Články k osobnosti

Marta Ferencová

  režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marta Ferencová »
 

Kdo je princeznička z Bambitky? Úkaz nad úkazy, říká o filmové dcerce Tomáš Klus

 
Jejím filmovým debutem byla Příliš osobní známost, kde režisérku Martu Ferencovou tak okouzlila, že ji obsadila i do svého dalšího snímku Přání Ježíškovi. A do pohádky Tajemství staré bambitky 2, která se právě natáčí, si dětskou herečku Valentýnu Bečkovou vybral i režisér Ivo Macharáček.
15.04.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1080 článků) , Ivo Macharáček (5 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Krajčo, Polívková a Langmajer dotočili romantickou komedii

 
Slovenská režisérka Marta Ferencová právě dokončila v Jizerských horách svou romantickou komedii Přání Ježíškovi, kde si zahráli Richard Krajčo, Jiří Langmajer, Anna Polívková, Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Elizaveta Maximová nebo Hana Vagnerová.
07.01.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (363 článků) , Jiří Langmajer (552 článků) , Eva Holubová (318 článků) , Jaroslav Dušek (97 článků) , Anna Polívková (231 článků) , Hana Vagnerová (133 článků) , Marta Ferencová (15 článků) , Elizaveta Maximová (4 články) , Elizaveta Maximová (16 článků) , Anna Ferencová (1 článek) , Jiří Dušek (21 článků) , Marta Holubová (2 články)

Veselé Vánoce! Hvězdní herci Holubová, Vagnerová, Kubařová či Krajčo přejí divákům krásné svátky

 
Od poloviny listopadu se natáčí nová romantická komedie Přání Ježíškovi. Jde o vánoční příběh odehrávající se během jednoho dne, ve kterém se proplétá několik příběhů. Ve filmu slovenské režisérky Marty Ferencové, který bude v kinech příští rok na podzim, se objeví například Richard Krajčo  (43) , Elizaveta Maximová nebo Hana Vagnerová  (37) .
24.12.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (363 článků) , Hana Vagnerová (133 článků) , Marta Ferencová (15 článků) , Elizaveta Maximová (4 články) , Elizaveta Maximová (16 článků) , Marta Holubová (2 články)

Richard Krajčo točí Přání Ježíškovi

 
S blížícími se Vánocemi začalo v Brně natáčení nové české romantické komedie Přání Ježíškovi, která by měla podle plánu zpestřit v kinech adventní týdny příštího roku. Režisérka Marta Ferencová do něj obsadila Richarda Krajča, Elizavetu Maximovou, Hanu Vagnerovou, Táňu Pauhofovou či Matěje Hádka.
23.11.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (363 článků) , Matěj Hádek (86 článků) , Táňa Pauhofová (101 článků) , Hana Vagnerová (133 článků) , Marta Ferencová (15 článků) , Elizaveta Maximová (16 článků)

ŽEBŘÍČEK: Příliš osobní známost a Dolittle

 
V premiérový víkend se na první místo žebříčku návštěvnosti kin dostal česko-slovenský film Marty Ferencové Příliš osobní známost. Na druhém místě je Dolittle.
27.01.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)

RECENZE: Příliš osobní známost. Nevěrníci a alkoholici v tuctové story

 
Příliš osobní známost je dalším srdceryvným projektem režisérky Marty Ferencové. Tuctový příběh má i světlé chvilky, žádal by si ale mnohem větší propracovanost, protože v této verzi se pohybuje těsně nad úrovní kolumbijské telenovely.
23.01.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)

Ani v druhém filmu nejúspěšnější slovenské spisovatelce místní muži nestačili: Po Polácích zaměřila hledáček na Balkán

 
V předchozím filmu podle její knihy Všechno nebo nic, který dobyl česká i slovenská kina, jsme mohli obdivovat dva polské krasavce, Pawla Delaga a Michala Žebrowského . Nyní přichází do kin novinka Příliš osobní známost a i tady se nejúspěšnější slovenská spisovatelka Evita Twardzik Urbaníková podílela nejen na scénáři, ale spolu s režisérkou Martou Ferencovou i na výběru herců. Opět nelovila v domácím rybníčku.
15.01.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Pawel Delag (1 článek) , Marta Ferencová (15 článků)

