Články k osobnosti

Martin Zeman

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Zeman »
 

Sněmovna navrhla na nejvyšší ocenění Morávka, Balabána a Mašína

 
Na udělení nejvyššího státního vyznamenání, Řádu bílého lva, Sněmovna navrhla prezidentu Miloši Zemanovi členy odbojové skupiny Tři králové, Václava Morávka, Josefa Balabána a Josefa Mašína, i další čtyři válečné veterány. K poslaneckým adeptům na medaili Za hrdinství patří trojice záchranářů, Jiří Stuška, Martin Mikloš a Jiří Vašica, která loni v říjnu pomáhala zraněným při hromadné nehodě, byť byla v tu dobu mimo službu.
09.07.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Morávek (19 článků) , Josef Mašín (104 článků) , Josef Balabán (4 články) , Martin Zeman (335 článků) , Martin Morávek (2 články) , Jiří Zeman (1243 článků)

Řád bílého lva pro odbojáře ze Tří králů? Sněmovna na metál navrhla i virologa Cihláře

 
Na udělení nejvyššího státního vyznamenání Řádu bílého lva Sněmovna navrhla prezidentu Miloši Zemanovi členy odbojové skupiny Tři králové Václava Morávka, Josefa Balabána a Josefa Mašína i další čtyři válečné veterány. K poslaneckým adeptům na medaili Za hrdinství patří trojice záchranářů Jiří Stuška, Martin Mikloš a Jiří Vašica, která loni v říjnu pomáhala zraněným při hromadné nehodě, byť byla v tu dobu mimo službu.
09.07.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Morávek (19 článků) , Josef Mašín (104 článků) , Josef Balabán (4 články) , Martin Zeman (335 článků) , Martin Morávek (2 články) , Jiří Zeman (1243 článků)

Naprosto nevhodný outfit na pohřbu Čišovského: Manželka Zemana vynesla tenisky a ukázala bradavky

 
V Plzni se v pátek konalo poslední rozloučení se skvělým fotbalistou Mariánem Čišovským (†40). Dát mu poslední sbohem dorazili jen ti nejbližší. Zatímco většina truchlila nad tak ohromnou ztrátou, mnohé jistě zarazil outfit jedné z příchozích. Manželka fotbalového záložníka Martina Zemana (31) zvolila poněkud nevhodné ošacení. Navlékla na sebe overal s ohromným výstřihem, a navíc si nevzala spodní prádlo, takže hádejte, co bylo skrze oblečení vidět.
05.07.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Marián Čišovský (33 článků)

Jan Schneider nejen o dezinformacích: Hochy, které Zeman nazývá pražskou kavárnou, jsem ve svých kavárnách nikdy nepotkal

 
Moderátorka Martina Kociánová v pořadu Kupředu do minulosti hostila bezpečnostního analytika Jana Schneidera. Tématem byly dezinformace. „To, co je největším nebezpečím současné doby, a už od 20. století, je manipulace se strachem. A to se rozvíjí v čase s rozvojem komunikačních technik. To známe už z historie náboženství, že se hrozilo peklem a lidé byli takto manipulováni. 1. světová válka byla věc tisku, 2. světová válka zase rozhlasových vln, studená válka byla televizní, a to, co začíná nyní, je digitální. Pořád se manipuluje strachem,“ pověděl bývalý pracovník Úřadu vlády.
26.06.2020 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (60 článků) , Martin Zeman (335 článků) , Martin Schneider (3 články) , Jana Kociánová (9 článků) , Jan Zeman (405 článků)

FAEI.cz: Aspoň, že jsme před pandemií zprovoznili eRecept a eNeschopenky

 
Poučení z koronakrize? Mimo jiné se ukázalo, že se české zdravotnictví neodejde bez rozsáhlé digitalizace. „Alespoň, že jsme se dlouhými roky bojů úspěšně protrpěli do funkčních systémů eReceptu a eNeschopenky a že byl krátce před vypuknutím krize uveden do provozu Informační systém infekčních nemocí,“ říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) Martin Zeman, ředitel Národního centra elektronického zdravotnictví ministerstva zdravotnictví.
17.06.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Turisté z Číny, přijedou? Nadělá Vystrčil paseku? Útok na Zemana z ODS

