Články k osobnosti

Marta Dancingerová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marta Dancingerová »
 

Seriál Zlatá labuť se vrací na obrazovky: Hrdinům půjde o život, říkají tvůrci

 
Zrada, boj o lásku i o život. To slibuje druhá řada seriálu Zlatá labuť, která divákům představí další osudy oblíbených hrdinů na pozadí těžkých časů léta 1939.  Premiérový díl seriálu, v němž ztvárňují hlavní role Marta Dancingerová, Adam Vacula, Petr Kostka, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowska či Kristýna Ryška, odvysílá TV Nova ve čtvrtek 24. srpna 2023 a o týden dříve na Voyo. Uvádí to TV Nova v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
19.08.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Beáta Kaňoková (10 článků) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

Ve Zlaté labuti jde do tuhého: Dancingerová nedodržuje pravidla v životě ani před kamerou

 
Herečce Martě Dancingerové (31) opět teče do bot. Tedy alespoň její postavě Báry v seriálu z prostředí obchodního domu Zlatá labuť, kde na jeho zaměstnance, ale i vysoký management dopadá tíživá atmosféra doby a v bezpečí se již necítí vůbec nikdo. Nový díl můžete sledovat na TV Nova nebo již nyní na Voyo.
11.05.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)

Seriál Kukačky: Denisa Barešová dostala v Kukačkách prostor, který beze zbytku zužitkovala

 
Marta Dancingerová jako matka syna s aspergerovým syndromem, která s láskou čelí všem problémům a bojuje o Jakuba ze všech sil, hrála svoji roli na výbornou, zvratu jsme se ale nedočkali. Navíc může čerpat životní zkušenosti z vlastního mateřství.
23.04.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Barešová (20 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Denisa Barešová (16 článků)

Seriál Kukačky: Co by dělala Marta Dancingerová, představitelka Terezy z Kukaček, kdyby jí vyměnili jejího Toníka

 
Marta Dancingerová, představitelka Terezy z Kukaček, vložila do své role zkušenosti z vlastního mateřství. Syn Antonín se jí narodil v šestadvaceti letech, což považuje za ideální věk pro mateřství. Její syn, Tonda, je nyní v podobném věku jako seriáloví chlapci Jakub a Tomáš.
08.04.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)

Doma mi červený koberec nenatahují, jsme na sebe drsní, říká Marta Dancingerová

 
Její první velká role ve filmu skončila jako nechtěná parodie na princeznu Zlatovlásku. Krátce nato otěhotněla, seriálový terén vyzkoušela v Ordinaci v růžové zahradě a před dvěma lety si ji televizní diváci zamilovali jako maminku Terezu v Kukačkách. Teď je Marta Dancingerová k vidění nejen v jejich pokračování, ale i v novém seriálu Zlatá labuť z období protektorátu.
15.03.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)

Přiznání Kryštofa Bartoše: Přítelkyni skládá oplzlé básničky, platonicky se zamiloval do kolegyně ze Zlaté labutě

 
Herec Kryštof Bartoš (31), známý ze seriálu Devadesátky, je už nějakou dobu zadaný. Osud chtěl, aby potkal úžasnou Martinu Babišovou, která se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka dozvěděla, do koho byl její přítel platonicky zamilován předtím, než se potkali. Shodou náhod Kryštofova dávná láska seděla hned vedle nich. Jedná se totiž o herečku Martu Dancingerovou, se kterou Bartoš nyní hraje v seriálu Zlatá labuť. 
14.03.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků) , Martina Babišová (23 článků) , Kryštof Bartoš (26 článků)

Marta Dancingerová, hvězda českých seriálů Kukačky a Zlatá Labuť, našla štěstí po boku staršího kolegy Marka Pospíchala

 
Herečka s velkýma očima, která se objevila v Ordinaci v Růžové zahradě, zaujala především jako jedna z hlavních postav v seriálu Kukačky. Kromě něj se na obrazovkách objevuje i v seriálu Zlatá labuť. S rolí Báry má společného více, než by se na první pohled mohlo zdát.
24.02.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Pospíchal (2 články) , Marta Dancingerová (28 článků)

Hvězda z Ordinace ukáže ve Zlaté labuti dokonalý zadeček v plavkách našich prababiček

 
Zlatá labuť posílá každý týden diváky zpět do první republiky. Kromě exteriérů si tvůrci dali záležet i na kostýmech. Jak vypadaly takové dobové plavky a jak moc byly pohodlné? To si na vlastní kůži vyzkoušely herečky Marta Dancingerová a Hana Kusnjerová, kterou diváci mohou znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Mrkněte na videoukázku, kterou naší redakci poskytla televize Nova.
09.02.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kusnjerová (13 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Dobový seriál Zlatá labuť: Maminka z Kukaček v roli krásné zlodějky zamíchá osudem rodiny Kučerových

 
Na televizní obrazovky vstoupil nový výpravný seriál Zlatá labuť sledující osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním obchodním domem. Příběh nás zavede do období konce 30. let, kdy se schylovalo ke druhé světové válce a lidé jen těžce hledali ochranu před nástrahami vnějšího světa. V jedné z ústředních rolí zazáří Marta Dancingerová, která svou postavu popsala redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Nova.
03.02.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)

Zlatá labuť: Martu Dancingerovou si zamilujete od prvních minut úvodní epizody

 
Seriál vsadil na romantické příběhy, silné ženské hrdinky, rodinné vztahy a nádhernou dobovou módu. V kontrastu s tím je doba, ve které se příběh odehrává, nejtemnější období minulého století. I v této době se však ženy chtěly líbit a muži toužili být úspěšní. Láska se války nezalekla.
29.01.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)

Diváci Kukaček mě poznávají podle hlasu, diví se Marta Dancingerová

 
Je jednou z hvězd pokračování úspěšného seriálu Kukačky a objeví se také v hlavní roli v novince Zlatá labuť. Herečka Marta Dancingerová (31) v rozhovoru pro iDNES.cz mimo jiné prozradila, jak se jí natáčelo s Markem Adamczykem, který v Kukačkách hraje jejího manžela.
23.01.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (57 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Zlatá labuť vtáhne diváky do 30. let: Seriál láká na neokoukané tváře a žhavou učitelku z Profesora

 
Krásná zlodějka, legendární obchodní dům a hutná kriminální zápletka. Nejen to slibuje nový seriál Zlatá labuť z dílny televize Nova. Minisérie se bude zabývat osudy řady lidí, příběh se bude odehrávat v roce 1939 v tehdy proslulém obchodním domě, po němž tvůrci své dílo pojmenovali. Nový seriál v hlavních rolích s Martou Dancingerovou, Adamem Vaculou, Petrem Kostkou nebo Beátou Kaňokovou odvysílá Nova 2. února 2023, jak se uvádí v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
18.01.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Beáta Kaňoková (10 článků)

Druhá série Kukaček: Škatulata, hejbejte se kvůli Čvančarové a nečekaná dramata

 
Diváci České televize se mohou už brzy těšit na druhou sérii veleúspěšného seriálu Kukačky. Další řada bude pojednávat o tom, že rodiče udělají pro své děti vše a že nic není černobílé a žádné řešení není jen dobré. Herci Marek Adamczyk, Marta Dancingerová, David Novotný a Sabina Remundová se ve svých seriálových rolích budou snažit sblížit tak, aby byli svým vyměněným dětem co nejvíce nablízku. 
11.01.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (115 článků) , Sabina Remundová (73 článků) , David Novotný (115 článků) , David Novotný (114 článků) , Marek Adamczyk (57 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Poslední díl seriálu DUCH: Velké bezpečnostní manévry kvůli Baldwinovi

 
Diváci, připravte si kapesníky. Seriál Duch s hvězdným Predragem Bjelacem (59) končí. Dnes se osudy uzavřou. Marta Dancingerová (30) coby Radka zastřelí vraha. „Nedovedu si představit, co žena cítí, když vystřelí,“ přiznala herečka.
26.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Predrag Bjelac (19 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Pár z Ordinace se honí za (zlo)duchy v novém seriálu

 
Znáte je jako Marka a Eriku z Ordinace v růžové zahradě 2. Štěpán Benoni a Marta Dancingerová teď spojí síly v boji proti zločinu v novém seriálu Duch. I tady je jejich vztah zpočátku na nože. Dokážou překonat své rozdíly a navázat úspěšnou spolupráci?
16.02.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Benoni (42 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Marta Dancingerová v novém seriálu Duch: Panický strach ze zbraní!

 
V duchu určitě myslela na to, co při natáčení potkalo americkou hvězdu Aleca Baldwina (63), který omylem zastřelil kameramanku. Marta Dancingerová (30), kterou si diváci pamatují z Kukaček, představuje v novém primáckém seriálu Duch šéfku elitní policejní jednotky. Při scéně drsné přestřelky, kdy zahyne mafián a jeden z policistů, musela vzít do ruky pistoli.
06.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (301 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Nový seriál Duch zamotal lidem hlavu: Originál to není, ale jako večerníček dobrý, hodnotí

 
Na televizní obrazovky zamířil nový komediální krimiseriál Duch, ve kterém se hlavní role Emila zhostil Štěpán Benoni (37), po jeho boku stojí vyšetřovatelka Radka v podání Marty Dancingerové (30). Samotného ducha pak ztvárňuje Predrag Bjelac (59). První díl Krysa byl pro některé diváky milým překvapením, jiné příliš nenadchl. Jasný názor si udělali i na herecké obsazení.
05.02.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Predrag Bjelac (19 článků) , Štěpán Benoni (42 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

Nový komediální krimiseriál Duch: Hraje ho hvězda z Harryho Pottera

 
Na televizní obrazovky zamířil nový komediální krimiseriál Duch, ve kterém se hlavní role zhostil herec Štěpán Benoni (37). Uvidíme ho v roli Emila, vyšetřovatele elitní jednotky. Po jeho boku stojí vyšetřovatelka Radka v podání půvabné Marty Dancingerové (30). Se seriálem Duch a jeho hrdiny se budou diváci nyní setkávat osm sobotních večerů na TV Prima. Na co se můžete těšit?
05.02.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1618 článků) , Štěpán Benoni (42 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Harry Harry (1848 článků)

Prima roztočila novou kriminálku: Přichází Duch Petera Nagye!

 
Jeden trochu bojácný policista v podání Štěpána Benoniho (36), rázná kolegyně Marta Dancingerová (29) a tajemný pomocník z jiného světa. Na Primě padla první klapka osmidílného seriálu Duch.
12.08.2021 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Peter Nagy (111 článků) , Štěpán Benoni (42 článků) , Marta Dancingerová (28 článků)

S Terezou z Kukaček nemám moc společného, říká její představitelka

 
Říká, že si nedává velké cíle, ke štěstí jí stačí málo a pořád má za co děkovat. Z úst někoho jiného by to možná znělo jako klišé. Téhle herečce, plné vnitřního klidu a spokojenosti, to ale dost dobře nemůžete nevěřit. A to není vše, co Marta Dancingerová prozradila v rozhovoru pro Týdeník Televize.
03.03.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (28 článků)
« Předchozí 1 2 Další »