Články k osobnosti

Martin Černý

  zpěvák, banjista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Černý »
 

Moravec v ČT řešil, jak být šťastný. S šéfem Bohnic a exmanželkou Bolka Polívky

 
Václav Moravec tentokrát na ČT24 zabrousil do filozofičtějších témat: téma Fokusu, který moderoval, bylo Žít a Užít. Pozvání přijali mimo jiné herečka Chantal Poullain, konzultant Petr Ludwig, manažerka Diana Rádl Rogerová, psychiatr Martin Hollý, historik Karel Černý nebo cestovatelka Viktorka Hlaváčková. Řešilo se jídlo, plýtvání, alkohol, cigarety, ale třeba i zaměstnání, sex a moderní téma prokrastinace. Na konci pořadu dal slovo studentům, aby hostům kladli otázky.
09.01.2019 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (235 článků) , Karel Černý (58 článků) , Václav Moravec (483 článků) , Karel Černý (59 článků) , Karel Černý (58 článků) , Václav Černý (57 článků) , Petr Václav (797 článků) , Martin Černý (71 článků) , Petr Bolek (37 článků) , Martin Ludwig (2 články)

Mafián a estébák! Ota Černý promluvil o Romanu Berbrovi, který ho prý fyzicky napadl

 
Bývalý šéfredaktor sportovní redakce České televize a matador v oblasti komentování sportu Otakar Černý usedl v internetové televizi DVTV proti Martinovi Veselovskému a v rozhovoru, který následoval, totálně rozcupoval Romana Berbra.
03.08.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Otakar Černý (8 článků) , Otakar Černý (8 článků) , Martin Roman (296 článků) , Martin Černý (71 článků)

Babiš si stěžoval na odposlouchávání. Policie jeho trestní oznámení odložila

 
Policie odložila trestní oznámení, které podal šéf hnutí ANO Andrej Babiš kvůli uniklým nahrávkám jeho rozhovorů s novinářem Markem Přibilem. Nezjistily se skutečnosti, které by nasvědčovaly tomu, že byla naplněna skutková podstata některého z trestných činů. S odkazem na státního zástupce Martina Černého to v pátek uvedla Česká televize.
28.07.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Martin Černý (71 článků)

Sociolog z pražské univerzity: Čeští muslimové jsou úplně normální, pijí pivo. Teď je ale začíná štvát, jak se k nim lidé chovají, a potom...

 
Sociolog a expert na české muslimy z FHS UK Karel Černý usedl v internetové televizi DVTV proti moderátorovi Martinovi Veselovskému a promluvil o českých muslimech. Prozradil mimo jiné, že čeští muslimové se často nemodlí pětkrát denně, rádi si dají pivo a spíš než do Mekky cestují do Chorvatska. Mnohým českým muslimům ovšem začíná vadit, že musí do omrzení vysvětlovat, že opravdu nejsou teroristé.
21.07.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Černý (58 článků) , Karel Černý (59 článků) , Karel Černý (58 článků) , Martin Černý (71 článků)

Zemřel bývalý bubeník skupiny Tublatanka Juraj Černý. Bylo mu 54 let

 
Ve věku 54 let zemřel slovenský hudebník Juraj Černý, zakládající člen skupiny Tublatanka, která byla kdysi populární v Československu. Informovala o tom slovenská televize TA3. Černý kapelu opustil začátkem 90. let, nyní hrál na bicí ve skupině Slobodná Európa. Černý žil v Maďarsku, kde se v noci na dnešek podrobil operaci střev. "Jsem z té zprávy zdrcený. Ďuro byl velmi dobrý kamarád, byl velmi talentovaný a vlastně ani nepotřeboval cvičit," vzpomněl na svého kolegu z Tublatanky její lídr Martin Ďurinda. Černý se narodil 10. července 1961 v Bratislavě. Vystudoval režii na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě.
26.02.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Černý (8 článků) , Martin Černý (71 článků)

Těžce zranění strojvedoucí: Jednomu lidé dali 3,4 milionu, druhému 230 tisíc

 
Krátce po sobě je stihl podobný osud, bohužel. Nejprve strojvedoucí Jan Černý přišel o nohu při nehodě ve Studénce, poté těžká zranění dolních končetin utrpěl i 28letý Martin Souček. Kolegové od dráhy se oba snaží finančně podpořit, zřídili i sbírky, na které lidé začali posílat ve snaze pomoci různé částky. Kolik se již vybralo?
26.09.2015 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Černý (71 článků)

Všechno špatně, shodli se zástupci ODS a KSČM. Co je přivedlo k souladu?

