Články k osobnosti

Marek Janda

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Janda »
 

Jakub Janda... Marek Benda chvíli váhal, pak začal mluvit. I o Vondrovi, Klausovi a rozčileném Babišovi

 
ROZHOVOR Druhé místo, čtyři mandáty během deštivých voleb, vykroužkování Alexandra Vondry i překvapivý nárůst oproti průzkumům. Poslanec ODS Marek Benda považuje volební výsledek strany za „geniální“. A také za důkaz, že odchod Václava Klause mladšího občanské demokraty nijak nepoškodil. V rozhovoru upozornil, že v dnešní době jsou voliči i parlamenty po Evropě politicky roztříštěnější. Každý chce být totiž individualista.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Alexandr Vondra (1145 článků) , Marek Benda (535 článků) , Marek Janda (6 článků)

Část diváků se obrátila proti nám, řekl Marek Wollner. Čína dělá z ČR laboratoř svého vlivu, oznámil Jakub Janda. A ti, co nepřijali demokratický kapitalismus...

 
Pondělní večer se nesl v duchu besedy o dezinformacích a propagandě s názvem „Tři rozměry propagandy – dezinformace, manipulace, spektákl“. Hosty byli: Alexandra Alvarová, autorka knihy Průmysl lži, investigativní novinář Marek Wollner z České televize a také výkonný ředitel think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda. Řešil se vliv Ruska a Číny nebo stabilita české politické scény.
06.11.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků) , Marek Janda (6 článků)

Mladé lidi budou školit o demokracii Wollner z ČT a Bakalovi redaktoři?! Petr Žantovský vysílá zásadní výzvu ministerstvu...

 
TÝDEN V MÉDIÍCH V probíhajícím sporu o Český rozhlas se nehraje o svobodu slova, ale o vliv na zpravodajství jako v České televizi. Petr Žantovský v tom vidí analogii se situací z období televizní krize, kdy politici kapitulovali a předali Kavčí hory do rukou tamních redaktorů. Mediálního analytika rovněž zaujalo, že se rozjíždí program, v jehož rámci bude šéfreportér ČT Marek Wolner a lidé z Bakalovy party jezdit po Česku a školit studenty o demokracii. Moc by ho zajímalo, jestli na to bývalá ministryně školství Kateřina Valachová vypsala výběrové řízení a jak k tomu došlo, že zvítězily zrovna Evropské hodnoty nově vedené pornohercem Jakubem Jandou.
17.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Janda (714 článků) , Petr Marek (166 článků) , Marek Janda (6 článků) , Petr Janda (256 článků)

Otřesení odpůrci Zemana: Jindřich Šídlo, Marek Wollner, Jakub Janda, Apolena Rychlíková...

 
Rozhodnutí TV Prima neodvysílat díl pořadu Show Jana Krause, v němž vystoupil ministr kultury Daniel Herman a jeho strýc Jiří Brady, který vstoupil do povědomí široké české veřejnosti kauzou neudělení státního vyznamenání, a místo toho pustit reprízu s odůvodněním, že tvůrci pořadu nedodali díl včas, spustilo na sociálních sítích lavinu reakcí.
27.10.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1045 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Daniel Herman (628 článků) , Daniel Herman (1093 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Jiří Kraus (71 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Jiří Zeman (1180 článků) , Marek Zeman (143 článků) , Marek Janda (6 článků) , Jiří Kraus (71 článků)

Od Zemana prší humor: Marku Ebene, Jakube Jando, Michale Pavlíčku, Milane Šteindlere, Michale Horáčku...

 
Na adresu prezidenta Miloše Zemana zaznívají často nepěkná vyjádření. A mnohdy je pronášejí i známí umělci. Třeba moderátor Marek Eben na olomouckém Majálesu, kde se stal králem, řekl, že se bude starat především o ty, kteří ho volili, a pro jistotu si pořídí hned dva mluvčí, aby zvládal svou „zhovadilou“ vládu. Podobně si na konto hlavy státu – ale i jeho mluvčího – přisadil komik Milan Šteindler. „Jak se říká ve filmu Pane, vy jste vdova!, a teď parafrázuji: Milostivá paní, já bych si z toho nic nedělal. To víte, umělci, mají jinou morálku. Jsou jako ptáci...,“ reaguje teď vtipně nejen na tyto výpady pro ParlamentníListy.cz Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.
09.05.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (815 článků) , Marek Eben (357 článků) , Michal Pavlíček (51 článků) , Milan Šteindler (119 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Marek Janda (6 článků)

Janek Ledecký: Svůj vánoční hit jsem napsal v srpnu

 
Devět let po posledním řadovém albu Ikaros a rok po comebackové nahrávce domovské kapely Žentour vydal Janek Ledecký novou desku s názvem Všichni dobří andělé. Každou skladbu na ní si pěvecky rozdělil s jedním nebo více hosty. Jsou mezi nimi Ivana Chýlková, Ivan Hlas, Marta Jandová, Peter Nagy, Marek Ztracený, Dasha, Petr Muk nebo Lucie Vondráčková.
15.12.2014 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků) , Ivan Hlas (45 článků) , Petr Muk (390 článků) , Ivana Chýlková (288 článků) , Marta Jandová (919 článků) , Janek Ledecký (290 článků) , Peter Nagy (90 článků) , Marek Ztracený (212 článků) , Marek Janda (6 článků)
« Předchozí 1 Další »