 
Hosty nedělní Partie televize Prima byli ministryně pro místní rozvoj za hnutí ANO Klára Dostálová a místopředseda ODS Martin Kupka. Přeli se o to, jak pomoct českému cestovnímu ruchu, který v době koronavirové trpí. V této souvislosti přišla řeč i na turisty z Číny a v tu chvíli se mezi Dostálovou a Kupkou rozhořela slovní bitva, ve které Kupka zmínil i „faul prezidenta Zemana“. Dostálová okamžitě vypěnila. „Vy skutečně jdete proti zájmu státu,“ vypálila na Kupku kvůli cestě Miloše Vystrčila (ODS) na Tchaj-wan.
14.06.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Miloš Zeman (23981 článků)

Zemana „podřezat jako svini“, hlásal exradní za ODS. Nejde o trestný čin, vzkázal soud

 
Bývalý jesenický radní Martin Lang (dříve ODS), který čelil obžalobě kvůli facebookovému příspěvku o prezidentovi Miloši Zemanovi, nespáchal podle Obvodního soudu pro Prahu 8 trestný čin. Podle soudce šlo maximálně o přestupek, případ proto předal Úřadu městské části Prahy 8. Na sociální síti Lang na adresu Zemana mimo jiné napsal, že „je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini“.
20.05.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Respekt zapátral a Jakub Janda se rozčílil: Hamáčkův a Tvrdíkův čínský tunel

 
V únoru vyrazili hradní kancléř Vratislav Mynář a poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý do Číny. Prý proto, aby předali darovací smlouvy, jimiž mělo být posvěceno odeslání zdravotnických ochranných pomůcek z České republiky do Číny. Server Aktuálně.cz a Respekt však tvrdí, že pánové v Číně jednali i o dalších věcech. Důležitou roli tu prý hrál i Jaroslav Tvrdík.
27.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Martin Zeman (335 článků) , Vratislav Mynář (1106 článků)

Zemanův poradce porušil karanténu, trest ho ale nečeká

 
Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý se choval nemorálně, když v březnu opakovaně porušil doporučenou karanténu po návratu z Číny, nespáchal tím nicméně trestný čin. K tomuto závěru dospělo 1. dubna Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 7, uvedl server Deník N. Covid-19 způsobovaný koronavirem, který se začal šířit na přelomu prosince a ledna z Číny, totiž tehdy ještě nebyl v českém právu na seznamu nakažlivých chorob, jejichž šíření je trestné.
10.04.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Miloš Zeman (23981 článků)

Pravnučka představitele majora Zemana také projevuje umělecké nadání. Své výstřední mamince je čím dál podobnější

 
Sama neustále něco tvoří, Léna Brauner ale ráda vyráží zhlédnout tvorbu konkurence. Před tím, než v Česku propukla pandemie koronaviru, výstřední umělkyně nemohla chybět na vernisáži fotografa Martina Stranky, neboť byla jednou z osobností, kterou talentovaný fotograf zvěčnil ve své poslední sérii.
28.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Sam Martin (3 články) , Sam Sam (210 článků)

SPOZ povede Šulc. Zeman na sjezdu volal po přímé volbě starostů

 
Strana práv občanů - zemanovci (SPOZ) si v sobotu na sjezdu zvolila nové vedení, stranu povede dosavadní předseda republikové kontrolní komise Martin Šulc.
07.03.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Rudolf Mládek: Žalujete předsudečnou nenávist?

 
Troufám si tvrdit, že zde je možnost. Citujme nejprve výrok autora, Martina Fendrycha, uveřejněný na portálu Aktuálně dne 6.3.2019 cit: „ Nepochopil, (míněn Babiš), že EU jsme my. Dělá hrubé chyby (odmítnutí podpory Frontexu, odmítnutí dětských uprchlíků, spojení se Zemanem, setrvávání ve visegrádské čtyřce, útok na Hohlmeierovou). (1)
07.03.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků) , Rudolf Martin (15 článků)

Česká reakce na výhružný dopis Číňanů? Slabá, zlobí se senátoři a od Zemana chtějí víc

 
Sněmovní zahraniční výbor považuje reakci české strany na dopis čínského velvyslanectví ohledně cesty někdejšího předsedy Senátu Jaroslava Kubery (ODS) na Tchaj-wan za nedostatečnou. Od Kanceláře prezidenta republiky požaduje celé znění dopisu, od ministerstva zahraničí pak záznam z jednání náměstka Martina Tlapy s čínským velvyslancem v ČR. Po dnešním jednání výboru to řekl jeho člen, poslanec KDU-ČSL Jiří Mihola.
04.03.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1113 článků) , Martin Zeman (335 článků) , Jiří Zeman (1243 článků)

