Články k osobnosti

Markéta Galuszková

  herečka, fotomodelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Markéta Galuszková »
 

Modelka s prasečím čumáčkem provokuje: Svlékla se donaha a ukázala svou 13. komůrku! VIDEO

 
Markéta Galuszková (24) není v Česku až tak známá. Proslavila se zejména v Americe, kde je podle jejích slov žádanou modelkou. Za velkou louží tahle kráska oslnila svým netradičním vzhledem. Doma jí přezdívají modelka s prasečím čumáčkem. V poslední době na sobě hodně zamakala a její postavička je zase jako lusk!
31.01.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

Česká modelka s prasečím rypáčkem, jak ji neznáte: Nateklá tvář bez make-upu a pneumatika na břiše

 
Markéta Galuszková (24) je modelka, která se se svým neobvyklým vzhledem dokázala prosadit i v zahraničí, především v Americe. Sama o sobě říká, že je milionářka, i když nemá zrovna jednoduchý život. Ráda se prezentuje na sociálních sítích, ale tentokrát to trochu nevychytala. Pochlubila se fotkou, za kterou jí fanoušci naložili. Nevypadá na ní totiž vůbec jako půvabná modelka.
20.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

Modelka Markéta Galuszková nám prozradila, co si nechá vylepšit a jak!

 
Modelka Markéta Galuszková patří mezi pár českých krasavic, které se dokázaly prosadit i v zahraničí. Brzy ji můžete vidět na Erotickém veletrhu s krásným bodypaintingem.
04.11.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

Česká modelka s roztomilým "prasečím" obličejem znovu udeřila! Do prsou si nechala nastříkat vlastní tuk!

 
Patří mezi české modelky, které se dokázaly proslavit v zahraničí. Lovci talentů o Markétě Galuszkové říkají, že dívka s tak roztomilým "prasečím" obličejem se rodí jednou za sto let. A Markéta ví, jak se prosadit. Nyní je po operaci prsou. Do ňader si nechala nastříkat vlastní tuk.
24.10.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

PornoPopelka? Soutěžící módní show nafotila velmi odvážné fotky! Prý už je to minulost!

 
Do pořadu Popelka, který vysílá TV Barrandov každý všední den, zamířila Markéta Galuszková (24). Je to modelka, která se proslavila svými erotickými fotkami! Nemá problém se před objektivem ukázat nahá, ale před kamerou bývá nervózní. Jde jí oblékání stejně dobře jako svlékání?
30.01.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)

Z Rodenovy panenské múzy je konečně symbol hříchu: Křivky nahé české modelky vám zamotají hlavu!

 
Bývala tak křehká, že působila tak, jako by se rozpadla, kdybyste se na ni podívali ošklivě. Modelka Markéta Galuszková, která se objevila coby múza jeho postavy po boku Karla Rodena ve filmu o Janu Saudkovi , měla vzezření Nastěnky a lolity . Tomu je už ale konec. Na nových fotkách, na nichž odhodila stud, vypadá tak, až se některým pánům budou mlžit brýle. Mrkněte na její odvážné snímky!
18.03.2016 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (322 článků) , Markéta Galuszková (7 článků) , Karel Saudek (90 článků)

Blonďatá česká Nastěnka se svlékla v mrazu: Rodenova múza se pochlubila nádhernými křivkami

 
Kdyby existovala Nastěnka z Mrazíka a žila by v dnešní době jako celebrita, určitě by mezi jejími fotkami nechyběly snímky podobné těm, které nyní nafotila krásná modelka Markéta Galuszková! Dívenka, jež ve filmu Fotograf s Karlem Rodenem v hlavní roli hraje jednu z jeho múz , se před fotoaparátem svého přítele odhalila v mrazu. Z jejích křivek vám ale rozhodně zima nebude!
12.02.2015 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (7 článků)
« Předchozí 1 Další »