Články k osobnosti

Marek Vašut

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Vašut »
 

Divoký mejdan Zdeňka Podhůrského: Oslavenec v obležení krásek, hanbaté dárky i výstřední koncert

 
Herec Zdeněk Podhůrský oslavil 65. narozeniny v obklopení krásných žen i slavných kolegů z branže. Na party nechyběl například Václav Vydra, herec Marek Vašut či oslavencova krásná přítelkyně Veronika. Fotky z mejdanu poskytl portál Herminapress.
27.04.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Václav Vydra (290 článků) , Václav Vydra (290 článků) , Zdeněk Podhůrský (109 článků) , Václav Vydra (290 článků)

Pan herec, sympaťák a elegán: Nová posila Ulice sklízí obdiv na každém kroku

 
Již 19. sezóna Ulice vnesla do děje několik nových postav, ne vždy k velké radosti diváků. Ovšem obsazení šarmantního Marka Vašuta fanoušci seriálu vítají s otevřenou náručí, obzvláště po prvním seznámení s jeho postavou kultivovaného soudce. Jen aby si to scenáristé nepokazili…
14.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Příští týden v Ulici: Kostlivci ve skříních Karly a Máry, příchod Marka Vašuta a svědek silvestrovského řádění

 
Karla se o Kryštofovi dozví něco, co v ní vyvolá další pochyby. Gábina jedná za Jirkovými zády a schází se s charismatickým soudcem. Silvestrovská dámská jízda Martiny a Venduly na sebe nenechá zapomenout a Magda s Prokopem k sobě znovu hledají cestu.
03.02.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Marek Vašut se objevil v Ulici už před lety. Není jediný, kdo tam ztvárnil různé role

 
Pokud si vzpomenete na ten jeden díl Ulice, v němž si před 18 lety na chvíli zahrál Marek Vašut, máte náš obdiv. Jestli si říkáte, že je to zvláštní, vězte, že to není poprvé a zřejmě ani naposled, co se herec, který už dříve v Ulici byl, vrací s odlišnou rolí. I když by nevadilo mít soudce trampa…
24.01.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Laura z Románu pro ženy, která ztratila hlavu pro Pažouta, oslavila nedávno 44. narozeniny a má velkou rodinu

 
Román pro ženy patří i po dvaceti letech k oblíbeným komediím, a to především zásluhou Simony Stašové, Marka Vašuta a výrazné slovenské herečky Zuzany Kanocz, která ztvárnila hlavní roli Laury, která sbírá milostné zkušenosti.
10.01.2024 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Simona Stašová (434 článků)

Krásná Laura z Románu pro ženy: Trojnásobná maminka Zuzana Kanócz má doma fešáka

 
Román pro ženy se zařadil mezi oblíbené české komedie. Hlavní role ztvárnili herci Simona Stašová, Marek Vašut a okatá Slovenka Zuzana Kanócz. Od premiéry uběhlo již 18 let a za tu dobu přivítala herečka Zuzana s partnerem Jurajem Lojem na svět tři roztomilé děti. Nestárnoucí kráska u filmu zůstala, nově ji fanoušci mohou vidět ve snímku Tancuj, Matyldo. Nedávnou premiéru očekávaného filmu s Kanócz, Reginou Rázlovou a Karlem Rodenem si nenechala ujít ani redakce eXtra.
29.12.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Zuzana Kanócz (45 článků) , Simona Stašová (434 článků) , Regina Rázlová (180 článků) , Juraj Loj (16 článků) , Karl Simon (200 článků)

Ulice: Hermanova žádost o ruku nedopadne podle plánu. Navíc na něj ze skříně vybafnou kostlivci

 
Rok 2024 přinese hned na úvod Jirkovu touhu učinit ve vztahu s Gábinou další důležitý krok. Chce ji požádat o ruku, ale okolnosti mu bohužel nebudou hrát do karet. Navíc se v jarní sezóně objeví na obzoru jeho táta, kultivovaný emeritní soudce v podání Marka Vašuta.
25.12.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Marek Vašut si v Ulici zahraje soudce, který bude chtít urovnat vztah se synem Jirkou Hermanem

