Články k osobnosti

Marek Libert

  herec, dabér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Libert »
 

Diktát ze shora, hospody zkrachují, dědkové nebudou mít kam na mariáš. České osobnosti odmítají přísný zákaz kouření, z pražské Lucerny "stoupal" cigaretový dým

 
V neděli večer proběhl koncert pořádaný společností SMOKING S na podporu petice pro zachování současného stavu v oblasti regulace kouření. Organizátor Marek Libert pozval nemalý počet známých osobností, jako jsou například zpěváci Jan Kalousek, Petr Kolář či Wabi Daněk. Akce se symbolicky uskutečnila na Světový den proti tabáku, který spadá na 31. května.
01.06.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Marek Libert (3 články) , Petr Kolář (502 článků) , Jan Marek (347 článků) , Jan Marek (134 článků)

Akce v Lucerně na podporu petice pro zachování současných regulací pro kouření

 
V neděli večer proběhl koncert pořádaný společností SMOKING S na podporu petice pro zachování současného stavu v oblasti regulace kouření. Organizátor Marek Libert pozval nemalý počet známých osobností, jako jsou například zpěváci Jan Kalousek, Petr Kolář či Wabi Daněk.
01.06.2015 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Marek Libert (3 články) , Petr Kolář (502 článků) , Jan Marek (347 článků) , Jan Marek (134 článků)

Populismus, pokrytectví. Chcete skončit jako v Americe? Pokud ne, zde pro vás máme petici

 
Občanské sdružení SMOKING S vystoupilo s peticí proti chystanému zpřísnění legislativy proti kouření a žádá, aby byla majitelům restaurací zachována možnost rozhodnout o tom, zda půjde o prostor kuřácký či nekuřácký. Navrhované striktní omezení by podle organizátorů petice bylo zásahem do práv deklarovaných ústavním pořádkem České republiky. Mluvčí iniciativy Marek Libert poskytl na toto téma serveru ParlamentníListy.cz rozhovor.
03.05.2015 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Marek Libert (3 články)
« Předchozí 1 Další »