Články k osobnosti

Marie Brožová

  kreslířka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marie Brožová »
 

Rozrušená milenka na ulici zastřelila nezodpovědného přítele: Dostala pokutu 20 korun

 
Turbulentní vztah Marie Brožové z Českého Brodu a o sedm let staršího sukničkáře Rudolfa Křepinského skončil tragicky. Mladá rozrušená žena ho na začátku listopadu zastřelila na ulici a šla se hned udat. Od ostře sledovaného soudu podvedená milenka později odešla pouze s pokutou 20 korun.
03.10.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)

Show Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Marek Lambora

 
Další ročník show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. První místo obsadil jako absolutní vítěz herec Marek Lambora, který v posledním kole podal výkon jako zpěvák Prince. Debbi, Roman Zach, Zuzana Norisová, Kateřina Marie Fialová a Kateřina Brožová však za své výkony také sklidili poklony.
23.11.2019 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (100 článků) , Kateřina Brožová (530 článků) , Roman Zach (77 článků) , Marek Lambora (104 článků) , Zuzana Fialová (71 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)

Proměny v Tváři: Stojky, DJ Arnoštek i Darinka Rolincová

 
Další díl show Tvoje tvář má známý hlas byl plný povedených masek. Z Kateřiny Marie Fialové se stala Berenika Kohoutová, z Roberta Urbana Jana Kratochvílová a Kateřina Brožová s Ondřejem Rumlem se předvedli jako Helena Vondráčková a Waldemar Matuška. V anketě můžete hlasovat o nejpovedenější proměnu.
10.11.2019 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (980 článků) , Kateřina Brožová (530 článků) , Waldemar Matuška (340 článků) , Jana Kratochvílová (105 článků) , Jan Urban (82 článků) , Ondřej Ruml (198 článků) , Berenika Kohoutová (338 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Robert (5 článků)

Žhavá Kateřina Fialová zaválela v Tváři jako nikdy: Laňka Brožová tentokrát nudila a uspávala

 
Další díl úspěšné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu překvapení. Jedním z nich bylo vystoupení mladinké Kateřiny Marie Fialové (22), která si pro dnešní večer vylosovala písničku Stojky od kolegyně Bereniky Kohoutové (28) a zvládla ji naprosto perfektně. Menším zklamáním byla vždy sexy Kateřina Brožová (51), na kterou padla nudná a uspávající písnička.
09.11.2019 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (530 článků) , Berenika Kohoutová (338 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)

Dokážete se jí dívat do očí? Kateřina Brožová zářila v šatech se zatraceně hlubokým výstřihem

 
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová  (48) se na natáčení televizního pořadu objevila v pořádně sexy šatech s hlubokým výstřihem. Zpívala hit Marie Rottrové  (74) Ten vůz už jel a diváci měli co dělat, aby dokázali během sledování její postavy a především dekoltu vnímat také její zpěv.
10.03.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (286 článků) , Kateřina Brožová (530 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)

Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně

 
České zpěvačky v tom mají jasno. Skutečnou královnou mezi nimi je Marie Rottrová. Shodla se na tom většina oslovených pěvkyň, které vystoupí na letošním koncertu Královen popu. Další články k tématu: Československá SuperStar překvapuje vtipem, Královny popu nudí Královny popu: Brožovou bavil expřítel, Pilarovou Suchý Karlštejn ovládnou Královny popu, patří k nim Langerová, Zeťová i Kirschner Královny popu doplnila Langerová, Bartošová do programu nezapadla
05.11.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (286 článků) , Josef Carda (47 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)

Bývalé prokurátorce Polednové mohou pomoci na svobodu hned tři amnestie

 
Někdejší komunistická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová (88), která byla odsouzena za účast na justiční vraždě Milady Horákové, se možná dostane na svobodu. Mohlo by k tomu dojít na základě usnesení Krajského soudu v Hradci Králové, který přezkoumával, zda se na ni nevztahují amnestie. Novinkám to potvrdil mluvčí soudu Aleš Korejtko.
01.03.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (457 článků) , Marie Brožová (7 článků) , Marie Brožová (7 článků)
« Předchozí 1 Další »