Podřezat Zemana jako svini, napsal starosta Lang. Soud teď zastavil jeho stíhání

 
Soud nepravomocně zastavil trestní řízení proti bývalému radnímu Jesenice Martinu Langovi, který nechvalně proslul svými výroky na Facebooku vztahujícími se k prezidentovi Miloši Zemanovi. „Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini,“ zněla ostrá slova komunálního politika, která jej stála kromě komunálního místa i členství v ODS. Rozhodnutí soudu se ale ještě může změnit, státní zastupitelství totiž s postupem soudu nesouhlasí a podalo proti usnesení stížnost.
02.03.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Martin Nejedlý podceňuje karanténu: Po příletu z Číny si zašel do restaurace

 
Poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý se nedávno vrátil z návštěvy Číny a podle doporučení hygieniků by měl kvůli koronaviru zůstat čtrnáct dní v domácí karanténě. Podle svědků, kteří se spojili s webem Aktuálně.cz, ale doporučení ignoruje a v neděli si zašel na jídlo do restaurace na pražské Letné.
02.03.2020 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Zkažené výročí svatby Alex Mynářové: Manžela má po Číně v karanténě, je v ní i Tvrdík

 
Riskantní „výlet“ má za sebou hradní kancléř Vratislav Mynář (52). Ten zavítal do Číny, odkud se do celého světa rozšířil smrtící koronavirus, přesvědčovat tamní garnituru o našem nehynoucím přátelství. Blesk ho „vycvakl“ včera po návratu na Letiště Václava Havla i s šedou eminencí Hradu, poradcem Martinem Nejedlým (53). A Alex Mynářová Blesku přiznala, že je její manžel v karanténě.
29.02.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5712 článků) , Vratislav Mynář (1106 článků) , Martin Zeman (335 článků) , Martin Havel (152 článků) , Alex Alex (522 článků) , Alex Martin (10 článků) , Alex Martin (9 článků) , Alex Alex (76 článků) , Alex Alex (76 článků) , Alex Alex (81 článků)

Nahatý Babiš. Fendrychovi čím dál více připomíná Orbána

 
Jestli bylo možné předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO) přece jen něco přičíst k dobru, byla to jeho prozápadní politika. Na rozdíl od prezidenta Zemana nevzhlížel k Rusku a k Číně. Podle komentátora Martina Fendrycha, který Babiše takto ocenil, se to ale mění a Babiš ukazuje, o co mu jde doopravdy...
07.02.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (335 článků)

Proč Zeman doopravdy odstřihl Soukupa? Topolánek odkryl velkou ostudu u Janouška

 
Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek si na Twitteru rýpl do Jaromíra Soukupa, který přišel o svůj pořad Týden s prezidentem na TV Barrandov. Podle Topolánka za vším vězí rvačka mezi Soukupem a Zemanovým poradcem Martinem Nejedlým.
17.01.2020 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2293 článků) , Martin Zeman (335 článků)

Proč Zeman doopravdy odstřihl Soukupa? Topolánek odkryl velkou ostudu u Janouška

 
Expremiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek si na Twitteru rýpl do Jaromíra Soukupa, který přišel o svůj pořad Týden s prezidentem na TV Barrandov. Podle Topolánka za vším vězí rvačka mezi Soukupem a Zemanovým poradcem Martinem Nejedlým.
16.01.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2293 článků) , Martin Zeman (335 článků)

Komunisté musí vymřít! Pedagog Stránský zametl s nimi i se Zemanem

 
Jsme na půl cesty k opravdové demokracii, říká neurolog a vysokoškolský pedagog Martin Jan Stránský, podle kterého musejí nejdříve komunisté vymřít a jejich voliči musejí změnit názor. Češi jsou podle jeho slov „prohnilý národ“. „Od Havla jsme ale prý měli hlavy státu, které společnost rozdělovaly a stavěly Čecha proti Čechovi,“ říká v rozhovoru pro Reflex.cz, kde se pořádně opřel i do prezidenta Zemana za to, že lže o svém zdraví. „Je to alkoholik a rizikový pacient,“ nebral si servítky.
08.01.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Stránský (42 článků) , Martin Čech (179 článků) , Martin Zeman (335 článků) , Martin Stránský (116 článků) , Martin Havel (152 článků) , Martin Čech (75 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »