Články k osobnosti

Mark Lee

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mark Lee »
 

Remixovali pro Mobyho nebo Fatboy Slim, teď Plump DJs vystoupí v pražském Lucerna Music Baru

 
Ve čtvrtek 28. dubna vystoupí v pražském Lucerna Music Baru britští Plump DJs. Dvojice Andy Gardner a Lee Rous si dala od poslední desky dlouhou tvůrčí pauzu, v letošním roce ale vydala dva singly a pracuje na novém albu. Dýdžejské duo remixovalo pro taková jména jako Fatboy Slim, Deadmau5, Mark Ronson, Moby nebo Orbital a spolupracovalo například s Lou Rhodes z Lamb. Na pražském koncertu jim předskočí domácí The Tchendos, zavedená pražská parta fungující od roku 1996. Ti v současnosti připravují novou desku. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji od 400 korun, na místě v den konání pak o 80 korun dráž.
18.04.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Fatboy Slim (8 článků) , Mark Ronson (15 článků) , Mark Lee (2 články) , Mark Lee (2 články) , Mark Lee (2 články) , Mark Lee (1 článek) , Mark Rhodes (1 článek) , Lou Lou (59 článků) , Lou Lou (57 článků)

Golfisté McIlroy i Westwood jsou v semifinále šampionátu ve hře na jamky

 
Do semifinále turnaje WGC-Accenture Match Play Championship, šampionátu ve hře na jamky, se v noci na neděli probojovali v arizonské Maraně Rory McIlroy, Lee Westwood, Hunter Mahan a Mark Wilson.
26.02.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Wilson (2 články) , Mark Wilson (2 články) , Mark Wilson (2 články) , Mark Lee (2 články) , Mark Lee (2 články) , Mark Lee (2 články)
« Předchozí 1 Další »