Články k osobnosti

Martin Bursík

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Bursík »
 

Ruské umělce zakázat, řekl kdysi. Mládež ČSSD s ním jde do voleb. A s TOP 09, Zelenými a Bursíkem. A je veselo

 
Mládež ČSSD opouští loď a pokouší se uspět ve spolupráci s TOP 09. Prozatím na jižní Moravě, kde se hnutí Idealisté, platforma mladých sociálních demokratů, kandiduje na lístku Spolu pro Moravu společně s TOP 09, Zelenými a Liberálně ekologickou stranou Martina Bursíka. Bývalý hejtman a první místopředseda strany Michal Hašek neodolal sarkastickému komentáři a pod jeho příspěvkem se na Facebooku rozjela diskuse, která idealistické omladině radost rozhodně neudělá.
10.06.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2400 článků) , Martin Bursík (312 článků)

„Sociální demokraté“ se spojili s Bursíkem a TOP 09. Hamáček k tomu mlčí. Neděláme si srandu

 
Sociální demokracie ve volbách spolu s TOP 09? Může to znít jako sci-fi, ale v jednom z krajů k tomu nepřímo dojde. Zdůrazněme termín nepřímo. Spolek Idealisté.cz, který se hlásí k sociálnědemokratickým myšlenkám, ve vzniku má růži jako ČSSD a se stranou je dlouhodobě neformálně spojen, půjde na jižní Moravě do krajských voleb společně s TOP 09, Zelenými či stranou LES Martina Bursíka.
04.03.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Ivan Bednář: Piráti kreténi nejsou, tvrdí Bartoš?

 
Předseda Strany zelených Martin Bursík kdysi chtěl poslat zprávu své manželce Kateřině Jacques a omylem ji poslal právě těm členkám strany Jakubkové a Zubové, jejíchž likvidaci silou Kateřině sliboval.
03.11.2019 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (123 článků) , Martin Bursík (312 článků) , Ivan Ivan (1522 článků)

Dělá se mi z něj zle. Soukupův vstup do politiky znechutil Bursíka. A přidal se Paroubek

 
Generální ředitel TV Barrandov oznámil, že se chystá vstoupit do politiky. Expremiér Jiří Paroubek oznámil, že to není zdaleka poprvé. Už v minulosti se snažil prorazit v politice, když podporoval Zelené. Mediálně prý chtěl opanovat takové státní firemní giganty jako Lesy ČR nebo České dráhy. Teď se o to možná pokusí podruhé. Někdejší předseda Zelených Martin Bursík prozradil, že se mu ze Soukupa dělá zle.
17.01.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3840 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Už mě to se*e. Duko, jděte do p*dele, vzkázal kardinálovi pražský kavárník, kandidát STAN

 
Majitel kavárny Mlýnská nacházející se na pražské Kampě, která je oblíbeným dostaveníčkem pražských liberálů, Martin Kotas se v minulosti stal terčem útoků, složil báseň. Báseň nemá žádný název a nachází se na Kotasově facebookovém profilu. Pojednává o kardinálu Dukovi, který zřejmě Kotase něčím irituje, vzhledem k verši „natolik mě sere, že Dominiku Duko, jděte už do prdele“. Kotas kandiduje v nadcházejících komunálních volbách na Praze 1 na kandidátce hnutí STAN, kam ho navrhla strana LES Martina Bursíka.
04.10.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1002 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Nezaplatíš, nepromluvíš. Tak to mělo vypadat na politické debatě, kterou pořádala bývalá žena Martina Bursíka

 
Agora CE je česká nezisková organizace, která „byla založena za účelem upevňování demokratických principů ve společnosti“, stojí na jejich webových stránkách. Agora tuto středu uspořádala diskusi kandidátů na starostu Prahy 3. Podle našich informací se jí ovšem nemohl zúčastnit ten, kdo nezaplatil.
21.09.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

„Pražská TOPka ji nenávidí! Hanka Marvanová tady fakt nemá co dělat, ty lidi její osobou pohrdaj.“ V Praze se začíná dělit moc a některé to bude bolet

 
Hana Kordová Marvanová je podle internetové encyklopedie česká právnička a politička, v letech 1990 až 1998 a opět 2002 až 2003 poslankyně České národní rady a Poslanecké sněmovny PČR za Občanské fórum, ODS a Unii svobody, v letech 2001 až 2002 předsedkyně US-DEU a v roce 2002 krátce místopředsedkyně Poslanecké sněmovny PČR. V roce 2014 několik měsíců působila jako náměstkyně ministryně spravedlnosti ČR Heleny Válkové, kterou pro změnu drželo hnutí ANO. Nyní je Marvanová jednou z hlavních postav slepence TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LESem Martina Bursíka a Demokraty Jana Kasla.
19.09.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků) , Martina Válková (8 článků)

Praha: K TOP 09 a STANu se přidali lidovci, Bursík a Kasl

 
Blok hned pěti stran chce v Praze v komunálních volbách porazit hnutí ANO. Jak píše server Novinky.cz, k již fungující koalici Spojené síly pro Prahu TOP 09 a STAN se přidali také lidovci, Liberální ekologická strana Martina Bursíka a Evropští demokraté pražského exprimátora Jana Kasla.
26.06.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Bursíka pozvali na sjezd Topky, a pořádně se tam rozjel: Všechno musíme nahlížet prizmatem neoimperiálního zájmu Ruska. Nastává nám vážný zápas

 
Předseda Liberálně ekologické strany Martin Bursík vystoupil v sobotu na sjezdu TOP 09. Poděkoval za milé přijetí a mimo jiné povyprávěl, jak byl na pozvání tibetské exilové vlády v Dar'am'sale, kde se konala strategická konference o budoucnosti Tibetu.
26.11.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Postavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Babišovi a Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík

 
Na Malostranském náměstí v Praze se znovu sešli občané, kteří chtěli dát najevo, co si myslí o tom, že nadcházející sněmovní volby může vyhrát šéf hnutí ANO Andrej Babiš a příští prezidentské volby Miloš Zeman. Voliči podle všeho chtěli navázat na úterní akci na Hradčanském. Navázali ale snad jen tím, že došlo k další konfrontaci reportéra serveru ParlamentníListy.cz. Přesvědčte se sami.
19.10.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18939 článků) , Martin Bursík (312 článků) , Miloš Zeman (24029 článků)

Postavme se nenávisti, buráceli demonstranti proti Zemanovi. A pak tam nazvali reportéra PL "čmoudem". Chytil se toho i Martin Bursík

 
Na Malostranském náměstí v Praze se znovu sešli občané, kteří chtěli dát najevo, co si myslí o tom, že nadcházející sněmovní volby může vyhrát šéf hnutí ANO Andrej Babiš a příští prezidentské volby Miloš Zeman. Voliči podle všeho chtěli navázat na úterní akci na Hradčanském. Navázali ale snad jen tím, že došlo k další konfrontaci reportéra serveru ParlamentníListy.cz. Přesvědčte se sami.
19.10.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18939 článků) , Martin Bursík (312 článků) , Miloš Zeman (24029 článků)

Bursík s odborníky rozšířili program TOP 09 o ekologická témata

 
TOP 09 chce před říjnovými volbami oslovit ekologicky smýšlející voliče, dnes představila soubor návrhů pro zlepšení životního prostředí v Česku. Na dokumentu spolupracovala Liberálně ekologická strana vedená bývalým ministrem Martinem Bursíkem s bývalými šéfy resortu životního prostředí a s odborníky z vysokých škol, napsala ČTK.
07.09.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Pedagog promluvil o tzv. spirále mlčení: Opticky to v hlavních médiích vypadá, že by pes kůrku od Zemana nevzal, ale ve skutečnosti...

 
ROZHOVOR „František Ringo Čech vidí věci zdravým selským rozumem a je i dostatečně razantní, aby je dokázal vyslovit nahlas. Václav Klaus mladší má velmi břitké analytické myšlení, jeho názory jsou jasné, logické a rozumovými argumenty nevyvratitelné. Takže za mě oba dva mají palec nahoru. Pokud se týče Olgy Sommerové nebo Martina Bursíka, tak strany jako LES nebo TOP 09 opravdu nejsou mým šálkem čaje,“ uvažuje nad jmény, která se vbrzku objeví na kandidátkách některých politických stran politický analytik a pedagog Václav Janoušek (SPO).
19.08.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9958 článků) , Olga Sommerová (109 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Martin Bursík ve studiu DVTV: Babiš a Okamura spolu ve vládě, to je veliké fuj. Sám kandidovat nechce, je prý příliš výrazný

 
Martin Bursík předsedá Liberálně ekologické straně, která se rozhodla jít do těchto voleb po boku Miroslava Kalouska a jeho TOP 09. Chce čelit šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi, který je pro Bursíka absolutně nepřijatelný. Filipovi Horkému v internetové televizi DVTV také vysvětloval, proč v těchto podzimních volbách nekandiduje. V minulosti prý musel čelit několika očerňujícím kampaním, ačkoli se prý ničeho zlého nedopustil.
01.08.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7104 článků) , Martin Bursík (312 článků)

To není jen tak, ty články a ty řeči... Čerstvý náhled Erika Besta na tajné pozadí ČSSD a na Chovancovo dezinformační centrum

 
Jak je na tom ČSSD po výměně předsedy strany a volebního lídra? Zbavuje se Lubomír Zaorálek kontroverzních stranických struktur? V čem může ve volbách prospět Chovancovo protidezinformační centrum? Odpovídají preference hnutí ANO skutečnosti? A co vedlo Miroslava Kalouska ke spojení se s lidmi okolo „zeleného“ Martina Bursíka? Tyto otázky pro ParlamentníListy.cz rozebírá politický analytik a pozorovatel českého politického zákulisí Erik Best.
18.07.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2639 článků) , Miroslav Kalousek (7104 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Proč se Kalousek kamarádí s bezvýznamnou stranou?

 
Kalouskova TOP 09 kandiduje do sněmovny mimo jiné s podporou Liberálně ekologické strany Martina Bursíka, které se zatím nedařilo významněji oslovit voliče. Co tím šéf topky získá a proč je pro něj podpora Bursíkova uskupení cennější, než se zdá?
16.07.2017 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Kalousek (TOP) a Bursík (LES)spolu do voleb: Tohle je, pánové, TOPLES!

 
Spojit kandidátky do voleb se rozhodla TOP09 Miroslava Kalouska (56) a LES (Liberálně ekologická strana) exšéfa Zelených Martina Bursíka (57). Budou teď také lákat voliče na „nahoře bez“?
14.07.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7104 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Olga Sommerová s husí kůží ohlásila kandidaturu za TOP 09: Babiš je zlo, musíme se mu postavit. Vždyť on chce zatočit s demokracií

 
V rozhovoru pro Novinky.cz se známá česká dokumentaristka Olga Sommerová rozpovídala o tom, co ji vedlo ke kandidatuře do Poslanecké sněmovny v barvách strany LES Martina Bursíka. „Mnohá léta jsem se angažovala v občanské společnosti. Musím se ozvat, když se děje nespravedlnost,“ uvedla k tomu Sommerová a pustila se do vydatné démonizace šéfa ANO Andreje Babiše.
14.07.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18939 článků) , Olga Sommerová (109 článků) , Martin Bursík (312 článků)

Zadělal si Kalousek na průšvih? Oznámil spojenectví s Bursíkem a toto se právě děje

 
TOP 09 ve čtvrtek oficiálně oznámila spojení s Liberálně ekologickou stranou (LES) Martina Bursíka, někdejšího šéfa Zelených. Na facebookové stránce Topky se následně rozproudila vyhrocená diskuse, desítky lidí Kalouskově straně vzkazují, že teď můžou na jejich hlas zapomenout.
13.07.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (312 článků)

Bursíkova parta pomůže Kalouskovi. Do voleb jdou Džamila Stehlíková i režisérka

 
Kalouskova TOP 09 sehnala do voleb posily. Jde o bursíkovce, členy strany LES, kterou vede exministr Martin Bursík. On ani jeho žena Kateřina Jacques, která vyměnila politiku za profesionální vaření, kandidovat nechtěli. Hlavním tahákem na voliče z tohoto nového partnerství tak má být režisérka Olga Sommerová, která půjde do volební bitvy na pražské kandidátce Topky.
13.07.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sommerová (109 článků) , Džamila Stehlíková (86 článků) , Kateřina Jacques (123 článků) , Martin Bursík (312 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »