Články k osobnosti

Markéta Dostálová

  profesionální tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Markéta Dostálová »
 

Rezignujte, nebo prodejte Agrofert. Opozice tepe Babiše za Bruselem potvrzený střet zájmů

 
Pokud se potvrdí střet zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), měl by podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové buď rezignovat, nebo Agrofert prodat. Piráti zase chtějí, aby ministerstvo pro místní rozvoj vedené Klárou Dostálovou (za ANO) zprávu z Bruselu zveřejnilo. S tím ale úřad nepočítá. Audit Evropské komise (EK) podle dvou nejmenovaných zdrojů týdeníku Respekt potvrdil, že premiér Babiš (ANO) ve střetu zájmů je. Jeden ze zdrojů Respektu sdělil, že Babiš podle auditu porušuje české i evropské právo.
01.12.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16524 článků) , Markéta Dostálová (8 článků)

Třetí odpadlík ze StarDance Xindl X: Už vím, kdo vyhraje!

 
Čtvrté, pohádkové, kolo taneční show se stalo osudným páru Xindl X (40) a Markéta Dostálová. Oba dva v pondělí odpovídali na všetečné dotazy fanoušků. Došlo i na jasného favorita oblíbeného muzikanta a tajné plány...
04.11.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Dostálová (8 článků)

Dohra StarDance: Zklamaný Xidl X utekl z vlastní party

 
Ve čtvrtém soutěžním kole taneční soutěže StarDance skončila dvojice Xindl X, neboli písničkář Ondřej Ládek (40), a jeho půvabná taneční partnerka Markéta Dostálová. Jak je v soutěži dobrým zvykem, po skončení přímého přenosu se přesunula zábava do podniku v pražské Truhlářské ulici, kde následovala „tryzna“ za vypadlého. Tentokrát však notně poklidně.
03.11.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (70 článků) , Markéta Dostálová (8 článků)

StarDance opustil Xindl X: Po problémech se zády bylo vyřazení pro zpěváka vysvobozením

 
Ve čtvrtém kole soutěže StarDance dotančili Xindl X  (40) a Markéta Dostálová. Nemocným zádům písničkáře se tak konečně uleví. Několikaměsíční dřina si vybrala svou daň v podobě ruplých zad už před minulým kolem. Z kapaček se ale zpěvák vrátil zpátky na taneční parket .
02.11.2019 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Dostálová (8 článků)

Kdo vypadl ze StarDance: Předpověď diváků se naplnila, soutěž opouštějí "medvěd" Xindl X a Markéta Dostálová

 
Čtvrté kolo StarDance 2019 ukázalo nejslabší článek letošního ročníku v plné nahotě. Slabé hodnocení poroty potvrdili i diváci, kteří malým počtem hlasů vyřadili zpěváka Xindla X (40). „Jsem prostě dřevo,“ rozloučil se známý písničkář se soutěží.
02.11.2019 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Dostálová (8 článků)

Ve StarDance skončil Xindl X

 
Ve čtvrtém soutěžním klání oblíbené taneční soutěže StarDance skončila dvojice Xindl X a Markéta Dostálová. První listopadový večer patřil pohádkám, páry tančily na slavné filmové a muzikálové pohádkové melodie. Osm párů zatancovalo sambu, rumbu či waltz.
02.11.2019 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Dostálová (8 článků)

Medvěd, který neumí tancovat: Diváci StarDance doufají, že Xindl X vypadne

 
Další díl StarDance, další vyřazený pár. Kdo to bude tentokrát? Diváci houfně volají po tom, že skončit by měl Xindl X. Zpěvák, jenž se nechlubí zrovna atletickou postavou, tvoří pár s Markétou Dostálovou.
02.11.2019 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Dostálová (8 článků)

Nečekané komplikace pár hodin před StarDance: Xindl X skončil v nemocnici

 
Diváci v sobotu budou moci sledovat už druhý vyřazovací díl pořadu StarDance 2019. Minulý týden sestavu soutěžících definitivně opustila Nora Fridrichová (42), jejíž výkon diváky neohromil. Kdo půjde z kola ven dnes, je otázkou, je ale jisté, že jeden z účastníků bude přinejmenším znevýhodněn - Xindl X (40), který tančí s Markétou Dostálovou, skončil v nemocnici na kapačkách.
26.10.2019 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (255 článků) , Markéta Dostálová (8 článků)
« Předchozí 1 Další »