 
Před rokem se ukrajinský prezident Petro Porošenko ujal úřadu a dal při té příležitosti nejeden slib. Především ty, které se týkaly konfliktu na východě země, se mu nedaří naplňovat. Senátor Tomáš Jirsa (ODS) a komunistický poslanec Alexandr Černý se shodli na tom, že je to katastrofa, byť Jirsa byl vůči Porošenkovi o něco shovívavější. Politický geograf Martin Riegl poukázal na roli Ruska.
04.06.2015 23:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (61 článků) , Petro Porošenko (158 článků) , Martin Černý (71 článků)

Odvolaný šéf Národního divadla promlouvá o Hanákové a lžích: Nad vším trůní osoba Gazdíka

 
Ondřej Černý v minulém roce opustil ředitelnu Národního divadla při památné scéně, kdy ministryně kultury Alena Hanáková stále opakovala cosi o špatně nastavených procesech. Nyní se rozhovořil nejen o této dámě a jejím poradci Martinu Sankotovi, ale také třeba o předsedovi hnutí Starostové a nezávislí Petru Gazdíkovi, který jej obviňoval z evidentních majetkových deliktů. Rok se prý snažil s Gazdíkem dohodnout, teď mu došla trpělivost a předává vše soudu.
05.12.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (934 článků) , Petr Gazdík (923 článků) , Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Exšéf Národního si to vyřídil s náměstkem ministryně Hanákové

 
Ondřej Černý, kterého loni v září odvolala ministryně kultury Alena Hanáková (STAN) z funkce ředitele Národního divadla (ND), označuje za iniciátora svého odchodu ekonomického náměstka ministryně Martina Sankota. Černý v příspěvku pro revue Pravicový břeh reaguje na některé Sankotovy výroky v rozhovoru pro časopis Týden.
14.05.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Bočanová má na chlapy pech: Další rána od exmilence!

 
Největší smůlu na chlapy z českých celebrit má bezpochyby herečka Mahulena Bočanová (45). Její milostný život je už několik let pod drobnohledem médií. A bohužel po tom, co jí zlomil srdce Muž roku 2011 Martin Černý (38) tím, že ji ošklivě pomlouval a údajně nazval starou transkou, je tady další, co lituje, že šarmu krásné herečky podlehl…
02.03.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (771 článků) , Martin Černý (71 článků)

Útok na Klause nebyl zoufalý čin. Střílelo by se ostrými, zaznělo na Radiožurnálu

 
Hosty Speciálu z Olomouckého kraje Martina Veselovského byli v úterý Jiří Rozbořil (ČSSD), Markéta Záleská (ODS), Alexander Černý (KSČM), Bořivoj Šarapatka (TOP09 a Starostové) a Jana Zwyrtek-Hamplová (Nezávislí). Nejvíce času zabrala ale debata o celostátních tématech – hlavně o střelbě na prezidenta Václava Klause.
02.10.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků) , Alexander Černý (44 článků) , Bořivoj Šarapatka (10 článků) , Jiří Černý (150 článků) , Václav Černý (57 článků) , Jiří Černý (150 článků) , Martin Černý (71 článků)

Kriminalista popisuje kauzu metyl: Černý trh funguje na dobré slovo.

