Články k osobnosti

Martin Kelly

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Kelly »
 

Do pr**le s tím, řvala blondýna močící na veřejnosti u soudu. Skončila za mřížemi

 
Je nezaměstnaná a na krku má pět dětí, které živí z dávek. K tomu je alkoholička, která do sebe klopí jednu lahev vodky za druhou. Takový člověk je Angličanka Kelly Martin (42), která skončila u soudu kvůli tomu, že dvakrát močila na válečný památník.
21.09.2016 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kelly (3 články)

Blondýna močila na veřejnosti, skončila za to v poutech

 
Co dělat, když se vám na ulici začne nutně chtít na záchod, ale zrovna kolem vás žádný není? Britka Kelly Martin (42) tento problém vyřešila vskutku svérázně. Jednoduše si sundala kalhoty a vymočila se přímo na válečný památník. Netušila ovšem, že ji přitom někdo zachytí a fotky se objeví na internetu. Teď má nejen z ostudy kabát, ale také opletačky se soudy.
05.07.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kelly (3 články)

Pardubický kraj: Dvě keltské karavany putují na Lughnasad do Nasavrk

 
Pardubický kraj (24. 7. 2014) – Lughnasad, jeden z hlavních keltských svátků, který je oslavou úrody, žní a dobou radosti a veselí, se bude slavit o prvním srpnovém víkendu už po osmé v Nasavrkách. Jeho patrony jsou velvyslanec Italské republiky Pasquale D´Avino, velvyslankyně Irska Alison Kelly, ministr zemědělství Marian Jurečka, ministr kultury Daniel Herman a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Letošní novinkou je putování dvou keltských kupeckých karavan, které budou mířit do dějiště oslav z České Třebové a od Kunětické hory několik dní předem, aby uctily zdejšího vládce oppida, vzdaly slávu mocným Bohům a společně se zdejšími obyvateli se všichni veselili a oslavili svátek Lughnasad.
25.07.2014 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (644 článků) , Daniel Herman (1093 článků) , Alison Martin (3 články) , Martin Kelly (3 články)
« Předchozí 1 Další »