Články k osobnosti

Martin Hašek

  fotbalista, fotbalový trenér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Hašek »
 

Dominik Hašek u mě skončil! Trenér ,,přejetý psi, smradlaví c*káni" se ozval. A nejen on

 
Nemocný člověk, fanoušek SPD, ultrapravičák, vulgární darwinista, otevřený rasista a xenofob. Tak hokejového trenéra Martina Stloukala popsal komentátor Deníku Referendum Petr Bittner. Podle něho styl, kterým Stloukal učí hokej, nevede k vítězství. Stloukalovo vyjadřování přišlo za hranou i trenérovi Aloisi Hadamczikovi. Ale sám Stloukal se za rasistu nepovažuje a ve svém projevu nevidí problém. „Pro vás jo, pro mě ne, pro ty kluky taky ne, všichni chodí. Pro rodiče taky ne, včera dokonce dva otcové dovezli na trénink dva nový kluky a řekli, že je dávají do Techniky kvůli mně,“ uvedl v rozhovoru na Deníku N. A Dominiku Haškovi vzkázal, že pro něho „lidsky skončil“.
17.06.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (402 článků) , Al Martino (133 článků) , Martin Hašek (105 článků)

„U těch c*kánů špinavejch.“ Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že „nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů“, se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (402 článků) , Martin Hašek (105 článků)

U těch c*kánů špinavejch." Řev na hokeji: Dominik Hašek v akci. Slova podpory. A nový vývoj

 
Proti hokejovému trenérovi Martinu Stloukalovi, který svým svěřencům vysvětloval, že "nebudou žrát kebaby u smradlavejch špinavejch cikánů" se postavil bývalý brankář Dominik Hašek. Rasismus prý nemá v kabině co dělat a Stloukala by prý k mládeži neměli pouštět. Hašek to uvedl v interview na CNN Prima News. A problém s trenérovým údajným rasismem měli i novináři z Respektu, Deníku N a Deníku Referendum. A také s českou společností, které to nevadí.
16.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (402 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Rusko z Krymu! Dominik Hašek „dohrává“ kauzu Koněv. A Jiří Drahoš chce víc

 
Po vzkazu šéfa ruské diplomacie Lavrova, že vymlouvat se na vlastnictví sochy je dětinské a pomník se bude muset vrátit na své místo, se už ozvaly hlasy, které se shodují v jednom prohlášení: „Česko není gubernie“. Prohlásili to např. senátor Jiří Drahoš nebo poslanec Martin Kupka (ODS). Senátor Drahoš čeká, že ministr zahraničí Tomáš Petříček Lavrova „odkáže do patřičných mezí“. Markéta Adamová Pekarová navrhla, že by se o navrácení pomníku dalo mluvit, až Rusko vrátí Krym. Ale o tom zase nechtěl slyšet bývalý brankář Dominik Hašek.
16.05.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (402 článků) , Jiří Drahoš (1154 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Pohřeb miliardáře Ulčáka: Dorazili Dospiva i Beneš

 
Naposledy říci sbohem jednomu z nejbohatších Čechů Martinu Ulčákovi (†56) přišli včera rodina i partneři z byznysu. Mezi nimi i miliardář Marek Dospiva (50) nebo šéf ČEZ Daniel Beneš (50). Mezi smutečními hosty byli i někdejší fotbalisté Horst Siegl (51) či Ivan Hašek (56)
07.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Horst Siegl (25 článků) , Ivan Hašek (186 článků) , Marek Dospiva (10 článků) , Marek Daniel (92 článků) , Martin Beneš (44 článků) , Martin Hašek (105 článků) , Marek Beneš (7 článků) , Martin Marek (15 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (178 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (271 článků) , Daniel Daniel (271 článků)

Dobrou chuť. Veselovský v DVTV si vzal na pranýř Michala Haška a stálo to za to

 
Moderátor Martin Veselovský zhodnotil návrat Michala Haška na výsluní v ČSSD. Připomněl, co Hašek prováděl jako statutární místopředseda ČSSD, poukázal na to, že Hašek dokázal zastávat takřka tři desítky různých funkcí a popřál dobrou chuť těm voličům, kteří budou ochotni otestovat, co jim Hašek navaří jako volební manažer ČSSD, když dokázal v několika minutách jedenáctkrát zalhat. Toto lhaní připomněl také Janu Hamáčkovi, který za to v roce 2013 nenechal na Haškovi nit suchou.
24.04.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1883 článků) , Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků) , Martin Michael (32 článků)

Konec srandy! Bývalý hejtman a vysoký politik vypustil urgentní výzvu. Jde o koronavirus

 
Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) vyzývá, aby zasedla Bezpečnostní rada státu v souvislosti se šířící se nákazou koronavirem v Itálii a Rakousku. „Bezpečnostní rada státu by měla zasednout co nejdříve a přizvat také hejtmany krajů,“ uvedl na svém Facebooku. Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) následně oznámil, že „svolal urgentní poradu k připravenosti složek integrovaného záchranného systému na případný výskyt koronaviru“. Výskyt koronaviru v České republice je podle Netolického jen otázkou času.
25.02.2020 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Toto je zakázáno! Zaměstnanci ČT si už nesmí na sociálních sítích dělat, co chtějí

 
Vedení České televize vydalo seznam pravidel, podle nějž se má napříště řídit vystupování pracovníků veřejnoprávní televize na sociálních sítích. Píše se v něm, že redaktoři nesmí být vulgární, nesmí veřejně podporovat konkrétní politické strany a nesmí poškodit pověst média. Ke kodexu už se vyjádřili exposlanec Michal Hašek, bývalý poradce premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz a analytik Štěpán Kotrba.
01.11.2019 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2291 článků) , Michal Hašek (2397 článků) , Miroslav Štěpán (113 článků) , Martin Hašek (105 článků)

„Venkov počká, protože nechce u lizu pravici.“ Ozvaly se hlasy z ČSSD a KSČM. Důležité

 
Reportáž o únosu Babišova syna Andreje na Krym rozvířila názory na sociálních sítích i v mediálním prostředí. Svá stanoviska k tomu sdělili jihomoravský politik Michal Hašek (ČSSD), pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) a komunistický poslanec Jiří Dolejš (KSČM).
13.11.2018 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Jiří Dolejš (496 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Vyznamenaná Sáblíková o večeru na Hradě: Říkala jsem si, co tu vlastně dělám

 
Rychlobruslařka Martina Sáblíková se v sobotu večer zařadila po bok řady úspěšných českých sportovců, kteří z rukou prezidenta převzali vyznamenání udělované při příležitosti oslav státního svátku České republiky. Miloš Zeman jí udělil medaili Za zásluhy a trojnásobná olympijská vítězka tak rozšířila skupinu sportovních osobností, ve které jsou například Věra Čáslavská, Emil Zátopek, Martina Navrátilová, Ivan Hlinka, Dominik Hašek nebo Pavel Nedvěd.
29.10.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (181 článků) , Dominik Hašek (402 článků) , Emil Zátopek (50 článků) , Ivan Hlinka (29 článků) , Martina Sáblíková (446 článků) , Martina Navrátilová (160 článků) , Věra Čáslavská (220 článků) , Miloš Zeman (23958 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Spisovatel Jaroslav Hašek (†39): Exhumaci potomci nepovolili!

 
Rodinná tradice trvá. Spisovatel Jaroslav Hašek proslul jako spisovatel, novinář, satirik, bigamista a milovník piva a slavného Švejka dopisoval v Lipnici v hospodě, kterou dnes vlastní jeho potomci. Právě Martin Hašek (38), vnuk bohéma a génia, vaří U České koruny a šíří dobré jméno svého předka. Jak vidí slavného dědečka? Proč mu bylo jméno přítěží?
16.04.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (113 článků) , Jaroslav Hašek (113 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Babišova hejtmanka do křesla po Haškovi? A obviněný Půta vládne v Liberci dál

 
V Karlovarském a Libereckém kraji se dnes oficiálně dočkali svých hejtmanů. Jmenováni do funkcí byli Jana Vildumetzová (ANO) a Martin Půta (SLK), který v čele kraje stojí od roku 2012 – i přes své obvinění. Vildumetzovou pak vedení ANO doporučilo i na post šéfa Asociace krajů ČR, uvolněný po Michalu Haškovi.
22.11.2016 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Plichta. ANO a ČSSD podle krajských výzkumů nastejno. A co Michal Hašek? A další osobnosti voleb?

 
Podle exkluzivního výzkumu agentury Phoenix research pro Deník, který mají ParlamentníListy.cz také k dispozici, je situace mezi dvěma největšími rivaly vyrovnaná. Ze třinácti krajů by tak šest hejtmanů skončilo u ANO, šest u ČSSD. Třináctý by teoreticky získali Starostové pro Liberecký kraj v čele s Martinem Půtou. Měření probíhalo na základě volebního potenciálu, který ukazuje, kolik procent hlasů by strana mohla v kraji v současnosti hypoteticky získat, pokud by se k ní přiklonili všichni lidé, kteří její volbu reálně zvažují a nevylučují svou účast u voleb.
03.10.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Papaláš, udeřil na Michala Haška jeho volební protivník

 
Proti jihomoravskému hejtmanovi Michalu Haškovi (ČSSD) vystupuje velmi ostře. Aby také ne, je lídrem konkurenčního hnutí ANO v následujících krajských volbách. Řeč je o Bohumilu Šimkovi. Ten nyní vystoupil v pořadu DVTV.cz Martina Veselovského.
27.09.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Pálení Koránu a nahé dívky. Drsná protiislámská akce zvedla ze židle Haška. Organizátor Konvička ale ještě přitvrdil: Šabatová, redaktorky ČT...

 
K příležitosti svátku slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje se Martin Konvička vydal do Brna, aby před tamní mešitou ukázal muslimům, jak se slaví ramadán v Česku. Došlo na guláš, spoře oděné ženy i pálení Koránu. To se však nelíbilo Michalu Haškovi, který Konvičkovo počínání ostře odsoudil.
07.07.2016 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Nebude klid: Veselovský udělal hlupáky z Haška a Foldyny. Druhý jmenovaný potupil Jakuba Jandu

 
Asi nejvíce diskutovaným počinem jihomoravského hejtmana Michala Haška byla v poslední době fotografie, na níž se nechal zvěčnit spolu s lidmi z ruského motorkářského klubu Noční vlci. Nejnověji tuto fotku obšírně okomentoval novinář Martin Veselovský ve videu, které zveřejnila internetová televize DVTV. S Nočními vlky se vyfotografoval také sociálnědemokratický poslanec Jaroslav Foldyna, kterého za to mimo jiné kritizoval i Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty. Proti takové kritice se Foldyna ohradil prostřednictvím svého facebookového profilu.
11.05.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Michal Hašek (2397 článků) , Jaroslav Foldyna (622 článků) , Martin Janda (92 článků) , Jaroslav Hašek (113 článků) , Jaroslav Hašek (113 článků) , Martin Hašek (105 článků) , Martin Michael (32 článků)

Zimní olympiáda dětí a mládeže: Megaakci zahájily sportovní hvězdy i zpěvačka Farna

 
Zaplněné tribuny, 1048 sportovců, hodinu a půl dlouhý program plný sportovních hvězd. To vše přineslo slavnostní zahájení VII. Zimní olympiády dětí a mládeže, kterou od neděle hostí Ústecký kraj. V defilé krajských výprav nechyběli jako vlajkonoši olympijští medailisté včetně hokejistů Dominika Haška, Davida Moravce, Roberta Reichla nebo Bohuslava Ebermanna či sjezdařky Olgy Charvátové–Křížové a také mistři světa, kanoista Martin Fuksa nebo hokejista Viktor Ujčík. Skikrosařský šampion Tomáš Kraus pak v chomutovské v SD ARÉNĚ společně s dcerou Lucií zapálil oheň a oficiálně tak zahájil největší sportovní mládežnickou akci v Česku.
19.01.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (402 článků) , Tomáš Kraus (92 článků) , Robert Reichel (23 článků) , Tomáš Kraus (92 článků) , Viktor Ujčík (25 článků) , David Kraus (305 článků) , Martin Kraus (157 článků) , Martin Kraus (157 článků) , David Martin (102 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Průzkum v krajích: Hašek drží prvenství, Krnáčová překvapivě zabodovala

 
Prosincovému měření oblíbenosti hejtmanů dominuje zástupce Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD). Druhé místo připadá jihočeskému hejtmanovi Jiřímu Zimolovi (ČSSD). Bronzovou příčku popularity obsadil rovněž sociálnědemokratický hejtman Martin Netolický, z Pardubického kraje.
08.12.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Hejtman Hašek: Pro hejtmany je prioritní ochrana země, kraje a našich lidí

 
22. jednání Rady Asociace krajů ČR začalo setkáním s generálním ředitelem státního podniku Česká pošta Martinem Elkánem a s ředitelem odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR Tomášem Haišmanem. Úvodním tématem byla prezentace projektu Pošta Partner a projednávání problematiky spojené s migrací.
21.09.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pošta (32 článků) , Martin Hašek (105 článků)

Naštvaný Michal Hašek: Víte o tom prd. Češi tady islám nechtějí!

 
Rýpnutí hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška do brněnského zastupitele z hnutí Žít Brno Matěje Hollana za vstřícný postoj vůči muslimským přistěhovalcům, nadzvedlo ze židle Martina Freunda. Hollanův souputník z Žít Brno i brněnské radnice označil na sociální síti Facebook Haška za populistu, který surfuje na xenofobní vlně. Hejtman si to ale nenechal líbit a počastoval Freunda neméně štiplavým přirovnáním.
27.07.2015 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2397 článků) , Martin Hašek (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »