Články k osobnosti

Magic Johnson

  basketbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Magic Johnson »
 

Magic Johnson: Když syn přiznal, že je gay, byl jsem nesmírně šťastný

 
Legendární americký basketbalista Magic Johnson (57) prozradil, jak moc je pyšný na svého syna Earvina (24) za to, že se nebál a celému světu odhalil svou sexuální orientaci. Syna vždy podporoval a nerozumí rodičům, kteří se snaží své děti měnit.
27.04.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Je to zrůda, tvrdí o Sheenovi bývalá partnerka. Herce se zastávají lékaři i Magic Johnson

 
Herce se zastávají lékaři i odborníci na HIV s tím, že nikoho nakazit nemohl.
18.11.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Co na to táta? Syn basketbalisty Magica Johnsona vyrazil ven v šatech s výstřihem a kozačkách nad kolena

 
Syn dnes již vysloužilé basketbalové ikony Magica Johnsona (56) Earvin zvaný E.J. (23) se po letošním citelném váhovém úbytku hodně odvázal. Večírky v Los Angeles vymetá jako na běžícím páse a s podobně gradující intenzitou přistupuje i ke svému šatníku. V pátek si do podniku celebrit The Nice Guy vzal dokonce šaty s výstřihem až k pasu, které opatřil opaskem. Aby extrémní outfit dotáhl k dokonalosti, pořídil si ještě kožené kozačky nad kolena. Dámská kabelka tak už pochopitelně nikoho nepřekvapí.
18.08.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Zženštilý syn basketbalové legendy Magica Johnsona zhubl přes 20 kilo!

 
Dvaadvacetiletý syn legendárního amerického basketbalisty Magica Johnsona (55) zhubl téměř čtvrt metráku. Urostlý Earvin Johnson, známý také jako E. J., proslul svým svérázným zženštilým vzezřením, stejně jako neustálým bojem s váhou, který až donedávna prohrával na celé čáře. Zeštíhlet se mu povedlo až poté, co se odhodlal jít ‚pod kudlu‘.
14.05.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Miluji Beyoncé a kabelky, říká syn basketbalisty Magica Johnsona

 
Earvin Johnson známý pod přezdívkou E.J. (22) se netají tím, že je gay. Rodičům to oznámil už před osmi lety. Jeho slavný otec Magic Johnson s tím prý neměl žádný problém a syna podporuje ve všem, co dělá. E.J. miluje módu a nebojí se výstředností.
02.09.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Syn Magica Johnsona šokuje svým stylem: Váží 150 kilo a nosí miniskuně!

 
O osudu legendárního basketbalisty NBA Magica Johnsona toho bylo napsáno už spoustu. Teď se do popředí světa šoubyznysu dere jeho syn EJ Johnson (20) a rozhodně má "čím upozornit":http://www.extra.cz/krasna-divka-se-promenila-v-muze-ted-mu-ke-stesti-chybi-uz-jen-spravny-pohlavni-organ.
14.08.2014 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

EXOT! Syn legendy NBA: 150kg, šatičky, sukýnky, kabelky a rtěnka

 
Syn legendy NBA Earvina Magica Johnsona by se bez okolků dal označit za exota. Přeci jen vážit 150 kilogramů, vypadat tak trochu jako otesánek a oblékat se jako ženská do šatů, sukní,nosit kabelky, malovat se rtěnkou a chodit v botách na podpatku, to není ani v 21. století zcela běžná záležitost.
06.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Magic Johnson (8 článků)

Pohřeb Jacksona: Poklonit se přijdou zpěváci, sportovci i Debbie

 
Mezi hosty úterního veřejného rozloučení s americkým zpěvákem Michaelem Jacksonem v Los Angeles budou i taková umělecká jména jako Mariah Carey, Stevie Wonder a Elizabeth Taylor nebo sportovci Magic Johnson a Kobe Bryant.
07.07.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (482 článků) , Kobe Bryant (58 článků) , Michael Jackson (1757 článků) , Stevie Wonder (75 článků) , Elizabeth Taylor (176 článků) , Magic Johnson (8 článků) , Elizabeth Taylor (139 článků)
« Předchozí 1 Další »