Tak odvážné a naturalistické sexuální scény ještě neměla: Táňa Dyková podlehne v novém filmu potetovanému Chorvatovi

 
Je to jen vedlejší dějová linie snímku Příliš osobní známost, ale diváka rozhodně zaujme. V novém filmu režisérky kinohitu Všechno nebo nic Marty Ferencové podle literární předlohy Evity Urbaníkové si zahraje kromě Petry Hřebíčkové  (40) také Tatiana Dyková  (41) .
14.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (115 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Příliš osobní známost s Balzerovou, Dykovou a Hřebíčkovou

 
Film Marty Ferencové Příliš osobní známost podle předlohy slovenské autorky Evity Twardzik (Urbaníkové) spojil herečky Elišku Balzerovou, Tatianu Dykovou a Petru Hřebíčkovou.
11.11.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (193 článků) , Petra Hřebíčková (115 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Slováci kritizují Řachandu: Ticho v místech, kde by měl burácet smích, je trapné!

 
Výprava, kamera, triky a masky nové české filmové pohádky Řachanda v režii průbojné slovenské tvůrkyně televizní zábavy Marty Ferencové jsou na české poměry výjimečné. Herecké obsazení je rovněž podle reklamy a plakátů luxusní. Slibovaná „řachanda“ se ovšem nekoná, napsal dnes slovenský list Sme.
01.03.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)

Česká pohádka Řachanda je označována za "pohádkové dno". Přesto se o víkendu stala jedničkou kin

 
Česká pohádka režisérky Marty Ferencové Řachanda je v čele víkendové návštěvnosti tuzemských kin. Za první víkend ji ve 152 kinech vidělo přes 63 000 diváků. Na druhém místě je další novinka, historické americké fantasy Bohové Egypta, na třetím místě skončil dosud vedoucí americký akční snímek Deadpool. Na čtvrtém místě je tuzemská komedie Decibely lásky s hudbou Michala Davida, jejíž návštěvnost již překročila hranici 100 000 lidí.
29.02.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1570 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Známá komička v české pohádce: Podívejte, jaký vyfasovala kostým

 
I když to ještě před pár týdny kvůli náhlé zdravotní indispozici krále Jana Hrušínského nevypadalo s dokončením pohádky Řachanda úplně růžově, vše nakonec dobře dopadlo. Po více než měsíční přestávce se štáb na začátku tohoto týdne postavil znovu za kamery a dotočil zbývající záběry pravé české pohádky podle scénáře Daniela Miňovského a pod režijní taktovkou Marty Ferencové. Kromě Vladimíra a Bolka Polívkových, Aleše Bílíka, Denisy Pfauserové či Jaromíra Noska se v pohádce objeví také Ester Kočičková.
25.08.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nosek (55 článků) , Ester Kočičková (41 článků) , Marta Ferencová (15 článků)

Řachanda? Nová česká pohádka, na které se podílel i Hollywood!

 
Trollové, puci nebo jiné nadpřiprozené bytosti! To je jen malý výčet obyvatel lesního království ve filmové pohádce Řachanda režisérky Marty Ferencové, jejichž tvůrci je duo maskérů, které pracuje i pro slavný Hollywood.
03.08.2015 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)

Řachanda? Nová česká pohádka, na které se podílel i Hollywood!

 
Trollové, puci nebo jiné nadpřiprozené bytosti! To je jen malý výčet obyvatel lesního království ve filmové pohádce Řachanda režisérky Marty Ferencové, jejichž tvůrci je duo maskérů, které pracuje i pro slavný Hollywood.
30.07.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)

Kouzelné kostýmy z pohádky Řachanda: Kdo se pod nimi vlastně skrývá?

 
Na svět se klube nová pohádka. Režisérka Marta Ferencová se rozhodla potěšit malé i velké diváky a na pomoc si povolala ty nejlepší herce. Příběh dal příležitost vyřádit se hlavně kostymérkám. Pohádka se totiž bude hemžit kouzelnými postavami, vílami nebo skřítky.
17.06.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ferencová (15 článků)
« Předchozí 1 Další »