Články k osobnosti

Martin Best

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Best »
 

Pozůstatky akciovky ČSSD. Erik Best si všiml „taktického ústupu“ vlivného sociálního demokrata

 
Americký novinář píšící v Česku Erik Best se rozepsal o tom, jak hejtman Pardubického kraje Martin Netolický z ČSSD tiše opustil myšlenku stát se předsedou Asociace krajů ČR poté, co vyšlo najevo, že Jana Mračková Vildumetzová z ANO bude znovu zvolena.
12.12.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Best (3 články) , Erik Martin (6 článků)

Už to naťukl Erik Best: Než Sobotka odešel, podepsal za nás důležitý dokument, který prý ovlivní naše životy. Čtěte více

 
Těsně před odchodem z funkce se premiér Bohuslav Sobotka za českou stranu zúčastnil aktu podpisu nového dokumentu Evropské unie, tzv. Evropského pilíře sociálních práv. Akt podpisu se odehrál ve švédském Göteborgu. Dokument může být krokem ke sjednocení sociálních, zdravotních či školských systémů v celé EU. Ekonom a publicista Martin Kunštek v textu pro ParlamentníListy.cz dochází k jasným závěrům: Zatímco dle naší Ústavy má nárok na lékařskou péči cizinec, který platí zdravotní pojištění, nyní to bude kdokoliv. Třeba i migranti, kteří by mohli být dle aktuálního návrhu kolujícího po orgánech Evropského parlamentu kvótně rozdělováni. Dopady vidí Kunštek i v oblasti školství – dle naší Ústavy bezplatného, dle nového dokumentu EU „cenově dostupného každému“.
27.11.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9540 článků) , Martin Sobotka (235 článků) , Martin Best (3 články) , Erik Martin (6 článků)

Generální ředitel Českých drah získal ocenění za správu a řízení firmy

 
Hlavní cena v anketě Best Board Member 2016 byla Pavlu Krtkovi udělena 4. října 2017 v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na akci pořádané Czech Institute of Directors, který ji vyhlašuje od roku 2012 společně s oceněním Best Board. O úloze státu a státem vlastněných společností diskutovali kromě Pavla Krtka také ministr dopravy Dan Ťok, ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, náměstek ministra financí Ondřej Landa a místopředseda představenstva ČEZ Martin Novák.
09.10.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (499 článků) , Pavel Novák (130 článků) , Dan Martin (138 článků) , Daniel Martin (139 článků) , Jiří Novák (105 článků) , Ondřej Novák (49 článků) , Ondřej Novák (49 článků) , Daniel Novák (18 článků) , Ondřej Havlíček (4 články) , Dan Martin (8 článků) , Martin Best (3 články) , Daniel Martin (76 článků)
« Předchozí 1 Další »