 
Zlínský kriminalista Martin Baláž v rozhovoru pro středeční deník Právo popsal, jak se kriminalisté dostali na vrchol pyramidy v metanolové kauze. Vyšetřovatelům pomohla skutečnost, se kterou policisté pracují snad od nepaměti. Žádný z obviněných nechtěl, aby největší část toho zvěrstva, při kterém zemřelo více než dvě desítky osob, ulpělo právě na něm, a tak jmenoval další zúčastněné aktéry.
26.09.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Černý (71 článků)

Hanáková ustupuje, Národní divadlo bude dočasně řídit Pelouch

 
Náměstka ministryně kultury Aleny Hanákové Martina Sankota, který dočasně řídil Národní divadlo po odvolání ředitele Ondřeje Černého, nahradil Václav Pelouch, technicko-provozní ředitel ND, uvedla v pátek Česká televize. Ministryně tak udělala ústupek pracovníkům ND.
14.09.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Václav Černý (57 článků) , Martin Černý (71 článků)

Šéf činohry Národního Dočekal kritizoval ministerstvo: Je to další z řady zmatků

 
Michal Dočekal, umělecký šéf činohry Národního divadla, vystoupil ve čtvrtečním odpoledním vysílání České televize, aby okomentoval nejnovější události, které se kolem první scény začaly odehrávat poté, co ministryně kultury Alena Hanáková odvolala jejího ředitele Ondřeje Černého a na jeho místo dosadila svého ekonomického náměstka Martina Sankota.
13.09.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dočekal (46 článků) , Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Náměstek ministryně po "úspěšné" tiskovce pokračoval v ČT

 
V Událostech komentářích na ČT se již poněkolikáté rozebírala situace v Národním divadle. Po pátečním nezapomenutelném výkonu ministryně Aleny Hanákové (při němž dokola opakovala, že za nečekaným odvoláním ředitele Ondřeje Černého leží špatně nastavené řídící procesy) nyní do studia usedl ekonomický náměstek ministerstva a od pondělka též prozatímní ředitel Národního divadla Martin Sankot.
12.09.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Náměstek ministryně po "úspěšné" tiskovce pokračoval v ČT

 
V Událostech komentářích na ČT se již poněkolikáté rozebírala situace v Národním divadle. Po pátečním nezapomenutelném výkonu ministryně Aleny Hanákové (při němž dokola opakovala, že za nečekaným odvoláním ředitele Ondřeje Černého leží špatně nastavené řídící procesy) nyní do studia usedl ekonomický náměstek ministerstva a od pondělka též prozatímní ředitel Národního divadla Martin Sankot.
12.09.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Hanáková: Ředitel ND byl odvolán kvůli neschopnosti sestavit rozpočet

 
AKTUALIZOVÁNO. Ředitel Národního divadla (ND) Ondřej Černý byl odvolán kvůli tomu, že nedokázal s nynějším příspěvkem sestavit rozpočet pro rok 2013. Na tiskové konferenci to dnes uvedl náměstek ministryně kultury Martin Sankot. Ministerstvo má ve dvou případech podezření i na porušení rozpočtových pravidel, věc řeší finanční úřady, celková škoda prý může být až 120 milionů korun. Černý s důvody odvolání nesouhlasí, jsou podle něj absurdní.
11.09.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Černý (71 článků)

Ministerstvo: ředitel Národního divadla porušil zákon

 
Náměstek ministryně kultury Aleny Hanákové Martin Sankot v úterý prohlásil, že odvolaný ředitel Národního divadla Ondřej Černý porušil zákon uzavřením smlouvy na solární panely a manažersky fatálně selhal, proto byl odvolán. Národní divadlo to okamžitě popřelo. Činohra ND vstoupila do stávkové pohotovosti.
11.09.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Tiskovka ministryně: Mluvčí okřikovala novináře, náměstek haněl úroveň Národního

 
Ministryně kultury Alena Hanáková a její ekonomický náměstek Martin Sankot vysvětlovali na tiskové konferenci odvolání ředitele Národního divadla Ondřeje Černého. Podle nich lidé z divadla odcházeli, nechodili na představení a ředitel nezvládl vytvořit rozpočet.
11.09.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)

Tiskovka ministryně: Mluvčí okřikovala novináře, náměstek haněl úroveň Národního

 
Ministryně kultury Alena Hanáková a její ekonomický náměstek Martin Sankot vysvětlovali na tiskové konferenci odvolání ředitele Národního divadla Ondřeje Černého. Podle nich lidé z divadla odcházeli, nechodili na představení a ředitel nezvládl vytvořit rozpočet.
11.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Martin Černý (71 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »