Články k osobnosti

Marie Pojkarová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marie Pojkarová »
 

Sámer Issa setřel Sachera s Pojkarovou za Prostřeno: Kydala na nás špínu a on nic nehrál

 
Dozvuky VIP Prostřena se speciální sestavou stále nekončí. Poté, co do redakce eXtra.cz dorazil text Marie Pojkarové, ve kterém si vyřizovala účty s ostatními účastníky, prolomil mlčení také Sámer Issa. Na svém Facebooku se v živém streamu pustil právě do Pojkarové i dalšího z účastníků Richarda Sachera. "Mrzí mě, že ženská, co se mnou vyhrála bodování, tak má problém s tím, že nevyhrála sama, a kvůli tomu začala cpát, že jsem tam spal u ní. Že jsem byl opilý... Kdybych vychlastal celou flašku vaječňáku, tak mě odvezou do nemocnice," řekl.
11.02.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (689 článků) , Marie Pojkarová (98 článků)

Nenávist z Prostřena nekončí. Binias vrací úder Pojkarové. Obvinění ze lži a drsný vzkaz

 
Poslední VIP Prostřeno se neobešlo bez vyhrocených emocí. Ačkoliv televize ukazovala hodně záběrů, ve kterých se nejvíce předvedl spisovatel Richard Sacher a kritika spadla převážně na jeho hlavu, tak nedávno další účastnice pořadu zpěvačka Marie Pojkarová odhalila redakci eXtra.cz, co se dělo za kamerami. Pustila se do Sámera Issy a Moniky Binias. Ta se nyní k Marii vyjádřila také a vrátila jí úder.
31.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (689 článků) , Marie Pojkarová (98 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků)

Dozvuky VIP Prostřena, co v televizi nebylo. Pojkarová promluvila: Opilý Sámer, škemrající Binias

 
Marie Pojkarová se rozhodla promluvit o zákulisí natáčení VIP Prostřena. Z jejích slov nebudou mít radost především Sámer Issa a Monika Binias. Především těch se totiž týká text, který zpěvačka poslala do redakce eXtra.cz. 
30.01.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (689 článků) , Marie Pojkarová (98 článků)

Skandální Prostřeno: Sacher dál uráží Smejkala, teď už i Moniku a navíc došlo k úrazu Marie

 
Česká hudebnice Marie Pojkarová (68) se rozhodla své kuchařské dovednosti ukázat v pořadu TV Prima VIP Prostřeno!. Při natáčení se zranila, ale přesto svůj úkol v pořadu splnila. Jídlo ale opět nebylo u stolu hlavním tématem.
26.01.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Hysterie v Prostřenu: Známý moderátor nazval Štikovou kreaturou, teď vysvětlil, čím ho rozčílila

 
V příštím týdnu se diváci TV Prima dočkají další řady Prostřeno Speciál, tedy oblíbené série, v níž své kulinářské dovednosti předvedou známé tváře. Například Sámer Issa, Marie Pojkarová nebo Richard Sacher - díly budou skutečně speciální. Nebo bizarní? Mezi účastníky dojde k velkým rozepřím a Monika Binias bude označena za "kreaturu". Známý moderátor pro Super.cz vysvětlil, proč se uchýlil k takovým urážkám, a zároveň přiznal, že kdyby věděl o účasti maminky Ornelly Koktové, nikdy by se Prostřena nezúčastnil.
22.01.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (689 článků) , Marie Pojkarová (98 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků) , Ornella Štiková (1118 článků) , Monika Štiková (135 článků)

Drsné VIP Prostřeno: Známý moderátor seřval Moniku Binias. Sprosté nadávky, ponižování a hysterie

