Články k osobnosti

Marta Dancingerová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marta Dancingerová »
 

Orkán Sabine přerušil natáčení Ordinace: Strach o techniku a Martu Dancingerovou

 
Nejezdí vlaky, okolo 280 tisíc domácností je bez elektřiny a 12 lidí včetně dvou dětí utrpělo zranění. Orkán Sabine v pondělí pustoší Česko, problémy způsobil i na natáčení nových dílů Ordinace v růžové zahradě. Jak se k nám doneslo, kamery se musely ze strachu z extrémního větru několikrát vypnout. Štáb měl strach i o herečku Martu Dancingerovou (28).
10.02.2020 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (5 článků)

Hvězda Ordinace Dancingerová: Poporodní deprese!

 
Vyhodit dítě z okna? Nikdy by to neudělala, ale i k tak extrémním myšlenkám se někdy uchýlila Marta Dancingerová (28), když procházela lehkou poporodní depresí po narození syna Toníka (3). I proto má jako herečka pochopení pro svou roli boxerky Eriky v seriálové Ordinaci, jež se nedokáže postarat o novorozeně.
12.11.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (5 článků)

Zlatovláska z pohádky Slíbená princezna: Natáčela těhotná i akční scény!

 
Pohádka Karla Jaromíra Erbena o Zlatovlásce byla zatím zfilmována jen jednou, před 43 lety. Na první svátek vánoční, 25. prosince, jsme na ČT1 viděli její zcela nové zpracování. Princeznu hrála Marta Dancingerová (25), kterou nabídka na hlavní roli velmi překvapila.
27.12.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (5 článků)

Novodobá princezna rovná se škaredá princezna?! Tohle není krásná Popelka!

 
Princeznu Radost z vánoční pohádky Slíbená princezna ztvárňuje ještě ne tolik známá herečka Marta Dancingerová (25). Ta pochází ze čtyř dětí a už teď sama čeká svého prvního potomka. Své těhotenské bříško ukázala na představení vánočního programu České televize.
22.12.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (5 článků)

Nové vánoční princezny: Obě milují Popelku! Proslaví se jako Šafránková?

 
Každé Vánoce Česká televize vypouští do světa premiérové pohádky a s nimi i nové princezny. Letos jsou hned dvě – Isabela a Čirá Radost. Lucie Černá (21) a Marta Dancingerová (25). Obě dvě princezny z nových vánočních pohádek se představí v pátečním Blesk tv MAGAZÍNU.
22.12.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (5 článků) , Lucie Černá (8 článků)
« Předchozí 1 Další »