Články k osobnosti

Marek Zeman

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Zeman »
 

Máte sedm dní. Čekám. Stehlíková dostala z Hradu velmi tvrdý dopis

 
Politička a lékařka Džamila Stehlíková dostala výzvu, aby se do sedmi dnů omluvila prezidentu Miloši Zemanovi za výroky, kterými ho během léčení v ÚVN poškodila a uhradila milion korun jako finanční újmu. Částku připsat na účet Fondu ohrožených dětí Klokánek. Stojí to v předžalobní výzvě Zemanova advokáta Marka Nespaly, kterou zveřejnil Hrad.
27.01.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (165 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Hrad poslal Džamile Stehlíkové výzvu k omluvě. Nevyzvedla si ji

 
Právník Hradu Marek Nespala uhodil na exministryni pro lidská práva Džamilu Stehlíkovou. Za to, jak o Miloši Zemanovi mluvila v době jeho pobytu v Ústřední vojenské nemocnici, jí poslal předžalobní výzvu, ve které po psychiatričce Stehlíkové požaduje, aby se omluvila. Informuje o tom ČTK.
19.01.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (165 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Zlomený Zeman? Je to jinak. Lipavský už byl popraven. Přijde znemožnění a problémy

 
„Kdyby například premiér navrhl prezidentovi republiky osla, musí ho jmenovat?“ Publicista, básník a textař Marek Řezanka analyzuje sestavení nového kabinetu. Podotýká, že nový ministr zahraničí bude pod drobnohledem a každá jeho sebemenší chyba padá na Fialovu hlavu. „Způsob, jakým si ho premiér za každou cenu do vlády prosadil, napovídá, že vznikla nová politická postava: Jan Petr Fiala Lipavský,“ říká. Navíc: „Fialova vláda se může znemožnit jen tehdy, bude-li vládnout.“ V závěru přidává i „vánoční sonet“ pro čtenáře Parlamentních Listů.
15.12.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3874 článků) , Jan Marek (439 článků) , Jan Fiala (328 článků) , Jan Marek (179 článků) , Jan Fiala (328 článků) , Marek Zeman (161 článků) , Jan Zeman (509 článků)

Zemanovi nejde o peníze! Jen o zlo. Smrdí sírou, píše Halíkův „asistent“

 
Miroslavě Němcové promluvil z duše kněz Marek Orko Vácha. Na Facebooku sdílela a doporučovala jeho příspěvek, ve kterém z pozice kněze domlouvá prezidentu Miloši Zemanovi kvůli jeho ošklivým slovům o Tomáši Halíkovi. K cukru ale přidává i bič v podobě „soudu, který je spravedlivější, než ty lidské“ a ke kterému prý prezident spěje.
25.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1688 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Co nevíte o Džamile Stehlíkové. Zemanův příznivec vyhledal, sepsal, doložil

 
Džamila Stehlíková měla podle básníka a publicisty Marka Řezanky dva úkoly: Přispět k porážce Babiše a nechat sesadit prezidenta Zemana. To první plnila hlášením, že syn Andreje Babiše, který šel svému otci po krku, je zdravý jako rybička. Proti Zemanovi zase vyrukovala s diagnózami, které jí podle Řezanky zcela diskvalifikují. Kromě toho Řezanka objevil minulé výroky exministryně pro lidská práva, které považuje za značně problematické.
08.11.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Džamila Stehlíková (165 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Ten má paměť. Útok na Zemana: Co je za tím. Umělec to spočítal všem

 
Sprostí Kalousek a Schwarzenberg. Sprostý Pavel Novotný. Hrozby zabitím. Lži o rakovině. První pokus o sesazení. Tyto sprostoty vůči prezidentu republiky eviduje básník a publicista Marek Řezanka. V současné akci Senátu vůči hlavě státu vidí jen jejich vyvrcholení. S umělcem ParlamentníListy.cz hovořily i o budoucnosti, povolební Fialově garnituře či o tom, komu dle něj náš stát „slouží“.
28.10.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Pavel Marek (315 článků) , Pavel Marek (331 článků) , Marek Zeman (161 článků)

