Články k osobnosti

Markéta Muchová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Markéta Muchová »
 

Zpěvačka Markéta Muchová: Proč jí Janeček změnil jméno?

 
Jejich plakáty zdobily stěny pokojů i skříní. Měli hity, které až do omrzení zněly rozhlasem, každou sobotu se objevovali na obrazovkách v estrádních pořadech, které sledovaly miliony diváků. Měli věrné fanoušky, narvané koncertní sály. Socialismus jim seděl nejlépe, prostě jim ta doba přála, byli oficiální kultura. Proč ne, byli mladí, krásní a slavní. Jenže jak to tak bývá, sejde z očí, sejde z mysli. Kam se poděly pěvecké idoly osmdesátých let, po kterých se po revoluci slehla zem?
14.10.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muchová (3 články)

Sexuální múza Františka Janečka – Markéta Muchová po třiceti letech!

 
Na zpěvačku Markétu Muchovou (51) si dodnes jistě mnozí pamatují jako na nejkrásnější zpěvačku, která se kdy objevila v hudebním tělesu Kroky Františka Janečka. Po několika desítkách let, kdy o Markétě nebylo slyšet, se náhle vynořila na křtu nového CD své kamarádky Marcely Holanové (59)...
02.07.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (442 článků) , Marcela Holanová (136 článků) , Markéta Muchová (3 články)

Vzpomínáte? Markéta Muchová, nejhorší zpěvačka české pop-music!

 
Legendární uskupení kolem českého showmana a hitmakera Františka Janečka kolem sebe leckdy dokázalo způsobit velký poprask. Jedním z takových hudebních granátů, které během 80. let v normalizačním Česku vybuchly, bylo i angažování zpěvačky Markéty Muchové (50) do několika Janečkových písniček.
11.12.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (442 článků) , Markéta Muchová (3 články)
« Předchozí 1 Další »