Články k osobnosti

Maria Simon

  Herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Maria Simon »
 

Jednadvacet let od začátku natáčení známého seriálu opět spolu: Herečky ze Života na zámku jsou dnes obě blonďaté

 
Seriál Život na zámku se začal natáčet v roce 1994 a hlavní ženské role v něm ztvárnily Kateřina Macháčková coby Marie Králová a Kateřina Herčíková (Hrachovcová)  (40) jako její dcera Simona (třetí výraznou ženskou postavou byla babička Králová v podání Jiřiny Jiráskové). Tento týden jsme Macháčkovou a Herčíkovou potkali v Divadle Broadway.
09.10.2015 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Macháčková (36 článků) , Marie Králová (13 článků) , Maria Simon (8 článků)

Za nové boty Krainová za velkou louží utratila šedesát tisíc. Nebude ale jediná, kdo v nich bude dělat v Čechách parádu

 
V těchto dnech si Simona Krainová  (42) užívá s manželem Karlem a se syny Maxem a Brunem na slunné Floridě. Modelka přijala pozvání rodinných přátel, slovenského hokejisty Tomáše Kopeckého, který zde hraje za tým Florida Panthers, a jeho manželky Marie.
17.04.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1908 článků) , Tomáš Kopecký (10 článků) , Maria Simon (8 článků) , Karel Kopecký (7 článků) , Maria Karel (47 článků) , Karl Simon (168 článků)

Kvitová nechybí v nominaci pro nejlepší tenistku roku

 
Podruhé v kariéře může Petra Kvitová získat cenu pro nejlepší tenistku roku. Kromě letošní královny Wimbledonu nechybí v šestičlenné nominaci ankety WTA ani další šampionky zbývajících grandslamů Američanka Serena Williamsová, Ruska Maria Šarapovová, Číňanka Li Na, Rumunka Simona Halepová a Ana Ivanovičová ze Srbska.
16.11.2014 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Petra Kvitová (1490 článků) , Maria Simon (8 článků)

Halepová je ve finále French Open! Porazí i Šarapovovou?

 
Ve finále ženské dvouhry na Roland Garros se v sobotu utkají Maria Šarapovová a Simona Halepová. Zatímco ruská tenistka bude hrát o titul na pařížské antuce třetí rok po sobě, Rumunka Halepová postoupila do prvního grandslamového finále v kariéře!
05.06.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Maria Simon (8 článků)

Farmář Jirka Čoček a jeho Simona: Lásku jim kazí jeho sestra!

 
Nesmělý panic Jiří Čoček (41) a jeho vyvolená »farmářka« Simona Hladká (39) musejí překonávat jednu překážku za druhou. Hlavně Simona si po Jirkově boku užije své! Momentálně jí prý nejvíc »zatápí« Čočkova sestra Marie. Ta je na bratrovi doslova závislá a jeho milovanou vůbec nenávidí!
02.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Maria Simon (8 článků)

Na Moravu se vrátil korzár Simon Boccanegra

 
Dluhy v reflexích olomouckého Moravského divadla mám začít napravovat pokusem o ohlédnutí za premiérou opery Giuseppe Verdiho Simon Boccanegra. S libretem Franceska Marii Piaveho; v upravené verzi Verdiho souputníka Arriga Boita.
22.12.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Giuseppe Verdi (17 článků) , Maria Verdi (1 článek) , Maria Simon (8 článků)

Leonardo namaloval v Miláně dva Kristy

 
V době, kdy se Leonardo da Vinci intenzívně věnoval umění, to jest během jeho pobytu v Miláně v letech 1482–99, vznikla zřejmě dvě malířova díla, zachycující Kristovu tvář. Prvním byla slavná freska Poslední večeře v klášteře Santa Maria delle Grazie, druhým pak deskový obraz Salvator mundi, tedy Spasitel světa, který je dnes v majetku obchodníka s uměním Roberta Simona a jeho společníků v New Yorku.
06.09.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Leonardo da Vinci (7 článků) , Maria Simon (8 článků) , Roberta Vinci (4 články)

STAL SE ZÁZRAK! Přiznal Vatikán papeži Janu Pavlovi II.

 
Vatikánská komise složená z lékařů a teologů rozhodla, že vyléčení řádové sestry Marie Simon-Pierreové z Parkinsonovy choroby papežem Janem Pavlem II. je zázrakem.
04.01.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Maria Simon (8 článků)
« Předchozí 1 Další »