Články k osobnosti

Markéta Konvičková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Markéta Konvičková »
 

Každý den je zázrak, říká Konvičková. Před lety prodělala vážné onemocnění

 
Markéta Konvičková (29) prodělala před lety vážné onemocnění. V rozhovoru pro iDNES.cz popsala, co si z nepříjemné zkušenosti odnesla a kam ji v životě nemoc posunula. Zpěvačka se proslavila před lety v soutěži SuperStar, kde získala přátele na celý život. Kromě jiných i zpěváka Jana Bendiga (29).
20.12.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (400 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková a její René na StarDance: Láska až do rána, odcházeli mezi posledními

 
Vzhledem k tomu, že zpěvačka Markéta Konvičková žije se svou rodinou na druhém konci České republiky, jezdí většinou do Prahy pouze z pracovních důvodů. Tentokrát ale udělala výjimku a společně se svým partnerem, pilotem René Kubošem, dorazila na StarDance užít si večer plný taneční zábavy a eXtra.cz bylo u toho.
20.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků) , René Kuboš (11 článků)

Nevyléčitelně nemocná Markéta Konvičková. Do konce života musí brát léky, ty ji připravily o vlasy a natekla po nich

 
Zpěvačka Markéta Konvičková (29) září a vypadá lépe než kdy dřív. Znovu nabyla sebevědomí a je to na ní opravdu vidět. Před čtyřmi lety jí lékaři diagnostikovali vzácný druh nádoru, který se nebere jako rakovina. Zpěvačka musí doživotně brát tabletky, které jako jediné na to pomáhají. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, že následky léčby, kdy otékala, už jsou pryč. Také ale zavzpomínala na ty nejhorší časy.
19.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Svěží modely na koncertu Královny popu: Elegantní Basiková bez paruky či zlatá Konvičková

 
Hrad Karlštejn se otřásal v základech. Konal se tam slavnostní koncert Královny popu, kam dorazilo mnoho českých zpěvaček a zpěváků. Pódium se rozsvítilo do zářivých barev, kde střídala krása nádheru. V noci zazářily například Helena Vondráčková v oranžové róbě, zlatá Markéta Konvičková či temná Ilona Csáková. Fotky poskytl portál Herminapress.
14.07.2023 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1058 článků) , Ilona Csáková (592 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková se pere jako lvice: Pravidelně musí do nemocnic, nádor ovlivňuje i plíce

 
Už navždy bude muset být pod dozorem. Půvabná zpěvačka Markéta Konvičková (29) podle informací eXtra.cz z lékařských kruhů zažívá se svým nádorem, který jí lékaři našli před čtyřmi roky, stále problémy. „Ovlivňuje to i plíce, ve špitálech jsem často,“ přiznala naší redakci sympatická mladá maminka.
12.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková po léčbě nádoru a nechutných útocích: Předvedla dokonalou postavu

 
Dlouho marodila a musela bojovat s nechutným výsměchem kvůli svému vzhledu. To už je ale minulost. Zpěvačka Markéta Konvičková (29) se po pauze vrací před kameru v třetím hudebním videoklipu kamaráda Honzy Bendiga (29). Co řekli oba eXtra.cz? Podívejte se ve videu nad tímto textem také na samotný velmi vydařený klip.
11.07.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (400 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková 4 roky po operaci vaječníků v potížích: Procházím si peklem, říká

 
Zpěvačka Markéta Konvičková si prošla těžkým obdobím. Ze zdravotních důvodů musela podstoupit operaci vaječníků a netušila, jaké možné komplikace ji v budoucnu čekají. Nyní jsou to již čtyři roky, během nichž se jí změnil život od základů. O tom, jak je na tom teď, promluvila bývalá finalistka SuperStar na svém Instagramu. 
10.07.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Ze svatby Markéty Konvičkové sešlo. Už jsem byla blízko, ale neklaplo to, krčí rameny

 
Zpěvačka Markéta Konvičková je jednou z těch, která je se svým partnerem už několik let zasnoubená, ale svatba se stále nekoná. Na filmový festival v Karlových Varech, kam dorazila celá plejáda českých osobností, si od mateřských povinností odskočila i Markéta. V rozhovoru pro naši redakci se rozpovídala o tom, jak to se svatbou vypadá. 
05.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Smůla Markéty Konvičkové: Zpěvačka se těšila na svatbu, jen tak se jí ale nedočká

 
Zpěvačka Markéta Konvičková je jednou z těch celebrit, jejíž kroky nesměřovaly do Prahy, ale se svou dcerou Amálkou a partnerem Reném Kubošem zakotvila na severní Moravě v rodném Třinci. Bývalá finalistka soutěže SuperStar a profesionální pilot jsou již několik let zasnoubení, ale své Ano si zatím neřekli. Markéta v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co v tom vězí a jakou svatbu by si přála. 
13.03.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Nevyléčitelně nemocná Markéta Konvičková: Už nikdy nebudu normální zdravý člověk, přiznala

