Články k osobnosti

Marek Eben

  herec, zpěvák, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Eben »
 

StarDance 2023: Co na sebe práskli moderátoři i někteří soutěžící

 
Tereza Kostková a Marek Eben už jsou ostřílení moderátoři, a tak si s přípravou moc hlavu nelámou. Taneční soutěž moderují úplně od začátku a posbírali řadu zkušeností. Na obrazovkách se letos objeví už po dvanácté. Kromě zkoušek šatů a natáčení znělky, začínají pracovat až v pátek před vysíláním.
22.09.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Tereza Kostková (991 článků)

Marek Eben přiznal, proč končí s herectvím: Čím jsem starší, tím víc se bojím, říká

 
Herec a moderátor Marek Eben (65) je ctěným hostem na filmovém festivalu v Karlových Varech. Objevil se nejen na zahájení, ale také například v České televizi, kde promluvil o začátcích Stardance či o strachu z jeviště. Herectví už pověsil na hřebík, mnohem radši má prý moderování, jak zaslechla redakce eXtra.cz.
08.07.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Marek Eben opět navržen na prezidenta

 
MONITORING Ve veřejném prostoru se po čase opět šíří úvaha, že by se příštím českým prezidentem měl stát Marek Eben. Marek Eben, který opakovaně ukázal, že se nebojí používat i nekorektní humor.
06.07.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Marek Eben. „Co ještě neví.“ Zaznělo po vtipu ve Varech

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Mužské a ženské záchody a podobné vtipy? „Na výročním sjezdu dezolátů (něco jako První internacionála), navrhnu přijmout Marka Ebena za čestného člena... On teď asi ještě nechce, ale brzy bude muset,“ říká na adresu Marka Ebena a jeho poznámek na filmovém festivalu v Karlových Varech moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Hovoří i o seriálu Chalupáři nebo o vývoji cen.
05.07.2023 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Marek Daniel (100 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Mark (14 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (596 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (286 článků)

Marek Eben to opět schytal. Za vtip o genderu a pití v pytlíku

 
Během pátečního zahájení 57. ročníku karlovarského filmového festivalu vzbudil pozornost úvodní proslov moderátora Marka Ebena, jenž se rozhodl krátce představit Česko zahraničním hostům s nadsázkou a hovořil o českém pivu i české mírumilovné povaze, ale i drahých potravinách. „Plichta,“ hodnotí redaktor Aktuálně.cz zahájení festivalu a povšiml si také Ebenova rýpnutí do genderové ideologie. K hercům a herečkám tím byl podle něj vyslán signál, že již do Varů nemají jezdit.
01.07.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Mrazivá slova Marka Ebena: Děkujeme bohu, že nám ho tu nechal, řekl směrem k Jiřímu Bartoškovi

 
Do poslední chvíle nikdo nevěděl, zda se Jiří Bartoška zúčastní zahajovacího ceremoniálu 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nakonec se ale k radosti všech objevil na pódiu velkého sálu hotelu Thermal. Ačkoliv sám přiznal, že to chvíli vypadalo, že slavnostní akt nestihne, Marek Eben zašel ve svém projevu mnohem dál. Děkoval pánubohu, že nám tu festivalového prezidenta ještě nechal. 
01.07.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (840 článků) , Marek Eben (507 článků) , Jiří Marek (476 článků) , Jiří Marek (476 článků)

Nejprotivnější hvězda Varů za poslední roky: Uma Thurman zvládla rozhodit i Marka Ebena

 
57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je za dveřmi a nejen filmoví nadšenci se nemohou dočkat, až po červeném koberci projdou Ewan McGregor či Rossel Crowe. Ne vždy se ale očekávání potkalo s realitou. O které hollywoodské hvězdě se traduje, že byla tou nejprotivnější, která kdy do Varů přijela? 
29.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (237 článků) , Marek Eben (507 článků) , Crow Crow (6 článků)

To byl zase týden 21: Polívka nahradí v čele festivalu Bartošku. Letošní Vary čekají velké změny

