Články k osobnosti

Marie Málková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marie Málková »
 

O nejbizarnější smrt postavy se postaral seriál Kapitán Exner: Takhle nechali umřít sympatickou Marii Málkovou!

 
Herečka Marie Málková zažije v prvním díle nové detektivky Primy Kapitán Exner dramatický boj o život v pražské ZOO – při natáčení scény, ve které na ni zaútočí z vody několikatunový kolos – obří hroch. V seriálu hraje manželku nejvyššího českého herce Mariana Rodena.
26.08.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Málková (8 článků) , Marian Roden (7 článků) , Marie Málková (17 článků) , Maria Mariana (3 články)

Kapitán Exner: Nebezpečné natáčení s několikatunovým hrochem! Zabije herečku Málkovou!

 
Herečka Marie Málková (34) zažila v prvním díle nového detektivního seriálu Primy Kapitán Exner, kde v titulní roli zazáří Michal Dlouhý (48), dramatický boj o život – při natáčení scény, ve které na ni zaútočí z vody několikatunový kolos – obří hroch. V seriálu hraje manželku nejvyššího českého herce Mariana Rodena.
26.08.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (156 článků) , Marie Málková (8 článků) , Marian Roden (7 článků) , Marie Málková (17 článků) , Maria Mariana (3 články)

Lvicemi se mohou stát Mihulová, Issová i Plodková

 
Alena Mihulová (Domácí péče), Tereza Voříšková (Laputa), Martha Issová (Sedmero krkavců), Jana Plodková (Ztraceni v Mnichově) a Marie Málková (Fotograf) - to jsou jména letošních „lvic“, hereček nominovaných za výkony v hlavních rolích na ceny Český lev, které budou rozdány 5. března ve 20.00 v pražském Rudolfinu.
24.02.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (114 článků) , Tereza Ramba (313 článků) , Martha Issová (305 článků) , Marie Málková (8 článků) , Jana Plodková (191 článků) , Marie Málková (17 článků) , Tereza Málková (1 článek)

Po filmu Fotograf, z něhož vyšla jako mrcha, sepisuje Sára Saudková vlastní vzpomínky: Bude to hodně surové?

 
Už je pár měsíců po premiéře filmu Fotograf inspirovaném životem známého fotografa Jana Saudka v době, když žil s družkou Sárou. A proslýchalo se, že Sára není s postavou, kterou ztvárnila herečka Marie Málková, rozhodně ztotožněna a celkové vyznění filmu se jí nelíbí.
01.07.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (109 článků) , Marie Málková (8 článků) , Jan Saudek (350 článků) , Marie Málková (17 článků)

Saudkovou ženou by herečka, která ji ztvárnila ve filmu, být nechtěla: Kudrnatá kráska svěřila svá tajemství

 
Herečka Marie Málková, která hrála hlavní ženskou roli ve filmu Fotograf na motivy životního příběhu Jana Saudka, nám na vernisáži fotek Jakuba Ludvíka trochu překvapivě svěřila, že se sama nerada fotí.
11.06.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Málková (8 článků) , Jan Saudek (350 článků) , Marie Málková (17 článků)

Víme první: Málková skončila v Ulici! Její role spočívala jen ve vejrání a neukázala prsa! Kdo ji nahradí?

 
Podle informací redakce vyšla TV Nova vstříc náročnějšímu divákovi a ze seriálu Ulice uklidí v nejbližší době herečku Marii Málkovou, jejíž široký herecký rejstřík stejně nevyužívala, protože její postava je tupá.
21.04.2015 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Marie Málková (8 článků) , Marie Málková (17 článků)

Hvězda nočních pubertálních snů je nezdravě sexy i v nevinných šatičkách. Líbí se vám?

 
Nádherná herečka Marie Málková byla léta tváří hlavně puberťáky milovaného pořadu České televize Game Page. Ti kolikrát ani netušili, jakou hru to zrovna v magazínu ohlašuje, zato dopodrobna zkoumali každičký centimetr jejího těla. Podívejte se na její čerstvé fotky. Tváří se cudně a má na sobě šatičky nevinné dívky, ale i tak jí to zatraceně sekne!
25.04.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Málková (8 článků)

Málková, Winterová a Štěpnička mají nominaci na Radokovu cenu

 
Marie Málková, Kateřina Winterová, David Novotný a Jiří Štěpnička jsou mezi umělci nominovanými za herecké výkony na ceny Alfréda Radoka za rok 2010. Nadační fond nesoucí jméno předního divadelníka oznámil na tiskové konferenci v Praze i další nominované v osmi kategoriích. Ocenění, o nichž rozhodují kritici v anketě časopisu Svět a divadlo, budou předána 5. března v Divadle Komedie.
16.02.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (87 článků) , Jiří Štěpnička (53 článků) , Kateřina Winterová (19 článků) , Marie Málková (8 článků) , Alfréd Radok (31 článků) , David Novotný (87 článků) , David Novotný (86 článků) , Jiří Novotný (218 článků) , Jiří Novotný (218 článků)
« Předchozí 1 Další »