Články k osobnosti

Marek Holý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Holý »
 

Herec Marek Holý: Lidé řeší stejné věci jako tehdy

 
Herec pražského Divadla na Vinohradech Marek Holý není na Letních shakespearovských slavnostech nováčkem, hraje už potřetí. V letošní premiéře komedie Jak se vám líbí přijal roli Orlanda. Inscenace má premiéru dnes v Ostravě a 28. července na Pražském hradě.
21.07.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Holý (4 články)

Zloději, na tohoto krasavce bacha: Muzikálová hvězda brání zákon nejen na jevišti

 
Sice účinkuje v muzikálových představeních v Divadle Na Fidlovačce, ale klasičtí fanoušci tohoto žánru jej pořádně zaznamenali až v titulní roli Zorra, v níž se představil v Divadle Hybernia. Za ni byl také Marek Holý nominován na prestižní cenu Thálie.
03.02.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Holý (4 články)

Vacátkova mordparta jako audiokniha

 
Televizní seriál Hříšní lidé města pražského podle literárních příběhů Jiřího Marka vzbuzuje zájem při každém uvedení, a tak není divu, že se ho vydavatelství Popron Music rozhodlo natočit jako zvukové CD. Nejznámější příběhy Děvče od vody, Náhoda, Otisk prstu a Muž v černém namluvili jako dramatizovanou četbu Josef Somr, Tomáš Töpfer, Vladimír Javorský, Jiří Prager a Marek Holý pod vedením režiséra Roberta Tamchyny.
28.08.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Somr (111 článků) , Vladimír Javorský (28 článků) , Tomáš Töpfer (179 článků) , Jiří Marek (426 článků) , Marek Holý (4 články) , Jiří Marek (426 článků) , Jiří Holý (27 článků) , Jiří Holý (27 článků)

Lucie Bílá na premiéře Kudykamu přebrala

 
Zpěvačka Lucie Bílá (43) pořádně překvapila na premiéře nového muzikálu Kudykam. Při děkovačce se držela za ruku s jedním z hlavních představitelů Markem Holým. Hosté premiéry si začali šuškat, že si krátila chvíle čekání a zřejmě přebrala.
22.10.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2569 článků) , Marek Holý (4 články)
« Předchozí 1 Další »