Články k osobnosti

Martin Zeman

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Zeman »
 

Konec diplomacie pro Nejedlého. Pas je odevzdán

 
Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý na Ministerstvo zahraničí vrátil diplomatický pas. V úterý ho k tomu vyzval ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) a premiér Andrej Babiš s tím, že když je prezident dlouhodobě hospitalizován, Nejedlý diplomatický pas nebude potřebovat.
22.10.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků) , Miloš Zeman (26358 článků)

Kulhánek vyzval Nejedlého, ať vrátí diplomatický pas. A vzkaz pro Mynáře na vile: „Lhář!“

 
Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) vyzval poradce prezidenta Miloše Zemana Martina Nejedlého, aby do sedmi dnů vrátil svůj diplomatický pas. Pokud tak neučiní, bude zneplatněn, uvedl v úterý na twitteru i pro Blesk Zprávy. O tom, že by Nejedlý diplomatický pas mít neměl, hovořil v úterý v Rádiu Impuls premiér Andrej Babiš (ANO). Nejedlý v úterý Deníku N sdělil, že diplomatický pas nepotřebuje, a pokud o to bude požádán, odevzdá ho. Na vile hradního kancléře Vratislava Mynáře v pražských Strašnicích se pak podle zjištění Blesku objevil přilepený papír se vzkazem „Lhář“.
19.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Vratislav Mynář (1320 článků)

Babiš vyhraje volby a bude pověřen sestavením vlády. A když ne... Martin Komárek se dívá do karet Zemanovi

 
„Všichni mají peníze. Jde o to, jestli je umí dobře využít,“ říká k volebním kampaním novinář, spisovatel a bývalý politik za hnutí ANO Martin Komárek. Podle něj si v předvolebním klání vede nejlépe Andrej Babiš. A sám má jasno, co se týká očkování. Zavedl by ho povinně od dvanácti let.
07.09.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Bomba. Zeman vydírá Babiše, píše novinář. Koudelka to prý má spočítané

 
Významný politický komentátor Martin Fendrych se ve svém nejnovějším komentáři zamyslel nad BIS, jejím končícím šéfem Michalem Koudelkou, premiérem Babišem a prezidentem Zemanem. Koudelka údajně vysoce pravděpodobně končí. Důvodem je prý vydírání Babiše ze strany hlavy státu. „Prosazuje ruské zájmy a hraje viditelně pro Moskvu!“ burcuje novinář. Jak tohle dopadne? „Nejvyššího agenta“ by nakonec mohla jmenovat až nová vláda.
06.08.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Martin Michal (349 článků) , Martin Michael (38 článků)

Manželka (57) parťáka majora Zemana Jelínka (86): Spadl na ni kůň!

 
Jako by nestačil boj o přežití kvůli covidu! Manželka Rudolfa Jelínka (86) alias majora Hradce ze 30 případů majora Zemana si kvůli koním, které chová, zlomila nohu, druhou má pokopanou. „Je to naštěstí jen bolest fyzická, na tu jsou léky,“ říká žokejka Martina Růžičková (57) statečně.
29.05.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Jelínek (82 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Manželka herce Jelínka (86): Spadl na ni kůň!

 
Jako by nestačil boj o přežití kvůli covidu! Manželka Rudolfa Jelínka (86) alias majora Hradce ze Třiceti případů majora Zemana si kvůli koním, jež chová, zlomila nohu a druhou má pokopanou. „Je to naštěstí jen bolest fyzická, na tu jsou léky,“ říká žokejka Martina Růžičková (57) statečně.
29.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Jelínek (82 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Koudelka ve spárech Zemana a Babiše. Nastal velký strach

 
Andrej Babiš (ANO) a jeho vláda si pár měsíců před volbami usmysleli, že se pokusí obsadit komisi pro dohled nad tajnými službami, kterou před tím více než dva roky nechali ležet ladem. Členové komise by podle zákona byli příštích pět let neodvolatelní. Některé nominace vlády navíc vyvolávají pochybnosti, zda jde o skutečně nezávislé osobnosti, které budou svou práci dělat dobře. Tlačítko pro vyvolání poplachu stiskl časopis Respekt a komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych.
24.05.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Jakub Železný upadl na hlavu? Hvězda ČT kádrovala a toto nečekala

 
Za útok na herce Davida Matáska se do moderátora Jakuba Železného pustil blogger Martin Braun. „Možná upadl na hlavu,“ říká. Prý by si měl moderátor dát ručník na hlavu a uvažovat, zda se jen nesnažil nahnat body. Landa i Matásek se podle něho od minulosti odstřihli dostatečně, ale to jim „Koniášové“ nikdy neuznají. A navíc, některé texty Orlíku se ukázaly jako prorocké, tvrdí odpůrce Zemana a antikomunista. Komunismus přitom nemá rád ani Železný.
19.05.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (157 článků) , Jakub Železný (141 článků) , Martin Zeman (359 článků)

„Šel tam, aby si Zeman zvykl, že bude premiér.“ Bartošova cesta na Hrad v novém světle

 
Významný politický komentátor Martin Fendrych napsal pro Aktuálně sloupek o šéfovi Pirátů Ivanu Bartošovi. Co má znamenat jeho schůzka se Zemanem? Dredař a pirát prý už trénuje na premiéra. Bartoš chce údajně svými kroky přetáhnout voliče Andreje Babiše a socialistů. Došlo i na srovnání s Mikulášem Minářem. „Čitelnější než jeho vlastní strana,“ padlo také k osobě Bartoše.
30.04.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků) , Martin Mikuláš (38 článků) , Martin Mikuláš (7 článků)

Na party v Dukově paláci byl i šéf Hradní stráže, čeká ho trest. A režisér Strach se přiznal fotkou?

 
Přímo v sídle pražského arcibiskupa a kardinála Dominika Duky (78) se v úterý večer slavilo. A to i navzdory tomu, že Češi se mají pořád scházet nejlépe ve dvou a pořádání akcí není povoleno. Mezi těmi, které odhalili fotografové Blesku, byl i velitel Hradní stráže Jaroslav Ackermann. Čeká ho kárné řízení, potvrdil Blesku mluvčí Jiří Havel. Totéž čeká šéfa Útvaru pro ochranu prezidenta České republiky Martine Baláže a jeho zástupce Martina Kincla, uvedl to portál Deník N. Večírkem se zabývá i policie.
29.04.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Martin Bergman (2 články)

Zeman nejdřív strnul, pak urážel. Jak číst slova prezidenta o Vrběticích?

 
Mnoho lidí, kteří čekali jednoznačnou podporu vlády a razantní postoj k zapojení ruských agentů do výbuchů ve Vrběticích, prezident zarmoutil. A radost neudělal ani odborníkovi na řeč těla Martinu Cibulkovi, kterého Blesk oslovil.
26.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků)

Že by Babiš neposlouchal Zemana, který chce sestřelit Blatného a Petříčka? Schůzka v Lánech jinak. Komárek má jasno

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman má obrovské porozumění politice a ví, že může do jisté míry udělat jakýsi výměnný obchod. Andrej Babiš ho s největší pravděpodobností bude potřebovat po volbách a bude ho potřebovat i teď, kdyby komunisti své zaječí úmysly náhodou proměnili v realitu,“ komentoval aktuální události v české politice novinář, spisovatel a bývalý politik za hnutí ANO Martin Komárek. Vysvětlil rovněž, proč premiér jednoduše nemůže pustit Zemanova doporučení jedním uchem dovnitř a druhým ven, stále se totiž navzájem potřebují.
27.03.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Předčasné Vánoce hvězdy Majora Zemana Rudolfa Jelínka: Úchvatný dárek od manželky!

 
Po dvou mozkových příhodách a také kvůli covidu už téměř nikam nechodí. Představitel majora Hradce z Třiceti případů majora Zemana Rudolf Jelínek (85) dostal proto vánoční dárek o dva týdny dřív. Manželka Martina Jelínková Růžičková (56) mu na zdi vytvořila krásnou síň slávy.
14.12.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Jelínek (82 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Nejedlý se vrátil z Moskvy, jednal s Putinovým mužem. Lidovci a Piráti si na něho brousí zuby

 
Poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý je zpět z Moskvy. Setkal se zde s důležitým mužem prezidenta Putina. Šlo o jadernou energii? Nejedlý je podezřelý. Lidovci a Piráti si na něj chtějí došlápnout ve Sněmovně.
30.11.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků)

Lidovec Bartošek řádil: S kým se měl Nejedlý v Moskvě setkat? Kdo mu to platí?

 
Předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek se v nedělních Otázkách Václava Moravce obul do poradce prezidenta Miloše Zemana Martina Nejedlého. Od poslanců Jaroslava Faltýnka (ANO) a komunistického poslance Jiřího Dolejše se mu však dostalo jen vlažných odpovědí.
29.11.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Jiří Dolejš (526 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Jan Faltýnek (52 článků)

Neštěstí pro Petra Fialu. A pro celé Česko. Raději ani neříkat, padlo

 
Komentátor Martin Schmarcz se ve svém textu na serveru Info.cz zamyslel nad spekulacemi o úřednickém kabinetu. „Vláda národní jednoty? Vláda národní katastrofy. Pustit do hry Zemana je chyba,“ míní.
15.11.2020 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Martin Zeman (359 článků)

Čaputová popřála Zemanovi k státnímu svátku. A zmínila solidaritu s Čechy v koronakrizi

 
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová v telefonátu blahopřála svému českému kolegovi Miloši Zemanovi k dnešnímu českému státnímu svátku při příležitosti 102. výročí vzniku samostatného Československa a vyjádřila solidaritu s občany České republiky v souvislosti se šířením koronaviru. ČTK o tom informoval mluvčí hlavy slovenského státu Martin Strižinec.
28.10.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků)

Covid obkličuje Zemana: Po Tomanovi ho chytil i Nejedlý

 
Koronavirus pronikl do nejvyšších pater české politiky. Ve vládě je covid pozitivní ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman a podle Deníku N už se koronavirus objevil v nejbližším okolí prezidenta Miloše Zemana. Covid pozitivní je poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý.
19.10.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Miroslav Toman (211 článků)

Koronavirus už řádí i na Pražském hradě: Nemocí se nakazil Zemanův poradce

 
Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý se nakazil covidem-19. Nejedlý dnes Deníku N řekl, že nemá příznaky a dodržuje karanténu. S prezidentem se setkal deset dnů před tím, než absolvoval test. Server uvedl, že podle výsledků víkendových testů je nakažen ještě jeden zaměstnanec kanceláře prezidenta.
19.10.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Miloš Zeman (26358 článků)

Zemanův poradce Nejedlý má koronavirus

 
Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý se nakazil koronavirem. Nejedlý tvrdí, že je v karanténě a nemá žádné příznaky. Se Zemanem se měl setkat deset dní předtím, než se nechal testovat. Nákaza se v minulých dnech potvrdila i u ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD), s nímž se prezident setkal minulou středu.
19.10.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (359 článků) , Miloš Zeman (26358 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »