Články k osobnosti

Martin Filip

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Filip »
 

Špatné zprávy v Ulici: Nová postava zamává dějem a mezi Šárkou a Martinem se schyluje k rozchodu

 
Jen co Veronice trochu otrne, okamžitě začne být docela akční. Filip ji ale drží pěkně zkrátka. Hned ji zažene do postele, aby odpočívala a kurýrovala se. Navrch to od něj schytá i kvůli životosprávě, kterou nedodržuje, jak by měla. O Veroniku se stará také Martin. To se ale nelíbí Šárce, která z toho má nervy na pochodu. Co přinese čtvrteční díl?
20.02.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Plní slib svému zastřelenému bratrovi: Filip se přidal k armádě!

 
Filip Štěpánek (29) dodržel slovo, které dal zesnulému bratrovi Patrikovi (†24), a vstoupil do armády, aby sloužil u stejného praporu. Patrik totiž zahynul v létě 2018 na misi v Afghánistánu po boku Martina Marcina (†36) a Kamila Beneše (†29).
12.01.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (138 článků) , Martin Beneš (44 článků) , Martin Štěpánek (134 článků) , Martin Filip (42 článků) , Martin Štěpánek (19 článků)

Bratr vojáka Patrika (†25) zabitého v Afgánistánu: Dojemný vzkaz!

 
Jeho mladší bratr Patrik (†25) zahynul v létě 2018 na misi v Afghánistánu. Spolu s ním i Martin Marcin (†36) a Kamil Beneš (†29). Filip Štěpánek (29) teď splnil svůj slib. Vstoupil do armády a střílet bude u Patrikovu praporu.
07.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Štěpánek (138 článků) , Martin Beneš (44 článků) , Martin Štěpánek (134 článků) , Martin Filip (42 článků) , Martin Štěpánek (19 článků)

Podváděná Veronika stojí před životním rozhodnutím: Nový život, chlap a nespoutané hrátky

 
Veronika Maléřová chytla nový vítr a konečně se jí daří. Po nevydařeném manželství s Martinem Maléřem se konečně začíná blýskat na lepší časy. Veronika odjela se svým novým nápadníkem Patrikem do Loučky a vypadalo to, že spolu strávili vášnivou noc. Jenomže až na pár polibků a něžných doteků se nic nekonalo. Jak to spolu mají po noci v Loučce Patrik a Veronika? K čemu se Veronika odhodlá? Co Filip prozradí Marcele? A jak doopravdy bere vztah mámy a Patrika?
27.11.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Drsná facka pro Maléře: Veronika strávila po 25 letech vášnivou noc s jiným mužem a chce rozvod

 
V seriálu Ulice jde poslední dobou do tuhého a je jasně poznat, že geny jsou holt sviňa. Ještě nedávno nechtěla ublížená Veronika Maléřová o rozvodu ani slyšet. Jenomže její vztah s Patrikem nabral nečekaných obrátek, prolomily se ledy a Veronika s ním skončila v posteli. Navíc svému nevěrném manželovi Martinovi suverénně sdělila, že s rozvodem souhlasí. Vztahové peripetie řeší i mladý Filip, který zdědil hodně po tatínkovi Martinovi. Zatímco jeho přítelkyně Kristýna si může oči vyplakat, on má všechno na háku. A bude hůř...
25.11.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Maléřová (3 články) , Martin Filip (42 článků)

A je to tady. Šéf pražského dopravního podniku končí. Firmu teď povede manžel známé redaktorky ČT Witowské

 
Novým generálním ředitelem pražského dopravního podniku (DPP) se dnes stal bankéř Petr Witowski, manžel známé redaktorky České televize Světlany Witowské. Ve funkci nahradil dosavadního šéfa Martina Gillara. Novými členy představenstva byli navíc zvoleni Jan Šurovský a Filip Tulák. ČTK to potvrdilo několik členů dozorčí rady.
19.12.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (310 článků) , Jan Filip (81 článků) , Jan Filip (74 článků) , Martin Filip (42 článků)

Kapela Málem Králem se vyzpívává z vlastní lenosti

 
Skupina Málem Králem vydala poslední skladbu před dvěma lety. Jednalo se o videoklip Fronta na zázraky. Nyní duo muzikantů Filip Sázavský a Martin Chobot přichází s novým singlem a videoklipem Kdyby se mi chtělo.
16.10.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Zjistil jsem, kdy byl kde přitomen a kdy ne, kdy hlasoval pro a proti... Filip v ČT znovu vytáhl na Pocheho, pro co zvedal ruku

 
Jestli vládu s důvěrou budeme mít 11. července, si předseda KSČM Filip netroufá odhadovat, podle jeho slov je zde stále mnoho věcí, které celou situaci pro KSČM velmi stěžují. Komunisté mají totiž výhrady k několika kandidátům na ministry, z nichž jedním z nich je i adept na ministra zahraničí europoslanec Miroslav Poche (ČSSD). Více k tématu Filip sdělil v pořadu Události, komentáře na ČT24, kde diskutoval i s místopředsedou ČSSD Martinem Netolickým a europoslancem Miroslavem Pochem (ČSSD).
25.06.2018 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (164 článků) , Martin Filip (42 článků)

Martin Koller přemýšlí nahlas: Otázka zní, čím Babiš dokázal přesvědčit Filipa, aby podpořil vládu ANO a ČSSD, když za to KSČM nic nedostane

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Jestliže KSČM nebude mít ministry, možnost ovlivňovat politiku nedostane. Proč Filip vykládá nesmysly voličům?“ uvažuje analytik Martin Koller, který nechápe, proč komunisté chtějí podporovat případnou menšinovou vládu ANO a ČSSD. A dochází k těmto závěrům.
23.04.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Martin Komárek: Zeman, Beran a Filip

 
Zeman byl vypeskován za to, že místo druhého pohřbu kardinála Berana zúčastnil se zmrtvýchvstání předsedy Filipa.
23.04.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Martin Filip (42 článků)

ODS se definitivně vrací na Prahu 10

 
Výkonná rada ODS schválila vznik dvou nových místních sdružení na Praze 10. V současnosti v rámci desátého pražského obvodu existuje pouze jedno místní sdružení pod vedením exprimátora a poslance Bohuslava Svobody. Nová dvě povedou pražský zastupitel Filip Humplík a dlouholetý člen pražské ODS Martin Valovič.
10.03.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků) , Martin Svoboda (61 článků)

Stylista zkritizoval zmrzlé Missky v plavkách: Holky mají celulitidu a jsou tlusté!

 
Už jednou některé finalistky České Miss 2017 klepaly zimu na castingu v pražském metru, teď je noví majitelé soutěže Eva Čerešňáková (30) s Martinem Ditmarem vyhnali do mrazu v Tatrách. Navíc si vyslechli od stylisty Filipa Vaňka pořádnou kritiku. Jsou prý tlusté!
15.03.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (174 článků) , Eva Martino (102 článků) , Martin Filip (42 článků)

Razie na radnici Prahy 1: Šéf finančního výboru Skála (ODS) rezignoval

 
Předseda finančního výboru Prahy 1 Martin Skála rezignoval na místo zastupitele a ukončil své členství v ODS. Informoval o tom portál Echo.cz, podle kterého to oznámil předseda pražské ODS Filip Humplík. Skála se vzdal zastupitelského mandátu poté, co policisté minulý týden v souvislosti s předchozím prověřováním privatizace městských bytů odnesli z radnice Prahy 1 řadu dokumentů. Podle portálu Lidovky.cz je Skála ve vazbě.
06.03.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků) , Martin Echo (3 články)

Martin Chobot: Chci se prezentovat kapelou a ne jako přítel Ewy Farne

 
Jméno Martin Chobot znají především fanoušci Ewy Farne, protože už léta hraje v její doprovodné kapele. Stal se z nich i pár, což ani jeden netají, ale taky si na tom nechtějí stavět mediální obraz. Martin Chobot založil s kamarádem z dětství Filipem Sázavským kapelu eFeM. I za jejím vznikem ale stojí žena.
08.07.2015 00:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Krvavé útoky a bomby v Jemenu vyděsily Dorotu Nvotovou: Stěhovat se nebudeme, říká

 
Velké stěhování si rozmyslela. Dorota Nvotová (32) se měla se svým synem Filipem a manželem Martinem stěhovat do Saúdské Arábie. Kvůli bojům mezi povstalci v Jemenu si to ale hodně rychle rozmyslela a hodila zpátečku.
15.06.2015 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Dorota Nvotová (53 článků) , Martin Filip (42 článků)

eFeM: Když je někdo zmatený, neznamená to, že je zbytečný

 
Filip Sázavský (25) a Martin Chobot (26) jsou přátelé od dětství. Vydat se na společnou muzikantskou dráhu jim nicméně trvalo poměrně dlouho. Až loni představili své písničkářské duo eFeM a na sklonku roku oznámili vydání debutového alba Kolem nás. Pokřtili ho v úterý v Praze a při té příležitosti představili i videoklip k písničce Co proti mě máš.
01.02.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Pro přítele chtěla být kočka: Její kudrnáč křtil desku a Ewě Farne to slušelo víc než na vlastních koncertech

 
Spolu s kamarádem Filipem Sázavským má přítel Ewy Farne  (21) Martin Chobot už delší dobu seskupení eFeM. Teď kluci vydali svoji první desku Kolem nás, kterou slavnostně křtili. Aby jim šla za kmotru Ewa, by asi bylo trapné, ale v publiku chybět nemohla.
28.01.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)

Víte, kdo je tenhle hezoun? Nejlepší kamarád přítele a kytaristy Ewy Farne Martina Chobota

 
Martin Chobot (25) a Filip Sázavský (24) jsou sice přátelé od dětství, nápad na hudební spolupráci na sebe ale nechal celkem dlouho čekat. Až nedávno se seskupili do projektu eFeM a vydali debutové album Kolem nás, které teď čeká křest.
24.01.2015 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Vít Sázavský (2 články) , Martin Filip (42 článků)

Život hvězdy Ženy pro tři muže vyhasl předčasně: Filip Venclík (†19) byl surově zavražděn v metru!

 
Trochu zapomenutý film Žena pro tři muže režiséra Jaroslava Papouška (†66) pojednává o nešťastném rozvedeném muži (Ladislav Frej, 72), který má sice krásného pětiletého klučinu o kterého se stará, ale trápí ho ženy. Kvůli nim se dokonce pokusí o sebevraždu. Naštěstí je tu jeho brácha (Karel Heřmánek, 66), který mu začne shánět milou, která by mu byla dobrou ženou, malému Martinovi maminkou a jemu dobrou přítelkyní…Zkrátka něco podobného v ženském podání jako starý pan Karas (Ota Sklenčka, †72), který se jim stará o domácnost. Konkurz může začít!
15.09.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Papoušek (25 článků) , Jaroslav Filip (32 článků) , Martin Filip (42 článků)

Hejtman Zimola slíbil podporu sbírce, kterou vyhlásilo OS Filipa Němce

 
Nákup auta, které bude pomáhat převážet zdravotně postižené lidi do speciálních zařízení. To je záměr sbírky, kterou vyhlásila Martina Němcová, předsedkyně Občanského sdružení Filipa Němce. Vůz by měla získat Česká maltézská pomoc Suverénního řádu maltézských rytířů, pod patronátem Velkopřevorství českého, středisko České Budějovice, o.p.s.
27.08.2014 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »