Články k osobnosti

Marco Marco

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marco Marco »
 

Pamatujete si na tuhle blondýnku z Pobřežní hlídky? V bikinách vypadá fantasticky, neuvěříte, kolik je jí let

 
Kdo sledoval televizní hit Pobřežní hlídka, neunikla mu krásná plavčice Donna Marco. Roztomilou blondýnku si tehdy zahrála Donna D´Errico (53). Ani dnes nedá její krása fanouškům spát.
09.05.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Donna D´Errico (2 články) , Marco Marco (8 článků)

Krevní sraženiny a vakcína AstraZeneca mají „jasnou spojitost“, připustil unijní expert

 
Podle šéfa vakcinační strategie Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) existuje spojitost mezi vakcínou od firmy AstraZeneca a případy trombózy. Marco Cavaleri, který v EMA vede tým zajišťující schvalování vakcín, to dnes řekl italskému deníku Il Messaggero. Nicméně také dodal, že poměr rizika a přínosu vakcíny je stále ve prospěch očkovacího přípravku. Vyjádření by podle něj EMA měla poskytnout během „několika hodin“.
06.04.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Marco Marco (8 článků)

Zázrak! Po smrti 4 dětí a speciální operaci za 134 tisíc Kč žena porodila trojčata

 
Po velké rodině vždy toužili manželé Crystal a Marco (29) Milutinovicovi. Poslední dva roky jim však osud připravil tvrdé rány. Manželé se těšili, že se jejich prvorozený syn Dimitrij (3) dočká hned tří sourozenců, ovšem Crystal porodila předčasně a dvě miminka zemřela. Přežila jen holčička Lana (2). Devětadvacetiletá žena znovu otěhotněla, ale dvojčátka nakonec potratila. V lednu otěhotněla znovu a tentokrát se jí podařilo trojčátka donosit a přivést na svět! Ke šťastnému konci přispěla i speciální operace, která pár vyšla na 6 tisíc dolarů (134 tisíc Kč).
18.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marco Marco (8 článků)

Benzin v ČR zdraží? 13 obětí a ochromená těžba ropy po bouřích Laura a Marco v USA

 
Ceny ropy v pondělí rostou. Mohou za to bouře Marco a Laura, které způsobily výpadek poloviny produkce ropy v Mexickém zálivu. Konkrétně Laura si o víkendu na Haiti a v Dominikánské republice vyžádala nejméně 13 obětí a nyní je podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) nad Kubou. V úterý by měla dorazit k americké Floridě. NHC rovněž varovalo, že by mohla zesílit na hurikán. Naopak hurikán Marco, který v pondělí čekají v americké Louisianě, už zeslábl zpět na tropickou bouři.
24.08.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Laura Marco (1 článek) , Marco Marco (8 článků)

Donna z Pobřežní hlídky se svlékla: Slavné plavky nahradila červenou barvou

 
Herečka Donna D´Errico se svlékla s názvem Painted Princess Project na podporu organizace A21, bojující proti obchodu s lidmi. Stoprocentní výtěžek z projektu půjde na pomoc obětem po celém světě a osvětu, jak představitelka záchranářky Donny Marco z Pobřežní hlídky uvedla na sociální síti.
21.02.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Donna D´Errico (2 články) , Marco Marco (8 článků)

24 let po účinkování v Pobřežní hlídce se znovu svlékla. K této figuře si Donna D’Errico (51) dopomohla operacemi

 
Nyní jednapadesátiletou herečku Donnu D’Errico si fanoušci mohou pamatovat ze seriálu Pobřežní hlídka, v němž se objevovala v letech 1996 až 1998 jako plavčice Donna Marco. A do ikonických červených plavek by mohla bez obav vklouznout i dnes. Zásluhu na tom však má nejen příroda, ale také ruka plastického chirurga.
02.02.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Marco Marco (8 článků)

Hvězda světového fotbalu Marco van Basten: Nacistickým pozdravem šokoval fanoušky

 
Marco van Basten (55) patří mezi největší fotbalové legendy. Až doposud mohli hráči využívat Bastena jako postavu ve fotbalové hře FIFA 20. Jenže poté, co Marco v televizi pronesl nacistický pozdrav, má na krku malér a ze hry byl odstraněn.
04.12.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Marco Marco (8 článků)

Neckermann v Česku končí, nenašel investora. Kdo zajistí naplánované zájezdy?

 
Cestovní kancelář Neckermann nenašla nového investora a do konce letošního roku proto ukončí svou činnost. Podnik ještě jedná o případném prodeji částí firmy. Zájezdy, které měla kancelář naplánované pro příští rok, zajistí společnost Marco Polo International, uvedl dnes mluvčí CK Neckermann Jan Šrámek. CK má podle něj pro příští rok aktuálně prodáno přes 400 zájezdů pro přibližně 1500 klientů.
04.12.2019 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Šrámek (15 článků) , Marco Marco (8 článků)
« Předchozí 1 Další »