Články k osobnosti

Marek Lambora

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Lambora »
 

Petr Štěpánek si znovu zahraje ve Zlatovlásce, tentokrát v roli krále: Jako Jiříka ho nahradí neznámý krasavec

 
Před více než padesáti lety jsme si zamilovali Petra Štěpánka (75) jako Jiříka v pohádce Zlatovláska. Nyní se do její nové verze vrací, nicméně povýšil na krále. Jako Jiříka ho nahradil začínající herec Tomáš Weber (25). Nová adaptace by měla podle informací distributorů ubrat na písničkách a naopak přidat více zvířat, která budou pomáhat Jiříkovi a jeho rovněž nově přidanému příteli Štěpánovi v podání Marka Lambory (28).
10.04.2024 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (996 článků) , Petr Štěpánek (996 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Tomáš Marek (138 článků) , Tomáš Marek (138 článků)

Když mě někdo zklame, přestane se mi líbit i vizuálně, říká Andrea Bezděková

 
Modelka Andrea Bezděková promluvila v rozhovoru pro iDNES.cz o kráse i provalení vztahu s expartnerem, hercem Markem Lamborou. Česká miss 2016 chodí momentálně s muzikantem Sebastianem, který bojoval letos (stejně jako ona loni) v Survivoru. Na sociálních sítích toho o jejich vztahu sdílí jen minimum.
03.04.2024 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (270 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Ošklivé zranění Reginy Rázlové. Nešťastně upadla na náledí

 
Regina Rázlová sice nerada mluví o svých zdravotních problémech, ale redakci eXtra.cz prozradila, jak se jí přihodilo nepříjemné zranění ruky. Herečka, která trpí dlouhé roky roztroušenou sklerózou, se rozpovídala i o své roli ve filmu Tancuj, Matyldo a rivalitě mezi herečkami. Na křtu kuchařky Čas na pečení 2 se ukázal i herec Marek Lambora, který zase zavzpomínal na své dětství.
18.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (179 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Tom Sean Pšenička z Policie Hvar se pomalu začíná zviditelňovat a možná si získá i fanynky svého staršího bratra

 
Starší nevlastní bratr David Gránský už je dnes uznávaným hercem a je to už nějakou chvíli, co své srdce dal jediné ženě, se kterou už má i potomka. Gránský byl vždy obletovaný hezkými ženami, stejně jako třeba Marek Lambora.
26.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (324 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Tom Tom (141 článků)

Princezna zakletá v čase 2 rozdělila diváky: Jedni ji milují, druhým přijde jako slátanina

 
Diváci TV Prima mohli v pátek večer zhlédnout premiérové vysílání druhého dílu pohádky Princezna zakletá v čase. Hlavní postavu princezny Elleny ztvárnila slovenská herečka Natalia Germani a v dalších rolích se objevili Marek Lambora či Eliška Křenková. Samotný příběh, podle odezvy na sociálních sítích, bohužel příliš nezabodoval.
18.11.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Křenková (50 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Princezna zakletá v čase: Moderní pohádka, která se povedla, a navíc ukázala krásná místa naší země

 
Na obrazovky se vrací jedna z nejpřekvapivějších pohádek posledních let, která nic neslibovala, ale přitom přinesla krásný pohádkový příběh, který tvůrci vkusně vylepšili na „české fantasy“. Trefné je i obsazení s hezounkem Markem Lamborou, Eliškou Křenkovou a Natalií Germani.
09.11.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Křenková (50 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Dyková sama v lese, pecivál Margita a společenský Lambora: Jak si užívají volné chvíle slavné osobnosti

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000; background-color: #ffffff} Patří mezi špičky svých oborů a jejich kalendáře jsou plné pracovních závazků. I oni ale potřebují čas pro sebe. Jak relaxují Tatiana Dyková, Štefan Margita či Marek Lambora a dokáží si vůbec někdy udělat čas jenom sami pro sebe? Na to jsme se jich zeptali v eXtra anketě. 
30.10.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (515 článků) , Štefan Margita (402 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Tatiana Tatiana (17 článků)

Hvězda Slunečné promluvila o vztahu s Lamborou: Rychlíková přiznala randění

 
O herečce Sáře Rychlíkové (24) a herci Marku Lamborovi (28) se už delší dobu šušká, že spolu tajně tvoří pár. A přestože se oba objevili na premiéře Kazmova filmu, Sára v rozhovoru pro eXtra.cz vztah nepotvrdila. Prý se jedná jen o teorie. Když ale později na akci dorazil i Marek, tato dvojice se od sebe nemohla odtrhnout.
20.08.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků)

Sára Rychlíková vztah s Lamborou popřela. Stala se terčem nemravných fotek od mužů

 
O herečce Sáře Rychlíkové (24) a herci Marku Lamborovi (28) se už delší dobu šušká, že spolu tajně tvoří pár. A přestože se oba objevili na premiéře Kazmova filmu, Sára v rozhovoru pro eXtra.cz vztah nepotvrdila. Prý se jedná jen o teorie. Když ale později na akci dorazil i Marek, tato dvojice se od sebe nemohla odtrhnout.
20.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků)

Nový hvězdný pár? Sára Rychlíková a Marek Lambora mlží o sto šest

 
Půvabná herečka Sára Rychlíková a úspěšný herec Marek Lambora zamotali svým fanouškům pořádně hlavu. Koncem června sdíleli na Instagram ve stejnou dobu snímky z Paříže, nyní se zase pochlubili příspěvky z vodních radovánek. Není divu, že se tak okamžitě začalo švitořit, zda nám na české showbyznysové scéně nevznikl nový pár. 
26.07.2023 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků)

Popularita je lákavá, ale škola vás na ni nepřipraví, míní Marek Lambora

 
Byl mistrem republiky v karate, chvíli uvažoval o dráze lékaře, ale nakonec ho i díky náhodě zlákalo divadlo. Hojně obsazovaný a populární herec Marek Lambora ví, že to bylo správné rozhodnutí. V rozhovoru pro Týdeník Televize prozrazuje, kam by chtěl v další kariéře směřovat, jak ho baví hrát policistu se zbraní i proč po úspěšném seriálu Slunečná změnil vizáž.
02.07.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků)

Specialisté: Marek Lambora a Šárka Krausová si na srazu zavzpomínali na maturitu. Po mejdanu zůstala mrtvola spolužáka

 
Herečka Šárka Krausová (dříve Vaculíková) se vdala, čímž se konečně zbavila hodně populárního příjmení. Jako neteř Lukáše Vaculíka byla vždy tak trochu v jeho stínu, a tak ani na chvíli nezaváhala a přijala příjmení svého manžela.
22.05.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (269 článků) , Lukáš Vaculík (268 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Z herce z telenovel se stal chlap: Marek Lambora je drsňákem ve Specialistech i tajemným farářem v Půlnoční zpovědi

 
Obzvláště s kolárkem to fešákovi z Ústí nad Labem mimořádně sluší a v seriálu Půlnoční zpověď ještě divákům připraví nejedno překvapení. Jeho víra v Boha je sice nezlomná, ale to mu nepřekáží v tom, aby ve své biologické laboratoři na faře tak trošku překračoval zákon a pěstoval zakázané rostliny.
12.05.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků)

Marek Lambora září v roli netradičního kněze: Seriál ukáže i jeho mladší já, které ztvární syn rockera Vojtka

 
Z herce Marka Lambory (27) se stal kněz. Samozřejmě ale jen před kamerami, a to v osmidílné sérii Půlnoční zpověď. Příběh jde daleko do minulosti a odkryje i staré křivdy a tajemství. Jeho mladší verzi si navíc zahraje syn rockera Pepy Vojtka Adam Vojtek. Seriál, který se natáčel již v létě 2021, odvysílá televize Prima.
26.04.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (665 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Adam Vojtek (20 článků)

Muzikál Anděl Páně: Petronel Ondřej Rychlý v okopaných teniskách a obrýlený Brzobohatý

 
Po úspěšných dvou filmech Anděl Páně přichází další verze této pohádky a to hraný muzikál. V hlavních rolích se předvede Ondřej Rychlý, Marek Lambora, Filip Hořejš, Jiří Korn a spousta dalších herců. Někteří z nich byli také přítomní na představení muzikálu, kde byla i redakce eXtra.cz a fešáky nafotila.
05.04.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (220 článků) , Ondřej Rychlý (51 článků) , Marek Lambora (248 článků) , Ondřej Brzobohatý (901 článků) , Jiří Marek (483 článků) , Jiří Marek (483 článků)

Milionová sledovanost nové minisérie Poslední oběť svědčí o dobře zvoleném tématu a hereckém obsazení

 
Diváci už měli možnost se seznámit s hlavní sourozeneckou dvojicí – psychoterapeutkou Stelou Skoumalovou, kterou ztvárnila Markéta Plánková, a s jejím trochu tajemným bratrem Albertem Machem, kvůli kterému si Marek Lambora odskočil od natáčení Specialistů do kněžské sutany.
30.03.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lambora (248 článků) , Marek Macho (1 článek)

Lambora a Vaculík v Poslední oběti v nečekaných rolích: Herci promluvili o svých postavách

 
Herci Marek Lambora (27) a Lukáš Vaculík (60) jsou hlavními hrdiny minisérie Poslední oběť. S Vaculíkem sestry Bártů, tvůrkyně nového seriálu, pracovaly již na krimi Temný kraj, kde ztvárnil zasmušilého odborníka na sériové vraždy. Nyní se ukáže v roli archeologa, jenž bude řešit vraždu své manželky Adély Gondíkové. Lamboru zase zatím známe především jako proutníka a svůdníka ze Slunečné. V Poslední oběti jej uvidíme ve zcela nové roli kněze, jehož umírňuje jen vlastní sestra v podání Markéty Plánkové. O svých rolích herci promluvili pro redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
29.03.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (490 článků) , Lukáš Vaculík (269 článků) , Lukáš Vaculík (268 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Jak šel čas s Vaculíkem a Lamborou: Podívejte se na jejich nová převtělení

 
Herci Lukáš Vaculík a Marek Lambora už si prošli mnoha rolemi. Zajímavá je však jejich aktuální seriálová proměna. Vaculík vyměnil Terezu Kostkovou z Temného kraje za Markétu Plánkovou. Lambora zas přešel od svůdníka ze Slunečné do role kněze. O svých rolích v novém seriálu Poslední oběť herci promluvili pro redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
25.03.2023 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (269 článků) , Tereza Kostková (1001 článků) , Lukáš Vaculík (268 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Poslední oběť: Nová minisérie se známou dvojicí sourozenců Stely a Alberta nabídne porci napětí i zapeklitých vztahů

 
Milovníkům seriálů neušel osmidílný projekt Půlnoční zpověď, kterým zahajovala své vysílání jedna streamovací platforma. Ústřední dvojice postav v podání Markéty Plánkové a Marka Lambory je zpět (a v běžné televizní nabídce). K nim se přidá řada oblíbených herců, jako je například Lukáš Vaculík.
25.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (269 článků) , Lukáš Vaculík (268 článků) , Marek Lambora (248 článků)

Zlatá labuť: Když nemusí být Jacob Erftemeijer na place, tráví volno s kocourem nebo venku odlupuje graffiti

 
Ještě nedávno honil zločince v oblíbeném kriminálním seriálu Specialisté, ale z nějakého tajemného důvodu musel odejít, aby uvolnil místo Marku Lamborovi. Specialisté mají pravidelně sledovanost přes milion diváků, což rozhodně každému herci přinese popularitu.
23.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jacob Erftemeijer (10 článků) , Marek Lambora (248 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »