Články k osobnosti

Malvína Pachlová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Malvína Pachlová »
 

Stylové bydlení Malvíny Pachlové: Šárka z Ulice skrývá v poličce lebku a kosti

 
Malvína Pachlová (29), kterou diváci znají především jako Šárku z nekonečného seriálu Ulice, má velmi nabitý program. Kromě natáčení účinkuje i v divadle a byt je pro ni jedním z mála míst, kde si opravdu odpočine. Její bydlení je velmi stylové a ukazuje, co herečka ve volném čase ráda dělá.
28.03.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Malvína Pachlová (7 článků)

Odvážné herečky Decastelo a Pachlová: Která má hezčí dekolt?

 
Ty dvě se toho nebojí. Herečka Malvína Pachlová (26) a herečka a moderátorka Eva Decastelo (39) vytasily své vyvinuté vnady. Která předvedla hezčí výstřih?
06.10.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (862 článků) , Malvína Pachlová (7 článků)

Krásná seriálová herečka žije s Kolumbijcem: Doma jí vyvařuje tak, že musela začít hubnout

 
Herečku Malvínu Pachlovou známe z muzikálu Mýdlový princ v divadle Broadway a z řady seriálů. Třeba z Ulice nebo z Cest domů. Pánové, kteří by po ní zatoužili, ale mají smůlu. Je totiž zadaná.
29.03.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Malvína Pachlová (7 článků)

Pomlázka, nebo jatka? Vyděšená Schneiderová a Lounová slízly od kolegů pořádnou nakládačku

 
Pánská část souboru muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway si připravila na svou něžnou část překvapení. Po skončení velikonočního představení zahájili bleskurychlý útok s pomlázkami. Všechny dámy, které účinkovaly, byly vyšlehány, a tak mají zaručeno, že budou po celý další rok zdrávy. Výplatě tak neušla Jitka Schneiderová  (43) , Malvína Pachlová, Olga Lounová  (35) , Jaroslava Obermaierová  (69) a další herečky.
27.03.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (332 článků) , Olga Lounová (357 článků) , Jaroslava Obermaierová (204 článků) , Malvína Pachlová (7 článků)

Servírka Šárka z ULICE ukázala krásně tvarovaná prsa! Kdopak si je užíval?

 
Dobře našlápnutou kariéru má herečka Malvína Pachlová (23) alias servírka Šárka z Ulice. V nejnovějším českém filmu Raluca si teď střihla spoustu žhavých erotických scén s Janem Dolanským (36). A nebylo to pro ni jednoduché rozhodování...
13.12.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (141 článků) , Malvína Pachlová (7 článků)

Vycházející sexbomba Malvína Pachlová: S Dolanským si střihla erotické scény!

 
Dostala svou první roli v celovečerním filmu Raluca a hned se musela svlékat. Vycházející hvězda Malvína Pachlová (23) natočila erotické scény s Janem Dolanským (36), při nichž byla zcela nahá.
12.12.2014 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (141 článků) , Malvína Pachlová (7 článků)

Ani červená ji nezachránila: Ať se snažíte, jak chcete, barmance z Ulice se nejdřív podíváte do výstřihu

 
Říká se, že červená je barva, která nejvíc poutá naši pozornost. Se sytě červenými doplňky, psaníčkem a lodičkami, dorazila na premiéru svého nového filmu Raluca také herečka Malvína Pachlová, jinak známá třeba ze seriálu Ulice, kde hraje barmanku. Výrazný s červenými akcenty byl také její náhrdelník. Ale nic naplat, klidně by mohla mít červené vlasy, a stejně by všem oči nejdřív sklouzly k jejímu dekoltu.
12.12.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Malvína Pachlová (7 článků)
« Předchozí 1 Další »