 
Marek Vašut proslul rolemi svůdníků, což ale, jak říká, má ve svém věku zřejmě už za sebou. S přijetím nabídky zahrát si v Ulici dlouho neváhal, když zjistil, že jde o seriózní postavu emeritního soudce. Ještě netuší, co pro něj scenáristé chystají, ale je jisté, že ovlivní život Jirky a Gábiny.
14.12.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Jiří Marek (484 článků) , Jiří Marek (484 článků)

Pikantní scény z komedie Za vším hledej ženu. Krásná Vagnerová se svlékla do naha před Vašutem

 
V komedii Za vším hledej ženu hrála řada známých herců a hereček. Objevila se v ní také česká Julia Roberts Hana Vagnerová a Marek Vašut, kteří spolu natáčeli i pikantní scény. Jak se poté Vagnerová svěřila pro web Prima ŽENY, žádné haló okolo toho nebylo.
10.12.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (302 článků) , Marek Vašut (143 článků) , Hana Vagnerová (188 článků)

Veřejný odpor je tu! Profesoři, novináři, umělci, ekonomové... Podpisy proti Rakušanovi

 
Desítky osobností včetně matematika Mariana Kechlibara, spisovatele Benjamina Kurase, senátorek Jitky Chalánkové a Daniely Kovářové, politologa Alexandra Tomského, herce Marka Vašuta, zakladatelů Společnosti pro obranu svobody projevu (SOSP) Vlastimila Veselého a Daniela Vávry či několika signatářů Charty 77 se v otevřeném dopise, který byl redakci ParlamentníListy.cz poskytnut, obrací na premiéra Petra Fialu (ODS) a píší mu, že je zneklidňuje „dlouhodobá politizace“ Ministerstva vnitra pod Vítem Rakušanem (STAN). Jmenují, že se Rakušan snaží o omezování svobody slova, přičemž „kroky ministerstva dlouhodobě polarizují společnost a vytváří v ní atmosféru strachu“ a vláda „sklouzává“ k cenzurním praktikám, které tu byly za normalizace.
10.12.2023 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Petr Fiala (6386 článků) , Daniela Kovářová (309 článků) , Jitka Chalánková (173 článků) , Daniel Mark (17 článků)

Do Ulice míří herec Marek Vašut. Jeho postava bude opředena tajemstvím

 
Tvůrci Ulice si všechny novinky připravované pro jarní část devatenácté sezóny pečlivě střeží, přesto už vypustili do éteru informaci, že herecký tým rozšíří Marek Vašut. Zatím nevíme, koho si vlastně zahraje, ale to divákům nebrání v nadšených spekulacích.
05.12.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Marek Vašut jako hvězdná posila seriálu Ulice. Herecké eso bude motat hlavy oblíbeným postavám

 
Fanoušci Ulice se mají na co těšit. Do nekonečného seriálu míří zbrusu nová posila, a to v podobě hereckého esa Marka Vašuta. Jak sdělila TV Nova redakci eXtra.cz, diváci se na sympaťáka mohou těšit již od nového roku. Jeho postava bude velmi barvitá a pořádně zamíchá kartami. 
04.12.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Tragédie hvězdy Lásky z pasáže: Manžel Kulíškové se utopil v hotelovém bazénu, herečka padla na dno

 
Film Láska z pasáže měl premiéru v polovině osmdesátých let. Snímek, který režíroval Jaroslav Soukup, byl i skvěle obsazen. Objevili se v něm herci jako Lukáš Vaculík, Tatiana Kulíšková, Vladimír Dlouhý, Marek Vašut či Ondřej Vetchý. Jak píše web Super, zejména z Vaculíka tehdy fanynky doslova šílely.
26.11.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (678 článků) , Marek Vašut (143 článků) , Ondřej Vetchý (333 článků) , Lukáš Vaculík (270 článků) , Jaroslav Soukup (152 článků) , Tatiana Kulíšková (7 článků) , Vladimír Dlouhý (678 článků) , Jaroslav Soukup (152 článků) , Lukáš Vaculík (269 článků) , Ondřej Vaculík (14 článků) , Tatiana Tatiana (17 článků)

Perný den Jean-Claude van Damma: Setkání s Vašutem, venčení smečky psů i Slávikovy záhadné polibky s blondýnou

 
Belgický hvězdný herec Jean-Claude van Damme (63) je v Praze a všude, kam se hne, budí senzaci. Redakce eXtra.cz zachytila jeho přátele, kteří šli vyvenčit jeho roztomilé psy nedaleko pětihvězdičkového hotelu Grand Mark Prague, v němž je belgická legenda ubytována. Kromě toho byl před hotelem zachycen i herec Marek Vašut (63), který šel slavného kolegu navštívit.
07.11.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Mark Jean (4 články) , Claude Claude (55 článků) , Jean Jean (104 článků)

Celebrity pod lupou: Kdysi si neměla svlékat svetřík a zradu partnerovi neodpustila. Sympatická herečka i po šedesátce nemá o práci nouzi

 
Herečka Zuzana Bydžovská dokáže zahrát starostlivou matku i bláznivou stíhačku. Patří ke generaci dětských hvězd, pro které si filmaři chodili rovnou do škol. Zuzana se tak stala jednou z dětských postav ve filmu Přijela k nám pouť (1973), kde se potkala třeba s Miroslavem Vladykou a Markem Vašutem.
13.08.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Zuzana Bydžovská (51 článků) , Miroslav Vladyka (71 článků)

Román pro pokročilé: Tady šlápl Marek Vašut úplně vedle

 
Herec Marek Vašut nebere každý štěk, aby měl práci, ale s filmem Román pro pokročilé, jehož součástí se odmítl stát Ondřej Vetchý, neměl nejšťastnější ruku. Naposled se mu to stalo, když vzal roli burana v seriálu Druhý dech, ale tam byl alespoň k smíchu.
29.06.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Ondřej Vetchý (333 článků)

Dobrodružství kriminalistiky: K odhalení případu tentokrát pomohou dvě postarší všetečné dámy

 
Sedmý díl z první osmičky kriminálních případů má název Rekonstrukce. Pod režijním vedením Antonína Moskalyka se před kamerou objevily dvě uznávané herečky Nelly Gaierová a Vlasta Fabiánová. Z mladší generace herců se ve snímku objevili Marek Vašut, Michal Dlouhý nebo Vladimír Javorský.
13.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Michal Dlouhý (171 článků) , Vladimír Javorský (34 článků) , Antonín Moskalyk (30 článků) , Nelly Gaierová (5 článků) , Michal Dlouhý (18 článků)

Marek Vašut v roli zbožňovaného mladíka, baviče, sportovce, herce a moderátora

 
Byly časy, kdy mu ženy ležely u nohou, přesto žije dodnes sám. Podíváme se, jak šel čas s hvězdou filmu Pěsti ve tmě a představitelem ikonického Pažouta z Románu pro ženy.
07.05.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Člověk je omyl přírody, optimismus jen nedostatek informací, říká Marek Vašut

 
Od doby, kdy poprvé veřejně přiznal těžké deprese, uplynulo přes dvacet let. Za tu dobu si ke svému legendárnímu boxeru Vildovi z dramatu Pěsti ve tmě připsal i další nezapomenutelné role. Pesimistický náhled na svět však Marku Vašutovi zůstal. Vadí mu, jak říká, „asociální“ sítě či znovu se probouzející cenzura. Pořád ovšem neztratil zanícení pro svou profesi.
19.11.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové: Stará mladá Vagnerová a Vašut coby švihák lázeňský

 
Do kin míří česká komedie Za vším hledej ženu. V hlavních rolích se představili Hana Vagnerová, Zlata Adamovská, Alžbeta Stanková, Tereza Rychlá či elegán Marek Vašut. Jak se hvězdy oblékly na slavnostní premiéru, která se uskutečnila v pražském multikině Cinestar Anděl?
21.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (143 článků) , Zlata Adamovská (543 článků) , Alžbeta Stanková (23 článků) , Hana Vagnerová (188 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »