Martin Koch

skokan na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Koch »

Skokani na lyžích se letos vytáhli. Koudelka s Hlavou v nejlepší patnátce

Rakušan Martin Koch vyhrál první kolo posledního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích na mamutím můstku ve slovinské Planici, a vzhledem k tomu, že druhé kolo bylo zrušeno, je vítězem. Nejlepším z Čechů byl třináctý Lukáš Hlava. Hned za ním skončil Roman Koudelka.
18.03.2012 12:35 |

Osobnosti: Roman Koudelka (124 článků) , Martin Koch (9 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Koch vyhrál závodu skokanů v Oslo, dva Češi bodovali

Rakušan Martin Koch vyhrál v neděli v norském Oslu - Holmenkollenu závod Světového poháru ve skocích na lyžích.
11.03.2012 16:55 |

Osobnosti: Martin Koch (9 článků)

Koudelka doplatil na vítr, nepostoupil do druhého kola

Závod na Holmenkollenu vyhrál Rakušan Martin Koch
11.03.2012 16:40 |

Skokané na lyžích zazářili na leteckých závodech. Koudelka byl pátý, Hlava devátý

Jako velmi úspěšný mohou hodnotit čeští skokané na lyžích letecký podnik v německém Oberstdorfu. Roman Koudelka obsadil páté místo a Lukáš Hlava deváté. Vyhrál Rakoušan Martin Koch.
18.02.2012 19:25 |

Osobnosti: Martin Koch (9 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Češi létali daleko. Koudelka byl pátý, Hlava devátý

Lety v Oberstdorfu ovládl Rakušan Martin Koch
18.02.2012 18:25 |

Skokanu Hlavovi se daří. V kvalifikaci ve Val di Fiemme byl třetí

Kompletní čtveřice českých skokanů ve složení Roman Koudelka, Lukáš Hlava, Jakub Janda a Jan Matura postoupila z kvalifikace pro sobotní závod SP ve Val di Fiemme. Kvalifikaci ovládl Rakušan Martin Koch, Lukáš Hlava skončil na výborném třetím místě.
03.02.2012 19:30 |

Osobnosti: Jakub Janda (566 článků) , Roman Koudelka (124 článků) , Jan Matura (48 článků) , Martin Koch (9 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Koudelka byl v Engelbergu sedmý. Vyhrál Bardal

Nor Anders Bardal vyhrál sobotní závod Světového poháru skokanů na lyžích ve švýcarském Engelbergu před Rakušany Martinem Kochem a Thomasem Morgensternem.
17.12.2011 16:15 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Martin Koch (9 článků) , Anders Bardal (9 článků)

Koudelka skončil na letech v Oberstdorfu třináctý

Z vítězství se radoval Rakušan Martin Koch
05.02.2011 18:20 |

Lety v Harrachově ovládl Rakušan Koch, Koudelka byl desátý

První závod Světového poháru v letech na lyžích v Harrachově vyhrál Rakušan Martin Koch před krajanem a suverénem sezony Thomasem Morgensternem.
08.01.2011 18:40 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Martin Koch (9 článků)