 
Zpěvačka Markéta Konvičková vystoupila o víkendu na pražské koncertní show svého dlouholetého kamaráda a kolegy zpěváka Honzy Bendiga. V minulosti měla rodačka z Třince velké zdravotní problémy, se kterými bude bojovat asi už do konce života. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak je na tom nyní a jestli jí hrozily problémy s otěhotněním. 
28.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (400 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Sotva si vyčistím zuby a umyju se, popisuje mateřství Konvičková. Partner bývá i 24 dní v kuse mimo domov

 
Zpěvačka a maminka roztomilé dcerky Amálky, které budou koncem září dva roky, je stále v jednom kole. Někdejší finalistka SuperStar Markéta Konvičková (28) nedávno vystoupila na akci Muž roku 2022, během které jsme ji vyzpovídali. V rozhovoru pro eXtra.cz nám sympatická umělkyně pověděla o svém partnerovi i realitě mateřství.
28.08.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková má jasno: Čím se dcera nestane a slova o druhém dítěti

 
Zpěvačce Markétě Konvičkové (28) roste konkurence. Někdejší finalistka SuperStar sice doufá, že se její dcera nebude živit zpěvem, ale krev není voda. Jakmile se malé Amálce (1,5) dostane do ručky mikrofon, studem rozhodně netrpí a klidně to rozbalí i na pódiu O2 Areny. Konvičková eXtra.cz prozradila, jaké povolání by své prvorozené ratolesti schvalovala, a promluvila o plánech na rozšíření rodiny. 
25.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Dramatické měsíce Markéty Konvičkové. Nenávratně zdevastovaná noha ji připravila o vysněnou práci

 
Mladá maminka Markéta Konvičková (27) patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším zpěvačkám u nás. Teď si ale kvůli mateřství a po ošklivém pádu zranila nohu a kromě toho, že rána hnisala tři měsíce, si podle jejího vlastního vyjádření pro eXtra.cz přivodila také nesmazatelnou vadu na kráse.
07.04.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Zpěvačka Markéta Konvičková: Náhlý konec v Sama doma!

 
Na obrazovkách České televize v pořadu Sama doma byla Markéta Konvičková (27) necelý rok. Začala loni v lednu, a jak sama řekla, litovala by, kdyby si živé moderování nezkusila.
30.03.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků) , Sam Sam (735 článků)

Markéta Konvičková skončila v pořadu Sama doma: Lidi do toho dloubali, říká

 
Sympatická ostravská zpěvačka Markéta Konvičková (27) si k mateřství a zpívání našla zajímavý vedlejšák v podobě moderování úspěšného ženského televizního magazínu Sama doma. Záhy ale musela skončit. „Hlavu jsem měla někde jinde a nezvládala jsem se po večerech učit scénáře,“ přiznala eXtra.cz Markéta, která ale doufá, že ještě časem dostane jednu šanci.
30.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků) , Sam Sam (735 článků)

Markéta Konvičková se „zmrzačila": Nohy jako omalovánky a kůže prasklá až do masa!

 
Půvabná plavovlasá zpěvačka Markéta Konvičková (27) na sociálních sítích pořádně vylekala své příznivce. Jen tak mimoděk totiž ukázala v instastories, že se „pyšní“ obvázanou levou nožkou. A co hůř – prý se, alespoň podle svých vlastních slov, zmrzačila!
05.01.2022 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Bagárová a Konvičková: Velkým kamarádkám osud nadělil jedné štěstí, druhé smůlu

 
Markétu Konvičkovou (27) a Moniku Bagárovou (27) pojí nejen velké přátelství, ale donedávna také jejich vztahy na dálku. Přestože obě maminky psaly podobný příběh, jejich osudy jsou nyní odlišné. Konvičkové se totiž partner na Vánoce vrátil a zpěvačka září štěstím, zatímco Bagárová oznámila několik hodin po Štědrém dnu rozchod s Makhmudem Muradovem (31).
26.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (997 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková pod palbou: Tohle je kyberšikana! Co si to dovolujete?

 
Půvabná finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar se na udílení cen Český slavík objevila ve dvou outfitech, nejprve v něčem, co připomínalo negližé, poté v černých šatech, v nichž zpívala hity Karla Gotta (†80). Nyní čelí drsné kritice, která již hraničí s kyberšikanou…
23.11.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6827 článků) , Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková šla do sebe: Za 9 dní 5 kilo dole! A tím to nekončí

 
Zpěvačka Markéta Konvičková (27) se rozhodla definitivně zatočit s poporodními kily, která jí (alespoň podle jejího názoru) zbyla po narození dcerky Amálky (1). Přestože by někdo mohl namítnout, že je k sobě jenom příliš kritická, ona za necelé dva týdny hlásí pořádný úbytek váhy!
23.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)

Markéta Konvičková čelí po Slavících kyberšikaně: Svoje jedy si vylívejte jinde, reaguje zpěvačka

 
Český slavík 21 byl velkolepou událostí, která je jak dělaná pro vynesení večerních rób a obleků. Zpěvačka Markéta Konvičková (27) vynesla do Hudebního divadla Karlín neforemný župánek, který doplnila slunečními brýlemi. Její volba outfitu pozvedla ze židle mnoho lidí a Markéta nyní čelí vulgarismům na svou osobu, které neberou konce.
21.11.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (479 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »