Články k osobnosti

Martin Čermák

  kanoista, Moderátor sportovních novin

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Čermák »
 

První rozhovor o nemanželské dceři a střídavé péči: Snažím se vše dohnat, přiznal eXtra.cz Martin Čermák

 
Není čas ztrácet čas. Tak tímto motem se řídí zdá se i benjamínek mezi moderátory Televizních novin Martin Čermák. S krásnou kytaristkou Simonou Šteruskou randí sice necelé dva roky, už ale spolu plánují svatbu a v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že se nebrání ani dětem. A nejen to. Dokonce si spolu před časem pořídili dům za Prahou. Martin navíc podle svých slov poprvé v životě promluvil o své nemanželské dceři, kterou má ve střídavé péči. 
13.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků) , Simona Šteruská (2 články)

Mám poměrně velké uši, ale jsem na ně hrdý, směje se Martin Čermák

 
Moderátor Martin Čermák (30) a jeho partnerka Simona Šteruská (33) se už těší na stěhování do nového domu. V dvojrozhovoru pro Magazín DNES prozradili nejen to, jak se seznámili, ale řekli také, kdo koho sbalil.
18.04.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků) , Simona Šteruská (2 články)

Nové hvězdě Televizních novin lichotí srovnání s Borhyovou. Proč je stále single a kdo u ní má šanci?

 
Veronika Petruchová se stává nováckou superstar. Spolu s kolegou Martinem Čermákem utvořila novou moderátorskou dvojici Televizních novin. Příležitost, která se jí naskytla, bere jako velkou poctu a zároveň jako vrchol její dosavadní kariéry. Tmavovláska, která je často přirovnávána k moderátorské hvězdě Lucii Borhyové, v rozhovoru pro eXtra.cz popsala, jak si s novým parťákem sedla, a prozradila, proč je stále single. 
11.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Cože?! „Devadesátky“ ČT ničeny dalším svědectvím

 
K seriálu Devadesátky začíná po třetím dílu přibývat kritika. „Prostě mě to nebaví,“ míní novinář a komentátor Miloš Čermák a není sám. Kriminální zápletky nebaví ani komentátora Petra Fischera. Martina Schmarcze z Info.cz by více bavila sonda do politických zločinů. Zaznělo také, že téma seriálu je sice dobré, ale postavy v podstatě jenom diváka seznamují s tím, co se odehrálo, a jinak „nežijí“. Diskuse se rozhořela i o tom, zda není popis epochy z dílny ČT příliš jednostranný. Na devadesátá léta vzpomíná například milovník zbraní a konzervativní člen ODS Martin Cibulka a soudí, že seriál „kroutí realitu“.
25.01.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků) , Martin Fischer (6 článků)

Nová moderátorská dvojice se představila divákům Novy. Konečně změna, píší lidé

 
Televize Nova představila v sobotu zcela poprvé novou moderátorskou dvojici Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka. Duo tak doplní již stávající moderátory Lucii Borhyovou (43) s Reyem Korantengem (47) a Kristinu Kloubkovou (44) s Martinem Pouvou (57). Jaký mají lidé názor na nové tváře?
04.12.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Kristina Kloubková (517 článků) , Martin Pouva (64 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Kdo jsou noví moderátoři Novy? Volejbalistka Verča a budoucí spisovatel Martin

 
Nova dnes představila novou moderátorskou dvojici Televizních novin – Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka, kteří dnes poprvé zasedli k moderátorskému stolu v novém zpravodajském studiu.
04.12.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Krásnou Petruchovou a sympaťáka Čermáka dnes čeká premiéra v Televizních novinách. Takhle jim to spolu sluší!

 
TV Nova představuje novou moderátorskou dvojici Televizních novin – Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka, která právě dnes zasedne poprvé k moderátorskému stolu v novém zpravodajském studiu. Doplní stávající dvojice Lucii Borhyovou (43) a Reye Korantenga (47) a Kristinu Kloubkovou (44) s Martinem Pouvou (57). Jako první o nové moderátorské dvojici informovala redakce eXtra.cz před pár dny s tím, že se do nejsledovanější zpravodajské relace nevrací Renata Czadernová (36).
04.12.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Kristina Kloubková (517 článků) , Martin Pouva (64 článků) , Martin Čermák (37 článků) , Renata Rey (2 články)

Pod Borhyovou se třese trůn: TV nasadila sakra silný kalibr

 
Novým protějškem hlavní moderátrské dvojice Lucie Borhyové (43) a Reye Korantenga (47) zvolila televize Nova zprávařku Veroniku Petruchovou (26) a sporťáka Martina Čermáka (30). Stane se půvabná brunetka konkurencí léty ostřílené blondýnky?
26.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Nové hvězdy Televizních novin: Čermák a Petruchová

 
Do křesel moderátorů nejsledovanějších zpráv v zemi usednou nováčci! Dosavadní průvodce Sportovními zprávami Martin Čermák (30) a jeho kolegyně ze Snídaně s Novou Veronika Petruchová (26).
26.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Tajná zbraň Novy: Lucii Borhyové vyrostla konkurence v podobě krásné Veroniky

 
Veronika Petruchová (26) je kůň, na kterého vsadila Nova. Do nejsledovanější zpravodajské relace, tedy hlavních zpráv, má přinést nejenom svůj půvab a um, ale také svou mladou krev. V moderování vystřídá Ivetu Lutovskou. Na televizních obrazovkách ji budete vídat po boku sporťáka Martina Čermáka.
25.11.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Vědci o smrti Masaryka: Nebyla to vražda!

 
Někdejší ministr zahraničí Jan Masaryk buď nebyl zavražděn, nebo se čin stal jinak, než ukazují závěry posledního vyšetřování. K takovému závěru došli po sérii měření a výpočtů plzeňští vědci Jan Špička a Martin Čermák.
15.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (140 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Záhadná smrt Jana Masaryka: Mohl skočit, tvrdí experti z Plzně. Zkoumali, kam dopadlo tělo

 
Nový pohled na smrt Jana Masaryka (†61) přinesla dvojice odborníků. Jejich měření zpochybnila výsledky posledního vyšetřování, podle kterého byl v březnu 1948 politik zavražděn. Jan Špička z výzkumného centra Nových technologií (NTC) Západočeské univerzity a Martin Čermák, který se okolnostmi Masarykova úmrtí léta zabývá, proto podali podnět ke znovuotevření vyšetřování Masarykova úmrtí.
11.11.2019 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (140 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Pravnučka Čelakovského: Randí se sporťákem!

 
To je ale rodina! Obrozenecký básník František Ladislav Čelakovský (✝53) za svůj krátký život stihl počít osm dětí se dvěma manželkami! Jedním z jeho potomků je i Karolína Kaňková, partnerka moderátora Sportovních novin Novy Martina Čermáka (26)!
28.11.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků) , František Čermák (40 článků)

Petra Svoboda a Martin Čermák zastínili Borhyovou a další hvězdy! 23. narozeniny oslavila Nova ve velkém stylu!

 
Televize Nova slavila 23. narozeniny. Mejdan probíhal v pražském klubu SaSaZu a byla to opravdu divoká party. Nejkrásnější ženou večera nebyla překvapivě Lucie Borhyová, ale zastínila ji kolegyně Petra Svoboda.
05.02.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1665 článků) , Petr Svoboda (630 článků) , Petr Svoboda (621 článků) , Petr Svoboda (630 článků) , Martin Čermák (37 článků) , Petra Svoboda (207 článků)

Sporťák Martin Čermák přiznal UTAJOVANOU DCERU! Proč ji už nikdy nechce vidět?

 
Vypadá, že neumí do pěti počítat, ale bude to pěkný vypočítavec. Sportovní moderátor Martin Čermák (26) má vzhled nevinného klučíka, ale z jeho skříně se začínají vytahovat pořádní kostlivci. Teď na něj dokonce prasklo, že z letního románku má půlroční dcerku, za kterou ale nejezdí, a tátou vlastně být nechtěl.
11.01.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Ostudné tajemství! Novácký sporťák selhal jako táta

 
Tohle by do něj nikdo neřekl! Moderátor Sportovních novin na TV Nova Martin Čermák (26) přiznal, že má půlroční dceru. A přiznal i to, že s její maminkou se stihl rozejít ještě před jejím narozením.
11.01.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Novácký sporťák Čermák tajil dítě! S matkou se rozešel před porodem!

 
Tak to je šok! Novácký moderátor Sportovních novin Martin Čermák (26) má dceru Elin! Holčičce je už půl roku, ovšem populární moderátor o ní promluvil až teď. „S její maminkou jsme se rozešli ještě před jejím narozením,“ prozradil Čermák.
11.01.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Statisícové pokuty za sdílení filmů: Co je povoleno a co už je „za čárou“?

 
V Česku se už nedají snadno sdílet cizí filmy na internetu. Tomáš Polívka, který nasdílel desítky filmů, dokonce vyfasoval trest téměř milion korun. I přestože Češi ve srovnání se zbytkem světa stahují filmy hlavně zdarma prostřednictvím serverů, které se brání, že svůj virtuální prostor pro tyto účely neposkytují, v poslední době se mluví o zpřísnění. Evropský soud rozhoduje tvrději i při pouhém sdílení cizích děl. Zákon si i tak zatím každý vykládá po svém, řekl právník Martin Čermák.
04.12.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)

Svatební mejdan Mašlíkové: Čermák osahával prsa nové přítelkyně, pak ji žádal o ruku!

 
Díky populární fotobudce víme, co se dělo na svatebním mejdanu sexbomby Hany Mašlíkové - Reinders (34) a jejího Andrého (35)! Mezi asi šedesátkou svatebčanů byl i novácký sporťák Martin Čermák, který zde představil novou přítelkyni Karolínu!
02.09.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (544 článků) , Martin Čermák (37 článků)

Z vlasatého děťátka je konečně pohledný chlap: Dámy, sporťák z Novy Martin Čermák je volný!

 
Když na Novu nastupoval , byl něco mezi chlapcem a dívkou, jeho dlouhé vlasy by mu mohla závidět leckterá žena. Martin Čermák od té doby ale zmužněl a vypadá opravdu jako chlap. Navíc má u něj šanci prakticky každá, po bolestivém rozchodu je nezadaný!
06.04.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (37 článků)
« Předchozí 1 2 Další »