„Ze zášti prťavých mrazí. Hyeny a vrazi.“ Aféra Zeman: Jak to prý vzniklo

 
Uhnilé pilíře demokracie, aneb Obyčejný fašismus… Básník a glosátor Marek Řezanka se chce tvrdě vymezit vůči atmosféře, která neprospívá ani diskusi, ani dialogu, ale která pouze rozdmýchává nenávist a snaží se určitou část společnosti zadupat, vzít jí práva na svobodný názor, dehonestovat ji a zesměšnit. Dokonce hovoří o uhnilých pilířích demokracie a o obyčejném fašismu. Reaguje tak na dění kolem prezidenta Zemana.
26.10.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Zeman (161 článků)

Lubomír Man: Marek Benda v roli vyděrače

 
V úterním povolebním programu ČT 24 rozebíral moderátor Takáč problém vzniklý poté, co premiér Babiš dal veřejnosti vědět, že prezident Zeman mu před svou sobotní přepravou do nemocnice oznámil, že ho jako předáka strany, která v právě proběhlých volbách získala největší počet poslaneckých mandátů (ANO 72 mandátů, SPOLU 71 mandátů. PirStan 37 mandátů), pověří sestavením nové vlády. Což je rozhodnutí (míním rozhodnutí pověřit sestavením vlády vůdce strany, která získává největší počet poslaneckých mandátů), které je plně v souladu s ústavou, a uplatňovalo se až dosud nejen u nás, ale ve všech demokratických zemích na světě, a jako takové je snad až dosud nikdo na světě ani nezpochybňoval.
13.10.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (624 článků) , Lubomír Man (223 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Zeman, ubožák, zbavíme ho funkce. V TOP 09 už se na to těší jako malí kluci

 
Prezident Zeman promluvil a v TOP 09 to vře jako v kotli. „Zlodědek a ubožák!“ Marek Ženíšek kandiduje do Sněmovny prý proto, aby Zemana sundal z Hradu. Ondřej Kolář se na to zase údajně těší jako malý kluk. A dopustil se starosta Prahy 6 volebního podvodu?
28.06.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Zeman (161 článků)

Primář Zeman: Rizika očkování u dětí převažují nad benefity. Nenechme se manipulovat farmaceutickými lobby

 
„Sám vidím v domově pro seniory, kde lékařsky pomáhám, jak onemocnělých ubylo, samozřejmě nejen v důsledku očkování, ale i promořenosti,“ soudí internista, primář a zároveň všeobecný praktický lékař Marek Zeman, který je odborným garantem hnutí Trikolóra, Svobodní a Soukromníci. Ten se však zamýšlí nad očkováním dětí ve věkové skupině 12-16, kde podle něj neproběhla žádná větší odborná diskuze ohledně rizik očkování dětí versus skutečná nezbytnost a reálný prospěch pro tuto skupinu obyvatel.
10.06.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Zeman (161 článků)

Marek Zeman: Očkování dětí? U nás, jako vždy, bez odborné diskuze

 
MZ ČR umožnilo očkování dětí ve věkové skupině 12-16 let. S cílem „proočkovat“ velkou většinu společnosti ale neproběhla žádná větší odborná diskuze ohledně rizik očkování dětí proti onemocnění Covid-19 ve věku 12-16 let versus skutečná nezbytnost a reálný prospěch pro tuto skupinu obyvatel (mám namysli zdravé nikoliv nemocné děti).
10.06.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Zeman (161 článků)

Do boje o Hrad se přihlásili první zájemci. Sázkaři však věří Babišovi

 
Miloši Zemanovi skončí druhý prezidentský mandát v roce 2023, po třetí v řadě už podle Ústavy kandidovat nemůže. I když je do prezidentských voleb ještě poměrně daleko, kandidaturu na hlavu státu již oznámili neúspěšní kandidáti z roku 2018 a nynější senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer. Sázkové kanceláře naopak preferují premiéra Andreje Babiše (ANO) nebo generála Petra Pavla.
29.05.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Petr Pavel (941 článků) , Marek Hilšer (210 článků) , Pavel Fischer (239 článků) , Pavel Marek (315 článků) , Pavel Marek (331 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Fronta na obranu státního zástupce Zemana: Drahoš, Bartoš, Jurečka, Benda. Ošklivé vzkazy Benešové

