Články k osobnosti

Marko Igonda

  herec, scénárista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marko Igonda »
 

Fešák Igonda z Modrého kódu šokuje: Neměl peníze, musel lámat skály!

 
Sympatický Marko Igonda (46), kterého si čeští diváci jistě okamžitě vybaví jako šovinistického slovenského doktora v seriálu Modrý kód, je dlouhá léta uznávaným hercem. Málokdo však ví, že jeho původní zaměření bylo podstatně jiné: Měl sice umělecké ambice, ale rozhodně ne ty herecké!
05.03.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Marko Igonda (5 článků)

Tajemství Mařenky z Arabely Ševčíkové (50): Z ponížení přešla do luxusu!

 
Mařenka z pokračování Arabely se ve skutečnosti nevdala za Honzíka, ale urostlého slovenského herce s exoticky znějícím jménem Marko Igonda (46). Přestože je dnes Hanka Igonda Ševčíková (50) po jeho boku šťastná a říká, že by za jejich krásný vztah měla platit daň z luxusu, zpočátku to tak nevypadalo. „Cítila jsem se poníženě,“ přiznala dokonce herečka.
21.02.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marko Igonda (5 článků)

Mařenka z Arabely Ševčíková (50): Ponížení, pak luxus!

 
Mařenka z pokračování Arabely se nevdala za Honzíka, ale urostlého slovenského herce s exoticky znějícím jménem Marko Igonda (46). Přestože je dnes Hanka Igonda Ševčíková (50) po jeho boku šťastná a říká, že by za jejich krásný vztah měla platit daň z luxusu, zpočátku to tak nevypadalo. „Cítila jsem se poníženě,“ přiznala dokonce herečka.
21.02.2020 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Marko Igonda (5 článků)

V hlavní roli v klipu kapely Polemic září herec Marko Igonda

 
Bratislavská ska kapela Polemic přináší nový singl Dokonalý zločin. Natočila k němu také videoklip, v detektivním příběhu hraje hlavní roli Marko Igonda, herec, který aktuálně září ve slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu klipu zahráli všichni členové kapely.
18.02.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marko Igonda (5 článků)

Scénou popravy začne natáčení Příběhu kmotra o Františku Mrázkovi

 
Scénou popravy začne ve Voděradských bučinách u Jevan natáčení filmu o Františku Mrázkovi nazvaného Příběh kmotra. Podle mluvčí Johany Turnerové tam budou přítomni představitelé hlavních rolí Andrej Hryc, Filip Kaňkovský a také ústřední postava Marko Igonda.
24.11.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (82 článků) , Marko Igonda (5 článků) , František Mrázek (148 článků)
« Předchozí 1 Další »