Články k osobnosti

Marek Adamczyk

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Adamczyk »
 

Marek Adamczyk z Kukaček si teď místo syna vymění partnerku na tanečním parketě

 
Proslýchá se, že mezi účastníky letošní StarDance přibydou také manželé Marek a Eva Adamczykovi, což by znamenalo, že si na parketu půjdou po krku. Jak ale herec známý nejen ze seriálu Kukačky prozradil v rozhovoru, se svou ženou – nebo i proti ní – by si zatančil rád.
10.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků)

Diváci Kukaček mě poznávají podle hlasu, diví se Marta Dancingerová

 
Je jednou z hvězd pokračování úspěšného seriálu Kukačky a objeví se také v hlavní roli v novince Zlatá labuť. Herečka Marta Dancingerová (31) v rozhovoru pro iDNES.cz mimo jiné prozradila, jak se jí natáčelo s Markem Adamczykem, který v Kukačkách hraje jejího manžela.
23.01.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Marta Dancingerová (24 článků)

Baví mě dlouhé cesty. S postavou z Kukaček jsem bojoval, říká Marek Adamczyk

 
Ve slepé uličce se herec Marek Adamczyk sice nikdy neocitl, dospěl ovšem do bodu, kdy se ve své profesi chce ubírat jiným směrem. „Ukončil jsem angažmá v divadle a poprvé od doby, co jsem dostudoval, funguju na volné noze. Musím přiznat, že možnost dělat si co chci, mě něčím hrozně vzrušuje.“ Mluví i o svém manželství či nové řadě seriálu Kukačky.
21.01.2023 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků)

Marek Adamczyk je jediným bezdětným hercem v hlavní roli v seriálu Kukačky a Kukačky 2

 
Druhá sezóna Kukaček je tady a s ní i stejné ústřední postavy. Jednou z nich je architekt Martin v podání Marka Adamczyka, který byl před natáčením první série na castingu tak věrohodný, že si i navzdory podmínce, že herci musí mít vlastní rodičovskou zkušenost, roli získal.
20.01.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Martin Marek (62 článků)

Marek Adamczyk z Kukaček o slavné manželce Evě Samkové: Promluvil o založení rodiny

 
Diváci České televize se mohou již brzy těšit na pokračování veleúspěšného seriálu Kukačky a s ním i na všechny své oblíbené hrdiny a jejich představitele. Mezi nimi je samozřejmě i postava Martina, kterou ztvárnil herec Marek Adamczyk. Ten v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, čeho se jako malý bál a v čem je jeho manželka, sowboardistka Eva Samková podobná jeho mamince. 
14.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků) , Eva Martino (127 článků) , Martin Marek (62 článků)

Chystaná StarDance: Snowboardová hvězda Samková bude tančit proti vlastnímu manželovi

 
Zatím je to tajemství, ale Česká televize už horečně chystá dvanáctou řadu mimořádně populární StarDance …když hvězdy tančí. I když do tanečních průprav zbývá pět měsíců a do samotného vysílání na podzim ještě mnohem víc, redakce eXtra.cz se již nyní dozvěděla o prvních jménech, která chce produkce nasadit. Mají jimi být snowboardistka Eva Adamczyková (29), dříve Samková, a její manžel, herec Marek Adamczyk (35).
12.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Druhá série Kukaček: Škatulata, hejbejte se kvůli Čvančarové a nečekaná dramata

 
Diváci České televize se mohou už brzy těšit na druhou sérii veleúspěšného seriálu Kukačky. Další řada bude pojednávat o tom, že rodiče udělají pro své děti vše a že nic není černobílé a žádné řešení není jen dobré. Herci Marek Adamczyk, Marta Dancingerová, David Novotný a Sabina Remundová se ve svých seriálových rolích budou snažit sblížit tak, aby byli svým vyměněným dětem co nejvíce nablízku. 
11.01.2023 20:10 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (114 článků) , Sabina Remundová (73 článků) , David Novotný (114 článků) , David Novotný (113 článků) , Marek Adamczyk (45 článků) , Marta Dancingerová (24 článků)

Eva Samková se tajně vdala: Své ano řekla fešákovi ze seriálu Kukačky

 
Olympijská vítězka Eva Samková (29), která je spíše sportovní typ, se ukázala ve svatebním. S hercem Markem Adamczykem, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou, si dnes řekli své ano v Krkonoších na horské boudě Dvoračky. Veselka byla utajená, ale Deník.cz o ní získal informaci ze dvou na sobě nezávislých zdrojů. 
15.09.2022 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Samková a její princ Marek: Eva s partnerem juchali o sto šest

 
Snowboardistka Eva Samková se svým partnerem hercem Markem Adamczykem se nechali "vyblejsknout" na červeném koberci v karlovarském hotelu Thermal. Nutno dodat, že jim to náramně slušelo. 
10.07.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Marek Adamczyk dodává seriálu Poldové a nemluvně humor i šmrnc

 
Že se dá kriminální seriál Poldové a nemluvně označit také jako komediální, to je především zásluhou Marka Adamczyka, jenž coby lehkovážný Petr Mlejnek nahání lumpy po městě a přidělává vrásky staršímu bratru Kamilovi.
01.07.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Petr Marek (211 článků)

Role z protekce? Snowboardistka Samková dostala štěk ve filmu, kde hraje její přítel Marek Adamczyk

 
Přijela svého kluka podpořit na plac, kde se točil film Poslední závod, a hned dostala roli! Herec Marek Adamczyk (34) ve snímku hraje jednu z hlavních rolí a jeho holka, olympijská vítězka, díky tomu dostala takzvaný štěk.
22.03.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků)

Eva Samková po hrozivém karambolu poprvé na veřejnosti: Takhle zářila na premiéře

 
Půvabná snowboardistka Eva Samková (28) se poprvé od svého hrozivého pádu na prkně v půlce prosince objevila na veřejnosti. Tehdy musela kvůli zlomeným kotníkům zrušit i start na zimní olympiádě v Pekingu, ovšem Samková je bojovnice. Z vážného zranění se už dostala a společně se svým partnerem Markem Adamczykem (34) vyrazila na premiéru filmu Poslední závod.
22.03.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Hlavní hrdinové filmu Poslední závod Adamczyk s Hádkem Zaběhli si Jizerskou 50

 
V historických kostýmech a dobových lyžích se v sobotu postavili na start závodu na 10 km v rámci Jizerské padesátky Marek Adamczyk (34) s Kryštofem Hádkem (39) a další zástupci nového filmu Poslední závod.
16.02.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (253 článků) , Marek Adamczyk (45 článků)

Herec Adamczyk o hrozivém pádu jeho partnerky Samkové: Nejdříve gratulace, následně odhalení

 
Snowboardistka Eva Samková (28) už má tři roky za partnera herce Marka Adamczyka (34). Ten je jí oporou nejen v dobách úspěchů, ale také v těžších chvílích. Jako třeba, když si před dvěma týdny v rakouském Montafonu přivodila ošklivé zranění a od té doby se zotavuje. Co o jejím hrozivém pádu Adamczyk v rozhlasovém pořadu „Zálety Aleny Zárybnické“ prozradil?
28.12.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Marek Adamczyk z Jak si nevzít princeznu: Doma pečuje o bojovnici Samkovou

 
Marek Adamczyk (34) zazářil v pohádce Jak si nevzít princeznu, jeho přítelkyně Eva Samková (28) má před sebou ale jedny z nejbolestivějších Vánoc svého života. Senzační snowboardcrossařka si totiž během pádu v cílové rovince zlomila obě nohy v kotníku. Její partner, se kterým slaví již třetí Vánoce po sobě, redakci eXtra.cz prozradil, čím dokáže své partnerce zlepšit náladu. 
25.12.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků) , Eva Samková (157 článků)

Nová štědrovečerní pohádka porazila Popelku! Co na to diváci?

 
Nová vánoční pohádka Jak si nevzít princeznu ovládla televizní sledovanost na Štědrý den. Snímek v režii Karla Janáka (51) s Markem Adamczykem (34) a Annou Fialovou (26) vidělo 2,63 milionu diváků, tedy víc než legendární Tři oříšky pro Popelku, která šla hned po ní.
25.12.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (118 článků) , Anna Fialová (117 článků) , Marek Adamczyk (45 článků) , Karel Štědrý (166 článků)

Herec Marek Adamczyk: Od role čerta po utrápeného otce v Kukačkách. Jak vypadala jeho cesta ke slávě a jak žije dnes?

 
Marka Adamczyka jste si nejspíš všimli díky úspěšnému rodinnému seriálu Kukačky, ve které ztvárnil otce jednoho z vyměněných dětí. Jeho kariéra začala už v dětství, ale cesta na vrchol trvala trochu déle. Jak se dostal ke slávě a jak jeho život vypadá dnes?
22.11.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (45 článků)

Vánoční pohádka ČT slibuje originální zápletku: Princezna je trdlo, řekla Fialová o své roli

 
Jak si nevzít princeznu je letošní vánoční pohádka České televize. Hlavním hrdinům sudičky předpověděly svatbu, oni se však nemůžou vystát a jsou odhodláni udělat všechno proto, aby se této sudby zbavili. V rolích prince a princezny se můžeme těšit na Marka Adamczyka a Annu Fialovou. Co o pohádce a o natáčení s režisérem Karlem Janákem (51) prozradili?
04.11.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (118 článků) , Anna Fialová (117 článků) , Marek Adamczyk (45 článků) , Karel Fiala (235 článků)

Táta z Kukaček a zesnulá Bartošová jako hvězdy nové pohádky?

 
Jako princ ve zbrusu nové štědrovečerní pohádce Jak si nevzít princeznu se představí Marek Adamczyk (33), který ztvárnil jednoho ze dvou otců zaměněných novorozenců v divácky úspěšném seriálu ČT Kukačky. Jeho princeznou bude Anna Fialová (26). Ta zase propůjčila svou tvář tragicky zesnulé zpěvačce Bartošové (†48) v právě natáčené minisérii Iveta.
03.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Fialová (117 článků) , Marek Adamczyk (45 článků) , Iveta Bartošová (6979 článků)

Česká televize připravila dvě vánoční pohádky. Silvestra diváci oslaví s Jiřinou Bohdalovou

 
Diváci České televize se mohou těšit na novou štědrovečerní pohádku Jak si nevzít princeznu, ve které si ústřední dvojici zahrají herci Anna Fialová a Marek Adamczyk. Pro diváky je také připravená nová pohádka ve znakovém jazyce s názvem O kouzelné rybí kostičce, ve které se představí neslyšící herci. Na silvestra se diváci mohou těšit na Největší fám s Jiřinou Bohdalovou a Nový rok uzavře minisérie Mariie Terezie pátým, finálním dílem. 
02.11.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1292 článků) , Anna Fialová (117 článků) , Marek Adamczyk (45 článků) , Jiřina Fialová (13 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »