. Bylo to těsné. Svým jedním hlasem rozhodla Johanka Fabišíková. Ani ta nesměla chybět na promítání velkého finále. Naší redakci poskytla rozhovor a promluvila o tom, proč zradila Martina či o výhružkách jeho bratrů, kterým teď musí čelit. 
20.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný: Tomáš můj favorit nebyl, řekl a prozradil svého koně

 
Nejdrsnější reality show Survivor je u konce. Ačkoliv to bylo těsné a rozhodl pouze jeden jediný hlas, vítězem se stal Tomáš Weimann. Ve velkém finále se utkal s Martinem Konečným. Moderátor Ondřej Novotný se na svém Instagramu vyjádřil k tomu, kdo pro něj byl favoritem. Tomáš ani Martin to nebyli. 
19.05.2023 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (227 článků) , Tomáš Novotný (98 článků) , Tomáš Novotný (98 článků) , Tomáš Novotný (94 článků)

Vítěz Survivora 2023 i odpadlíci promluvili o návratu do reality a soupeřích

 
Vítěz, který si ze soutěže kromě zážitků odnesl 2,5 milionu korun, i odpadlíci promluvili po finále show Survivor Česko Slovensko o návratu do reality, nemocech i mnohdy překvapivé taktice a vzájemném soupeření. Pro iDNES.cz se na kameru rozpovídali Tomáš Weimann, Martin Konečný a Johanka Fabišíková.
19.05.2023 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Zhrzený Martin ze Survivoru: Johana mi zničila život! Mohl jsem se mít jako král, vzteká se

 
Martin Konečný snáší porážku v Survivoru velmi hořce. A vinu za ni dává pouze jedné osobě. Podle něj ho do zad bodla Johana Fabišíková, se kterou sice byl v jedné alianci, ona se ale nakonec rozhodla dát svůj hlas Tomáši Weimannovi, což Konečný vnímá jako neodpustitelnou zradu. Ve studiu Extra Hosta ji dokonce obvinil z toho, že mu zničila život. 
19.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Martin Konečný ze Survivoru dští síru na Johanu: Z její zrady se nedokáže vzpamatovat

 
Martin Konečný, účastník Survivoru, který na sebe upoutával pozornost již od začátku, titul nezískal. Vítězství mu uniklo pouze o jeden jediný hlas. Johanka Fabišíková, která s ním byla dlouhou dobu v alianci, nakonec hlasovala pro Tomáše a Martinův sen tak zcela rozdupala. Martin poskytl naší redakci rozhovor, ve kterém o zradě promluvil. Odpuštění se konat nebude. 
18.05.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Slavoman Martin ze Survivoru: Prohru královsky zapil a fotil se s každým, kdo neutekl

 
Jeden z nejkontroverznějších účastníků letošní reality show Survivor, Martin Konečný, si výhru ve výši 100 000 eur neodnesl. Ačkoliv si byl svým vítězstvím jistý, prvenství získal jeho soukmenovec Tomáš Weimann. Slovenský technik to sice zprvu vnímal jako životní zradu, podle snímků fotografky eXtra.cz to na after party zapil, jako by na stupni vítězů přece jen stanul. 
18.05.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Survivor má svého vítěze. Víme, kdo si odnáší výhru 2,5 milionu korun

 
Reality show Survivor Česko & Slovensko 2023 zná svého vítěze. Ve finále se rozhodovalo mezi trenérem skateboardingu Tomášem Weimannem, technikem Martinem Konečným a herečkou a zpěvačkou Karolínou Krézlovou. Každý z nich strávil na ostrově 74 dní. Pokud nechcete znát jméno vítězného ostrovana, nečtěte dál.
17.05.2023 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Tomáš po Survivoru trpí přejídáním: Místo jedné pizzy dvě, dám si je na sebe a sním, říká

 
Všichni tři finalisté reality show Survivor trpí po návratu z ostrova nějakým zraněním. Martin Konečný se zotavuje po operaci s hemeroidy, Karolína Krézlová má problém s prsteníčkem. Nejvíc překvapil Tomáš Weimann, který trpí přežíráním. Všichni byli hosty v ranní Snídani s Novou, kde o svých zdravotních stavech promluvili.
17.05.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Martin se v Survivoru opět vybarvil: Johanka mu zachránila krk, on ji za odměnu poslal domů a ještě to bouřlivě oslavoval

 
Martin Konečný patří již od začátku reality show Survivor k tvářím, na které budou diváci ještě dlouho vzpomínat. Upoutal na sebe pozornost zejména vulgárností, perverzním chováním k ženám a také problémy s hemoroidy. A byť ze začátku byl nenáviděný jak diváky, tak spoluhráči, postupně se jeho chování měnilo k lepšímu. Jenže události z posledního dílu nasvědčují tomu, že to s proměnou nebude tak horké. Podle diváků se totiž zachoval jako buran. 
11.05.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Tvrdá kritika Martina ze Survivoru: Holky v plavkách viděl snad poprvé, říká Bára

 
Martin Konečný má lepší sociální hru, než si mnozí mohli na počátku aktuální řady Survivoru myslet. To ve studiu pořadu eXtra Host potvrdila i Barbora Krčálová, která první dny na ostrově proti prostořekému Slovákovi rázně vystupovala. Ten si mladé krásky, které byly zpočátku tak znechucené jeho výrazy, že ho chtěly co nejdřív vidět v letadle do Bratislavy, tak omotal kolem prstu, že mu dovolily, aby je na ostrově pravidelně masíroval. A to i přesto, že předtím měl nechutné řeči na jejich přednosti. 
11.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Karolína Krézlová v Survivoru obvinila Martina ze lži. Ten ji vyškolil a ukázal jí hemoroidy

 
Martin Konečný, jeden z účastníků reality show Survivor, se v posledním dílu dočkal nečekané záchrany. Kvůli hemoroidům mu Johanka darovala skrytou imunitu a zachránila mu tím krk. Karolínu tento krok nenechal chladnou a nařkla Martina, že simuluje a podává prvotřídní herecký výkon. 
10.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »