Články k osobnosti

Martin Ježek

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Ježek »
 

Petr Ježek: Zajišťovací příkaz – bič na podvodníky

 
Na generálního ředitele finanční správy Ing. Martina Janečka se snesla kanonáda z pera komentátorky HN Julie Hrstkové za údajně likvidační exekuce na základě zjišťovacích příkazů. Jakoby platilo úsloví, že kdo nic neví, všeho se odváží. Vědět znamená to dělat, nikoli o tom pouze vyprázdněně a nepravdivě hovořit či psát. Toho, co paní Hrstková neví a co plyne z jejího článku, je až příliš.
10.08.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Martin (47 článků) , Martin Ježek (8 článků)

Dotační kauza: Bývalý boss z ODS Ježek je ve vazbě, mohl by ovlivňovat svědky

 
Ústecký okresní soud poslal v noci na dnešek do vazby někdejšího vlivného člena ODS, podnikatele Daniela Ježka. ČTK to řekl soudce Martin Majchrák. Vazbu zdůvodnil obavou z toho, že by Ježek mohl ovlivňovat svědky v dotační kauze ROP Severozápad. Ježek je v případu obviněn spolu s dalšími 23 lidmi.
15.12.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (125 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Martin Ježek (8 článků) , Daniel Martin (63 článků)

Soud poslal v kauze ROP Severozápad podnikatele Ježka do vazby

 
Ústecký okresní soud poslal v noci na dnešek do vazby někdejšího vlivného člena ODS, podnikatele Daniela Ježka. ČTK to řekl soudce Martin Majchrák. Vazbu zdůvodnil obavou z toho, že by Ježek mohl ovlivňovat svědky v dotační kauze ROP Severozápad. Ježek je v případu obviněn spolu s dalšími 23 lidmi. Většinu ostatních obviněných, mezi kterými je řada politiků z Ústeckého a Karlovarského kraje, policie po výsleších propustila. Mezi nimi i bývalou ústeckou hejtmanku za ČSSD Janu Vaňhovou či šéfa ČSSD v Karlovarském kraji Petra Navrátila.
15.12.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Navrátil (7 článků) , Dan Martin (125 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Martin Ježek (8 článků) , Jan Navrátil (7 článků) , Daniel Martin (63 článků)

Martin Ježek: Zrušit vědomí, ale mít v hlavě vše v pořádku

 
Rozhovor s experimentálním filmařem Martinem Ježkem o filmu Dům daleko, který zpracovává zážitek z četby díla spisovatelky Věry Linfartové.
15.09.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ježek (8 článků)

Nové knihy: Miłoszewski, Shepardová, Liao I-wu, Procházková i Kubo

 
Z novinek tohoto týdne upozorňujeme na detektivní příběhy polského prozaika Zygmunta Miłoszewského, amerických prozaiků Ace Atkinsona, Roberta B. Parkera i Sary Shepardové. Pozornost si zasluhují publicistické knihy Martina Ježka, Pavla Trojana, Lenky Procházkové nebo čínského spisovatele Liao I-wua. Nádavkem samozřejmě nový komiks.
06.06.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trojan (10 článků) , Lenka Procházková (156 článků) , Martin Ježek (8 článků) , Pavel Trojan (10 článků) , Martina Procházková (3 články)

Hnutí ANO schválilo Teličku jako lídra do eurovoleb

 
Hnutí ANO schválilo Pavla Teličku jako lídra kandidátky do voleb do Evropského parlamentu. Kromě bývalého eurokomisaře jsou kandidáty diplomat Petr Ježek, podnikatelka Martina Dlabajová nebo diplomat Ivan Jančárek.
22.02.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Martin (76 článků) , Martin Ježek (8 článků)

V Hronově hořelo v bytovém domě, jeden popálený muž bojuje o život

 
V Hronově na Náchodsku v noci hořel přízemní byt v bytovém domě v Riegrově ulici. Záchranáři ošetřili celkem sedm lidí, z toho jeden muž utrpěl rozsáhlé popáleniny. Šest osob, z toho tři děti, se nadýchalo kouře. Dnes o tom informoval mluvčí královéhradeckých záchranářů Tomáš Ježek a hasičů Martina Žahourková. Sedmnáct lidí hasiči z domu evakuovali. Škoda by podle předběžných odhadů mohla být do půl milionu korun. 
16.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ježek (8 článků)

Ministr Chalupa drží bobříka mlčení. Náchod zuří

 
V uplynulém týdnu se v prostorách náchodského gymnázia odehrála diskuze nad těžbou břidlicového plynu. Moderátor Martin Veselovský přivítal náměstka ministra životního prostředí Libora Ježka, vedoucího oddělení obnovitelných zdrojů ministerstva průmyslu a obchodu Pavla Gebauera, starostu Náchoda Jana Birka, Jiřího Malíka z občanského sdružení Živá voda a odborníka na těžbu břidlicového plynu, geologa Juraje Franců z České geologické služby.
09.04.2012 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Libor Ježek (6 článků) , Jan Gebauer (1 článek) , Jiří Chalupa (45 článků) , Martin Ježek (8 článků) , Martin Chalupa (26 článků) , Jiří Ježek (44 článků)
« Předchozí 1 Další »