 
V roli Bolka Polívky k občanům promluvil imitátor Petr Jablonský v pořadu To byl zase týden. Nový prezident Mezinárodního filmového „flámovalu“ Karlovy Vary roli převzal nejen po zdravotně indisponovaném Jiřím Bartoškovi, ale i po dvorním moderátorovi festivalu Marku Ebenovi. Co vše měl „král Valachů“ na srdci se můžete podívat ve videu.
26.06.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (840 článků) , Marek Eben (507 článků) , Petr Jablonský (182 článků) , Bolek Polívka (674 článků) , Jiří Marek (476 článků) , Jiří Marek (476 článků)

Celebrity pod lupou: Má nálepku slušňáka s vybranou mluvou. Marek Eben dostal talentu na rozdávání

 
Marek Eben byl jedním ze tří bratrů, kteří byli extrémně nadanými hudebníky a rodiče v nich lásku k hudbě cíleně pěstovali. Když přišel čas studií, Marek vystudoval Státní konzervatoř v Praze a od rodičů převzal také velice klidné chování.
11.06.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Marek Eben a Tereza Kostková: Jak šel čas s oblíbenými moderátory StarDance

 
Taneční show plná známých osobností StarDance patří k nejoblíbenějším televizním pořadům České televize již dlouhou řadu let. Letos se uskuteční už 12. ročník, který bude tradičně moderovat dvojice Marek Eben a Tereza Kostková. Podívejte se do naší galerie, jak se slavné duo proměnilo v průběhu let. 
30.04.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Tereza Kostková (991 článků)

Dvanáctou řadu StarDance rozzáří Ivana Chýlková, slavný cukrář i frontman kapely Kryštof

 
Oblíbená taneční soutěž StarDance je zpět. Česká televize dnes na tiskové konferenci, na které nechyběla redakce eXtra.cz, odtajnila kompletní sestavu celebrit, které ukáží svůj um na parketě. Mezi nimi jsou například modelka Iva Kubelková, herečka Ivana Chýlková, cukrář Josef Maršálek či zpěvák Richard Krajčo. Slavnostními večery diváky provede osvědčená dvojice Tereza Kostková a Marek Eben.
24.04.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (407 článků) , Ivana Chýlková (368 článků) , Marek Eben (507 článků) , Iva Kubelková (776 článků) , Tereza Kostková (991 článků)

Krutý osud Markéty Fišerové a Marka Ebena: Zemřela jim dcera Terezka, pak přišla další rána

 
Markéta Fišerová, které je dnes 63 let, měla nakročeno k zajímavé herecké kariéře. Jenže pak se jí život obrátil vzhůru nohama. S manželem Markem Ebenem přivedla na svět dceru, ta ale po pár dnech zemřela. A tuhý boj o svůj život sváděla i samotná Markéta. Jak řekl Eben pro iDNES, lékaři jí nedávali velkou naději na přežití.
12.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Markéta Fišerová (44 článků)

Komik to schytal za vtip o Romech. Od kritika, co vytáhl na Marka Ebena invalidní manželku

 
Filmový a kulturní kritik Kamil Fila se ostře pustil do komika Štěpána Kozuba. Za jeho vystoupení v O2 Aréně, kterou dvakrát vyprodal. Fila kroutil hlavou jak nad některými pokusy o vtip, tak nad Kozubovou myšlenkou, že za vyprávění vtipů se dnes chodí do vězení. Fila zdůraznil, že za to se dnes za katr opravdu nechodí.
07.01.2023 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Štěpán Kozub (66 článků) , Mark Fil (14 článků) , Kamil Kamil (39 článků)

To je výsměch! Budete mezi půlkami. Premiér to od Tomáše Vyorala těžce schytal

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud Petr Fiala tvrdí, že v nouzi se s námi ostatní země o plyn rozdělí, tak se českým občanům vysmívá, myslí si komentátor Tomáš Vyoral. „Zároveň jim dává signály, že v případě nouze o plyn, budou mezi půlkami,“ dodává. Vyjádřil se také k rýpání do Marka Ebena za jeho slova na Filmovém festivalu v Karlových Varech. Podle něj se potrefené husy ozvaly a Eben píchl do vosího hnízda. Ale Petr Fiala není prý jediný, kdo se vysmívá svým občanům. „Je výsměchem do očí všech uvažujících lidí, že tento děda získal údajně nejvíc voličských hlasů v historii USA,“ komentoval Vyoral další z řady Bidenových faux pas.
15.07.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Petr Fiala (5708 článků) , Tomáš Vyoral (225 článků)

Ani nelze napsat. Útoky na Ebena: Dál, než myslíte. A vymstily se

 
Za jeho slova o svazácích v Karlových Varech se do Marka Ebena pustil také filmový kritik Kamil Fila, který už v minulosti mu vyčítal sexismus při moderování StarDance. Novinář doslova užil slovo „šukatelnost“. Eben prý používá podpásové metody, když jiné označuje za svazáky. A pokud jde o vtipy na Ebenovu hendikepovanou manželku, Fila říká, že je to „vlastní medicína“. „Narážky na zdravotní postižení jsou faul vždy,“ nesouhlasí ostře pirát Ondřej Dostál. A Patrik Nacher dodal, že čím víc se „morální majáky“ ozývají, tím víc je jasné, že se Eben trefil do černého.
12.07.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Mark Fil (14 článků)

Útok na rodinu Marka Ebena. Věta z Varů se zvrhla

 
I několik dnů po projevu moderátora a herce Marka Ebena na uvedení zrestaurované verze filmové adaptace románu Milana Kundery Žert nedají jeho slova o „nových svazácích“ mnohým lidem spát. Přestože od mnohých osobností zaznívá Ebenovi podpora za to, že se veřejně nebojí postavit proti politické korektnosti, sypou se na oblíbeného moderátora ostré výroky. Od novinářů a aktivistů zaznívá, že je Eben „kok*t,“ či padají slova o „mentální okupaci“. Novinář SeznamZpráv.cz vyzývá, aby si lidé utahovali z Ebenovy manželky na vozíku. „Otázkou je, zda by to ustála,“ baví se žurnalista.
05.07.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Milan Kundera (152 článků)

Skopeček (ODS): Pro ty, kteří dnes tleskají cancel culture

 
Komentář na facebookovém profilu ke slovům Marka Ebena na Karlovarském filmovém festivalu o novodobých svazácích.
03.07.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Marek Eben před filmem Žert: Jsou tu noví svazáci bez smyslu pro humor

 
Digitálně zrestaurovaná verze filmové adaptace románu Milana Kundery Žert si odbyla svoji premiéru na 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Projekci uváděl moderátor Marek Eben, který mimo jiné uvedl, že téma snímku je stále aktuální. Píše to server Novinky.cz.
03.07.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků) , Milan Kundera (152 článků)

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

 
Český moderátor a herec Marek Eben je již roky úzce spjat s karlovarským filmovým festivalem. Moderuje pořad Festivalové vteřiny, v rámci kterého se setkal s mnoha významnými světovými osobnostmi. Při příležitosti zahájení letošního ročníku poskytl redakci eXtra.cz rozhovor a zavzpomínal na hvězdy, se kterými se již stihl potkat. Kdo z nich mu přirostl k srdci?
02.07.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (507 článků)

Celebrity ve Varech: Bohdalová na červeném koberci vtipkuje, Eben přemítá

 
Na červeném koberci filmového festivalu ve Varech odchytli reportéři iDNES.cz herečky Jiřinu Bohdalovou, Alenu Mihulovou a Petru Nesvačilovou, které promluvily nejen o svých róbách. Nechyběl ani moderátor Marek Eben. Podívejte se na první část rozhovorů s celebritami ze dne zahájení 56. ročníku MFF KV.
02.07.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (137 článků) , Jiřina Bohdalová (1315 článků) , Marek Eben (507 článků) , Petra Nesvačilová (113 článků) , Petr Marek (222 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »