Články k osobnosti

Martin Kocián

  zpěvák, barman

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Kocián »
 

Martin Kocián zrovna nebere drogy a chce se vrátit do Lunetiku: Nikdy, zní odmítnutí

 
Martin Kocián (44) je padlá ikona z chlapecké skupiny Lunetic. Kdysi jeho tvář zdobila dětské pokojíčky mnoha slečen, neunesl ale někdejší obrovskou slávu, začal brát drogy a hrát automaty. A průšvihářem zůstal dál. Před necelými dvěma lety dostal další vyhazov z kapely, nyní je prý ale čistý a snaží se znovu dostat zpět. „Za mě rozhodně ne,“ trvá si na svém jeho exkolega z bandu Aleš Lehký.
21.06.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Martin Kocián: Jsem hrabě Monte Piko. Obvinili mě z nebezpečného pronásledování

 
Exhvězda Luneticu Martin Kocián (47) je podle svých vlastních slov posledních pár měsíců bez drog. Následky jeho „chemických“ období si ponese ale dlouho. Došlo to až tak daleko, že si vyslechl obvinění z nebezpečného pronásledování.
19.06.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Zdrogovaný Martin Kocián viní plíseň nohou: Zásahovce vzdoroval s kytičkou a tužkou v ruce

 
Jak web eXtra.cz již informoval, jeden z největších průšvihářů v českém showbyznysu Martin Kocián (47) se dostal do problémů po předávkování pervitinu. V toxické psychóze běhal nahý po pražském sídlišti, nakonec ho musela zásahovka přesunout do Bohnic. Ale tenhle příběh je ještě košatější, než to původně vypadalo.
18.06.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Martin Kocián po velké dávce pervitinu: Nahý běhal po Praze, zatýkala ho zásahovka

 
Nejbouřlivější člen kdysi slavného boybandu Lunetic Martin Kocián (47) se chce vrátit na výsluní a cestou tam naprosto otevřeně hovoří o svých drogových úletech. Jeden nedávný se mu málem stal osudným. „Byl jsem hodně málo od předávkování,“ svěřil eXtra.cz šoumen.
17.06.2021 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Během milénia lámal s Luneticem srdce holkám v celém Česku, Martina Kociána ale poznamenala drogová závislost

 
Ať je hudba tvůj lék nebo Máma, to byly hity, které klučičí kapelu Lunetic proslavily. Jak to ale bývá, mladé hvězdy svou slávu neunesly. I přesto že se o pár let později snažili dát kapelu zase dohromady, dnes si jdou všichni kluci vlastní cestou.
28.05.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Problémový Martin Kocián z Lunetiku slaví 44 let: Sláva, drogy, podivná videa a snaha se vrátit do života

 
Zpěvák a jeden ze zakladatelů slavné skupiny Lunetic Martin Kocián dnes slaví 44 let. Doba největší slávy je už dávno pryč a Martin si od té doby prošel pořádný kus cesty, od závislosti na drogách až po trestní oznámení za napadení své bývalé partnerky. V poslední době o sobě dal vědět pouze prostřednictvím podivných videí.
06.10.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

ExLunetic Kocián se odstěhoval do Mnichova: Pozdrav v němčině a šílené pohyby!

 
Tohle je opravdu trochu ufo. Martin Kocián (43) o sobě dal opět vědět. Někdejší idol náctiletých, který se zbylou trojicí chlapců z kapely Lunetic zpíval mámám a vyzýval, Ať je hudba tvůj lék, se zničehonic objevil ve dvou videích, na kterých potrhle skotačí, předvádí rozličná bojová umění, blábolí a zdraví z Německa.
19.06.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Martina Kociána vyhodili z práce: Natočil video, v němž popisuje, jak se z toho nezbláznit

 
Před třemi týdny se Martin Kocián chlubil tím, že má novou práci. Stal se barmanem v jednom podniku v centru Prahy. Jeho skvělé pocity mu ale vydržely jen krátce, jinými slovy jen do doby, než dostal padáka. Spekuluje se o všem možném, sám Kocián eXtra.cz přiznal, že ho práce nebavila. A v reakci na to natočil exkluzivní video...
05.03.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Martin Kocián se zamiloval: Dám vám 4 rady, jak na lásku, říká v novém videu

 
Talentovaný Martin Kocián má po delší době opět důvod k radosti. Našel si totiž po delší pauze novou partnerku. S ní se i pochlubil na sociálních sítích. Ale protože není sobec, natočil exkluzivně pro eXtra video, v němž radí lidem, kteří jsou single, jak uspět v lásce...
05.02.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Problematický exLunetic Kocián je zamilovaný! Pochlubil se novou kráskou

 
Vypadá to, že Amorův šíp Martina Kociána (43) zasáhl přímo do srdce! Někdejší hvězdě a průšviháři kapely Lunetic v jedné osobě zjevně nestačí prožívat lásku za zavřenými dveřmi. V duchu dnešní doby se zpěvák a velký showman světu se svou novou láskou pochlubil několika fotkami, na nichž se k sobě s pohlednou brunetkou tisknou těly i obličeji.
05.02.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Bývalý člen skupiny Lunetic ukázal novou přítelkyni: Průšvihář Kocián se pochlubil touto brunetkou

 
Bývalá hvězda skupiny Lunetic Martin Kocián  (43) se pochlubil novou přítelkyní. Před rokem a půl hlásil zásnuby s dlouholetou přítelkyní Katkou . Láska ale nevydržela. Nyní se zpěvák pyšní novou partnerkou.
04.02.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Martin Kocián bojuje s koronavirem: Natočil video a radí, jak se nemocí nenakazit

 
Lidé v Česku mají obavy z rozšíření smrtelné nákazy čínským koronavirem. Aktuálně si zákeřná nemoc vyžádala potvrzených 107 životů, téměř 4500 lidí se nakazilo. Podezření na nákazu se řešilo i v Česku. Zatím naštěstí nákaza nebyla prokázána. Lidem, kteří mají obavy, že se nakazí, přispěchal na pomoc bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián, který natočil video, v němž radí, jak se zákeřným virem nenakazit.
28.01.2020 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

 
Vít Starý z Mandrage se změnil k nepoznání. Z třicátníka se stal muž, kterému by lidé hádali kolem 50 let. Víťa má problémy s démony. Skupina oznámila, že si bere na nějaký čas pauzu. Konkrétně uvedla, že jeden ze členů na tom není dobře a je třeba mu pomoci. Jenže nic není ztraceno. Na pomoc přispěchal kolega z branže a bývalý člen kapely Lunetic Martin Kocián. Ten má zkušenosti s pervitinem. Jaké jsou jeho zásadní rady?
08.01.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Vít Starý (32 článků)

Uražený člen Luneticu: Pravda o penězích mezi členy skupiny!

 
Není to tak dlouho, co kapela Lunetic potvrdila, že se nadobro rozloučila s nejproblematičtějším členem Martinem Kociánem (43), jehož jméno je stále spojováno s drogovou závislostí. On sám však tvrdí, že už toho měl dost, protože jednání ostatních v kapele nebylo fér. Zvláště když jde o peníze!
24.10.2019 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Nová kost průšviháře Kociána z Luneticu: Kdyby chtěl fetovat, dostane na solar!

 
Ještě nedávno se zasnuboval s bývalkou, dnes už je v tom až po uši s novou přítelkyní! Černá ovce Luneticu Martin Kocián (42) si ale asi uměl vybrat dobře. Na rozdíl od ex Katky, která na něj párkrát poslala policajty, tentokrát mu hrozí spíš pořádný výprask, kdyby zase začal s fetem.
22.12.2018 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Kateřina Černá (7 článků)

Kocián z Lunetiku opět na drogách? Ve videu mluví nesmysly, oči má jak baterky a neustále se olizuje!

 
Z videa, kde člen skupiny Lunetic Martin Kocián zve lidi do pražského klubu na silvestrovskou párty, je jasné, že je v rauši. Zda v alkoholovém, drogovém či jiném, to už jisté není, každopádně zpěvák má až příliš energie. Navíc jeho zorničky září jako žárovky a po každém druhém slově si olizuje jazyk.
21.12.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

SMAŽIL kapra dlouho do noci? Kocian z Luneticu ukázal, že nepotřebuje mrkat

 
Martin Kocián (42), kterého proslavilo účinkování ve skupině Lunetic, umí upoutat pozornost. Podívejte se na hodně rozjuchané video a užívejte si bílé Vánoce.
20.12.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Rozverný Kocián z Luneticu zve na akci. Lidem na internetu je k smíchu

 
Člen skupiny Lunetic Martin Kocián (42) baví fanoušky svým nejnovějším videem, na kterém působí dost rozverně. A protože bral v době největší slávy boybandu drogy, konkrétně pervitin, lidé na sociálních sítích si z něj dělají legraci.
20.12.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Bývalka Kociána z Luneticu vrací úder: Dal mi pěstí a zmlátil i dalšího člověka!

 
To jsou ale hodně drsná slova! Jak již redakce eXtra.cz zveřejnila, nejvýraznější člen Luneticu Martin Kocián (42) se nedávno rozešel s bývalkou, kvůli níž byl loni pravomocně odsouzen za její zmlácení. Teď na něj podala další trestní oznámení, podle zpěváka komplet vymyšlené. Co nám Katka řekla šokujícího o svém ex? A kdo promluvil naopak proti ní?
13.12.2018 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)

Kocián z Lunetiku o údajném zmlácení přítelkyně: Třeba si dělala srandu, policie nic neposlala

 
Muž dvojí tváře je Martin Kocián (41) z hudební skupiny Lunetic. Mezi kluky se po pěti letech vrátil a zase vyprodávají sály. V Karlových Varech měl s klukama ze skupiny poslední vystoupení v rámci Lunetic tour a fanynky zase šílely. Před koncertem poskytl Martin Blesku rozhovor.
13.12.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »