Marcus Hellner

běžec na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marcus Hellner »

Dobojováno. Bauer urval na Tour de Ski šesté místo

Švýcar Dario Cologna vyhrál ve Val di Fiemme seriál Tour de Ski v běhu na lyžích, jako druhý doběhl do cíle devítikilometrové závěrečné bruslařské etapy na vrcholu Alpe Cermis Švéd Marcus Hellner, třetí skončil Nor Petter Northug. Lukáš Bauer doběhl šestý.
08.01.2012 15:30 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků) , Petter Northug (31 článků) , Dario Cologna (19 článků) , Marcus Hellner (6 článků)

Olympijský vítěz v běhu na lyžích Hellner hraje za PokerStars!

Dvojnásobného olympijského vítěze z Her ve Vancouveru Švéda Marcuse Hellnera znáte asi spíše jako velkého soupeře Lukáše Bauera. Teď mu však budou protivníky i Daniel Negreanu a spol.!
11.11.2011 20:10 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků) , Daniel Negreanu (9 článků) , Marcus Hellner (6 článků)

TOUR DE SKI: Bauer obsadil v prologu deváté místo

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer byl na sprinterské trati v Oberhofu o 8,8 sekundy pomalejší než švédský vítěz Marcus Hellner.
31.12.2010 17:00 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (162 článků) , Marcus Hellner (6 článků)

Anketu o nejlepšího švédského sportovce vyhrál lyžař Hellner

Lyžař Marcus Hellner vyhrál novinářskou anketu o nejlepšího švédského sportovce roku.
26.12.2010 14:30 |

Osobnosti: Marcus Hellner (6 článků)

První závod SP: Bauer skončil osmý, vyhrál Švéd Hellner

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer vstoupil do Světového poháru 8. místem na volné patnáctce ve švédském Gällivare. Vyhrál Švéd Marcus Hellner, který porazil o 11,4 sekundy Švýcara Daria Colognu. Třetí skončil další domácí závodník Daniel Rickardsson.
20.11.2010 21:21 |

Bauer doběhl v úvodu Světového poháru osmý

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer obsadil v prvním závodě Světového poháru ve švédském Gällivare osmé místo. Zvítězil domácí borec Marcus Hellner.
20.11.2010 14:30 |