Články k osobnosti

Martin Hrinko

  ředitel služby pořádkové policie

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Hrinko »
 

Policejní kontroly na Vltavě: Na šlapadle a lodičkách pivo raději ne!

 
Milovníci lodí nebo lidé, kteří rádi vyrazí na šlapadla a dají si k tomu vychlazené pivo s výhledem na Hrad, by si raději měli dát velký pozor. Policie dopředu avizuje, že o letošních prázdninách hodně zpřísní a rozšíří kontroly. Ředitel pořádkové policie Martin Hrinko si chce „posvítit“ hlavně na fenomén popíjení alkoholu u vodáků, ale také turistů. Na pozoru by se ale měli mít i samotní provozovatelé půjčoven.
20.06.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)

Rok po smrti Simony (†18) policie hlídá skútry i lodě. Loni přistihla opilce

 
Policie se chystá na podobné akce, jaké provedla už minulý rok. Během loňského léta prověřila 435 lodí, u každé třinácté přišla na závady, a vybrala 30 tisíc na pokutách. Mimo to odhalili i tři opilé vůdce plavidel, jeden z nich nadýchal přes jedno promile. Velké kontroly českých vodních ploch proto policisté chystají i na letošní prázdniny. V pondělí to oznámil ředitel pořádkové policie Martin Hrinko.
19.06.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)

Policie ČR: Pořádkové jednotky obdržely nové multifunkční komplety

 
Včera v ranních hodinách se uskutečnilo za přítomnosti policejního prezidenta genmjr. Tomáše Tuhého, ředitele pořádkové policie plk. Martina Hrinka a policejního atašé Švýcarska Rogera Fluryho slavnostní předání nových multifunkčních ochranných kompletů.
09.12.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)

Chystá se razie na restaurace. Tisíce policistů prověří, kde děti dostanou alkohol

 
Od pátku až do konce roku musí všichni majitelé a provozovatelé barů, restaurací a diskoték v celém Česku očekávat kontrolu. V pátek se podle ředitele pořádkové policie Martina Hrinka rozjede nejmasivnější kontrolní akce, která má odhalit zařízení, v nichž dostanou alkohol i děti a mladiství.
05.10.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)

Policie realizuje největší celorepublikovou akci ALKOHOL

 
Ředitel pořádkové policie plk. Martin Hrinko společně s národním protidrogovým koordinátorem Mgr. Jindřichem Vobořilem, Pg. Dip. dnes tiskovou konferencí zahájili sérii celostátních kontrol zakázaného prodeje alkoholu mladistvým. Policie ČR tak ve spolupráci s Odborem protidrogové politiky Úřadu Vlády ČR, Českou obchodní inspekcí, Ministerstvem obchodu a průmyslu a dalšími institucemi zkontroluje stovky českých barů a restaurací.
05.10.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hrinko (5 článků)
« Předchozí 1 Další »