 
V primáckém pořadu Prostřeno se příští týden sejdou slavné tváře, které všichni moc dobře znáte. O 60 tisíc se utkají zpěváci Sámer Issa, Jaro Smejkal, Marie Pojkarová, matka Ornelly Koktové Monika Binias a moderátor Richard Sacher. Právě ten ale všem celý týden nakonec pokazí. Nejdříve rozpoutá hádku, když vaří Marie, kde se pustí jak do Jara, tak i do Moniky. Následující večer, který bude probíhat u hostitelky Binias, hádky vyvrcholí nejvíce. 
20.01.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (689 článků) , Marie Pojkarová (98 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků)

Pojkarová s dcerou a drsný konflikt s policistou: Řval, napadal a vyhrožoval, tvrdí ženy. Případ řeší detektivové

 
Zpěvačka Marie Pojkarová (66) jako by celý život přitahovala jen neuvěřitelné situace. Jednou z posledních má být podle jejího tvrzení setkání s policistou, který se měl chovat tak, až ho vyšetřují kolegové.  „S dcerou nás napadl kvůli přecházení na zelenou. Dceru dokonce praštil, třásl s ní a vyhrožoval jí,“ řekla eXtra.cz.
05.12.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Zpěvačka Marie Pojkarová je opět šťastná! Po tragické smrti dítěte má vnučku s krásným jménem

 
Zpěvačka Marie Pojkarová (63) si v poslední době vytrpěla své! Na kolena ji srazila obrovská tragédie - na syndrom náhlého úmrtí kojence jí zemřela milovaná vnučka. A další rána, byť ne tak drastická, ji postihla i před pár týdny. Napadli ji dva psi a skončila pomlácená a s krvavým obličejem. Teď to ale vypadá, že se na Marii konečně opět usmálo štěstí. Narodila se jí totiž krásná vnučka.
11.09.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Pomoc, pejskové mě koušou: Zpěvačku Marii Pojkarovou napadli psi, obličej plný krve

 
Zpěvačka Marie Pojkarová (65) se dostala do povědomí lidí díky bizarnímu a vtipnému songu Pejskové se koušou. Nyní se redakci eXtra.cz svěřila s hrůzným zážitkem. Na konci srpna ji na cvičáku dva psi podrazili nohy a zpěvačka utrpěla vážná poranění především v oblasti obličeje. 
09.09.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Tragická smrt šestitýdenní vnučky zpěvačky Pojkarové: Pitva odhalila pravdu o příčině skonu

 
Už je to pár týdnů, kdy byla policie přivolaná na Prahu 3 k bezvládnému tělíčku šestitýdenní holčičky, vnučky zpěvačky Marie Pojkarové (64). Ta záhadně zemřela, kdy s ní byla matka na návštěvě u známých, žádný trestný čin se ale nestal.
11.10.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Smrt vnučky (†6 týdnů) Marie Pojkarové na Jarově: Pitva prozradila, jak holčička zemřela!

 
Obrovská tragédie otřásla hlavním městem v květnu letošního roku. Policisté vyjížděli do jednoho z domů na Jarově, kde došlo k úmrtí teprve šestitýdenní holčičky. Jak malá Valerie, vnučka zpěvačky Marie Pojkarové, zemřela, dosud nebylo jasné, byla nařízena pitva. Policisté teď zveřejnili závěry - dívenka zemřela bez cizího zavinění, případ proto odložili.
08.10.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Marie Pojkarová ukázala bydlení a promluvila o smrti své lásky: Puklo mu srdce

 
Zpěvačka Marie Pojkarová (64) to nemá v poslední době vůbec jednoduché, ale i přesto se snaží držet si svůj životní optimismus. Marie působí jako hudebnice už desítky let, ale do povědomí široké veřejnosti se dostala hlavně díky nesmrtelné písničce Pejskové se koušou. Marie pozvala redakci eXtra.cz do svého bytu a ukázala, jak bydlí. Kromě toho se svěřila s tím, že ji před lety opustila její velká životní láska.
17.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Z odchodu manželky Jiřího Krampola je v šoku: Marie Pojkarová před pár dny s Hankou mluvila