 
Šéfka resortu spravedlnosti za hnutí ANO Marie Benešová oznámila, že hodlá podat kárnou žalobu na nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana za to, že promluvil ke kauze Vrbětice. Opozice nad ministryní kroutí hlavou. Podle Marka Bendy postupuje Benešová bizarně. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše se chce stávající koalice ANO a ČSSD Pavla Zemana prostě zbavit, jelikož se jí „nehodí do krámu“. Ozval se i senátor Jiří Drahoš a šéf lidovců Marian Jurečka.
07.05.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (624 článků) , Marian Jurečka (966 článků) , Marie Benešová (443 článků) , Jiří Drahoš (1205 článků) , Jiří Marek (458 článků) , Pavel Marek (315 článků) , Jiří Marek (458 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Pavel Marek (331 článků) , Marek Zeman (161 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Umřu na Sputnik, bojí se hvězda ČT. Další v průšvihu. I s pořadem

 
Sportovní komentátor ČT Jaromír Bosák poslal vzkaz prezidentovi Miloši Zemanovi. Dal jasně najevo, že se nechá očkovat hned, jak to půjde, ale rozhodně to nebude ruskou vakcínou Sputnik. Proč? Vzpomněl si totiž na psa Lajku. A nejen to. Mezitím se také ukázalo, že Marek Wollner z Reportérů ČT má covid a celá redakce pořadu je v karanténě. Proto se dnes Reportéři ČT vysílat nebudou.
01.03.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (39 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Marek Benda vzpomíná, co říkal Zeman o tajné službě ještě jako premiér. A jak za „starých časů“ dostali Američané Temelín

 
ROZHOVOR „Tajné služby v malých zemích fungují zejména na spolupráci s dalšími zeměmi. Těžko jsme schopní obhospodařovávat celý svět, ale záleží, jestli s námi spřátelené služby mluví a hovoří, zda máme informace od nich. A podobné válčení důvěryhodnost snižuje,“ komentuje konflikty mezi Hradem a českými zpravodajci poslanec ODS Marek Benda, ale zároveň také člen poslanecké komise pro kontrolu Bezpečnostních informačních služeb. Sám podobnou situaci za posledních třicet let nepamatuje. V rozhovoru rovněž varoval před účastí Ruska a Číny na stavbě v Dukovanech – být závislý na státech, které se nechovají jako spojenci, je podle Bendy hloupost nebo hamižnost.
11.12.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (624 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Zeman (Trikolóra): Odmítáme komunikaci vlády s občany ve stylu rozlobený rodič vs. neposlušné dítě

 
Prohlášení odborného garanta Trikolóry pro zdravotnictví MUDr. Marka Zemana k TK premiéra Andreje Babiše a ministra zdravotnictví ČR prof. Prymuly.
11.10.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Eben místo Zemana? Je to milé a samozřejmě zavazující, tvrdí moderátor

 
Je oblíbený, vtipný, bezprostřední. Proto by velké části české veřejnosti určitě nevadilo, kdyby se Marek Eben stal jednou prezidentem. Stál by o to ovšem on sám?
27.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (494 článků) , Marek Zeman (161 článků)

VOLÁNÍ Z KARANTÉNY: Eben na Hrad! Zeman ho vzal do učení

 
Češi by za prezidenta volili Marka Ebena, vyplývá z průzkumu agentury STEM/MARK. Důležitý však bude úspěch kandidáta u Zemanových voličů. V novém satirickém videu Volání z karantény řeší Dominik Vršanský v pomyslném telefonátu s hercem a mistrem slova důkladnou přípravu na kandidaturu.
09.05.2020 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (494 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Benda (ODS): Prezident Zeman svými výroky podkopává důvěryhodnost tajných služeb

 
Komentář poslance a člena komise pro kontrolu BIS Marka Bendy k výrokům prezidenta republiky.
07.12.2018 20:07 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (624 článků) , Marek Zeman (161 článků)

Boj o křeslo šéfa KDU-ČSL. Výborného a Bartoška vyzve kritik Zemana Jurečka

 
První místopředseda lidovců a bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. Svůj úmysl oznámil v dopise, který poslal e-mailem všem členům KDU-ČSL, napsal dnes server Aktuálně.cz. Současný předseda lidovců Pavel Bělobrádek na sjezdu funkci obhajovat nebude. Kandidaturu na předsedu strany už oznámil místopředseda lidovců Jan Bartošek a poslanec Marek Výborný.
27.11.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1639 článků) , Marian Jurečka (966 článků) , Jan Marek (439 článků) , Pavel Marek (315 článků) , Jan Marek (179 článků) , Pavel Marek (331 článků) , Marek Zeman (161 článků) , Jan Zeman (509 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »