Články k osobnosti

Marc Bartra

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marc Bartra »
 

Zraněný fotbalista Dortmundu se poprvé vyjádřil k bombovému útoku, který zasáhl jeho tým

 
Fotbalista týmu Borussia Dortmund Marc Bartra, které byl zraněn při úterním bombovém útoku na autobus jeho mužstva, se poprvél vyjádřil o celém incidentu. Uvedl, že nikomu na světě nepřeje, aby zažil to, co on, napsal na Twitteru.
16.04.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marc Bartra (4 články)

Vražda ve jménu Alláha? Útok před Ligou mistrů měl zřejmě islamistický motiv

 
Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse nebo v těsné blízkosti vozu. Šlo zřejmě o tři exploze, které poškodily autobus klubu Borussia Dortmund. Jeden z hráčů domácího klubu Marc Bartra skončil v nemocnici. Nyní vyplouvají na povrch informace, že má útok zřejmě islamistické pozadí. Poblíž místa činu se navíc našel dopis.
12.04.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Marc Bartra (4 články)

EXPLOZE V NĚMECKU! Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse hráčů Borussie Dortmund!

 
Před zápasem Ligy mistrů došlo k výbuchu v autobuse nebo v těsné blízkosti vozu. Šlo zřejmě o tři exploze, které poškodily autobus klubu Borussia Dortmund. Policie vyzvala občany ke klidu a aby nebyly šířeny nepodložené spekulace.
11.04.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Marc Bartra (4 články)

Výbuch autobusu Dortmundu: Podle policie šlo o teror, jeden islamista byl zadržen

 
Exploze otřásla v úterý večer okolím Dortmundu. Tři výbuchy zasáhly autobus s fotbalisty tamní Borussie, kteří byli právě na cestě na zápas Ligy mistrů proti AS Monako. Střepy z rozbitého okna zranily na ruce hráče Marca Bartru. Zraněn byl také strážník – utrpěl akustické trauma a šok. Státní zastupitelství vyšetřuje případ jako teroristický útok a šetří možné islamistické pozadí činu. Policisté již zadrželi jednoho podezřelého z islamistického prostředí.
11.04.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Marc Bartra (4 články)
« Předchozí 1 Další »