 
Zpráva o smrti manželky Jiřího Krampola  (82) zasáhla nejen známého herce. Náhlý odchod Hany Krampolové  (✝59) , který přišel v pondělí vpodvečer, byl ranou z čistého nebe pro všechny jejich blízké a přátele. V šoku ze smutné zprávy je i zpěvačka Marie Pojkarová  (64) , která ještě před měsícem s manželi absolvovala společné grilování.
04.08.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1024 článků) , Marie Pojkarová (98 článků)

Smutek trvá: Po záhadné smrti malé vnučky Marie Pojkarové další drama v rodině

 
Když 24. května ráno přišla snacha zpěvačky Marie Pojkarové (64) na to, že její šest týdnů stará dcera Valerie je po smrti, celá rodina se ponořila do hlubokého žalu. A i když by se mohlo zdát, že po téměř dvou měsících od tragické události je z toho úplně nejhoršího venku, podle informací eXtra.cz u příbuzných nešťastně zesnulé holčičky probíhá nyní velké drama.
20.07.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Zdrcující smrt vnučky (†6 týdnů) Marie Pojkarové: Mohl za to déšť!

 
Autorka oblíbeného hitu Pejskové se koušou Marie Pojkarová (64) prožívá velmi smutné období. Smrt teprve šestitýdenní vnučky ji velmi zdrtila. Holčička, kterou plánovala jako správná babička rozmazlovat, zemřela za záhadných okolností. Jak ale zpěvačka webu eXtra.cz prozradila, za její smrt mohl prý částečně déšť.
16.07.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Záhadná smrt šestitýdenní vnučky zpěvačky Marie Pojkarové: Nebýt deště, mohla ještě žít

 
Ještě před pár týdny se zpěvačka Marie Pojkarová (64) svým příznivcům nadšeně chlubila novorozenou vnučkou Valerií, dnes už ji může jen oplakávat. V noci z 23. na 24. května zemřela za dosud nezjištěných příčin, spekuluje se ale i o alkoholu u matky dítěte a možném zalehnutí. Podle informací eXtra.cz je rodina tak zdrcená, že raději neuspořádala ani pohřeb. A jaká smutná náhoda mohla tragédii zabránit?
16.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Zničená Marie Pojkarová: Zemřela jí šestitýdenní vnučka

 
V slzách je i zpěvačka hitu Pejskové se koušou Marie Pojkarová (64). Nedávno ji potkala velká tragédie – teprve šestitýdenní vnučka Valerie jí za neznámých okolností zemřela. K neštěstí došlo v Praze.
16.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Ze ztráty vnučky je na dně: Marie Pojkarová popsala, jak se s úmrtím šestitýdenní holčičky vyrovnává

 
Na začátku dubna se Marie Pojkarová  (64) dočkala druhého vnoučete. Bohužel šest týdnů po narození vnučky Valerie přišla tragédie a miminko zemřelo. Neštěstí stále vyšetřuje policie . Autorka hitu Pejskové se koušou nyní popsala, jak se rodina se smutnou zprávou vyrovnává.
15.07.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Zpěvačka Marie Pojkarová v slzách: Záhadné úmrtí vnučky (†6 týdnů)

 
Marie Pojkarová (64) prožívá velmi smutné období. Po smrti mladšího partnera ji zasáhla další tragédie. Za zatím neznámých okolností zemřela vnučka Valerie (†6 týdnů).
15.07.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)

Zpěvačka Marie Pojkarová v slzách: Zemřela jí šestitýdenní vnučka

 
Vždy veselou zpěvačku Marii Pojkarovou  (64) potkala před nedávnem další tragédie. Po smrti mladšího partnera Jiřího v roce 2015 jí za zatím neznámých okolností zemřela teprve šestitýdenní vnučka Valerie, uvedl web Extra. K neštěstí došlo v Praze.
15.07.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (98 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »