Články k osobnosti

Madalena Joao

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Madalena Joao »
 

To je rozkošný černoušek! Syn české zpěvačky oslavil první rok života, má se čile k světu

 
Brněnská zpěvačka Madalena Joao, kterou můžete znát z první řady české SuperStar, před rokem přivedla na svět syna Eliáše . A jeho první narozeniny proběhly ve velkém stylu. Mrkejte na fotky jejího rozkošného kloučka , šťastné maminky i poprvé odtajněného otce chlapečka!
20.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Kýč, nebo nádhera? Rozkošný černoušek, koupající se v mléce, je synem české zpěvačky

 
Někteří se budou rozplývat, jiní budou kroutit hlavou. Malý mládeneček posazený do nádoby s mlékem a s kačenkou po boku někomu bude připadat hrozně kýčovitý, divte se ale jeho matce, že je z něj paf ! Zvlášť tehdy, když doplní informaci, že už v půl roce je škvrně politicky orientováno, neboť pravidelně sleduje zprávy. A matkou černouška není nikdo jiný než původem Angolanka žijící v Brně Madalena Joao , hvězdička historicky úplně první české SuperStar.
28.06.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Hvězdička SuperStar následky kojení neřeší: Stěžuje si na povislá ňadra, ale fotí tyto snímky

 
Hvězdička první české SuperStar Madalena Joao, která pochází z Angoly, většinu života ale strávila v Brně, kam se její rodina přestěhovala, se pochlubila novou kolekcí fotek. Docela nás překvapilo, když jsme se maminky půlročního Eliáše zeptali, jestli cítí, jak se jí zvětšila ňadra, a odpovědí nám bylo, že sice ano, ale že jsou hlavně povislá!
18.06.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Má krásného černouška! Česká zpěvačka poprvé po porodu ukázala syna Eliáše

 
Ten je ale rozkošný! Zpěvačka Madalena Joao se pochlubila svým nedávno narozeným synkem. Protože sama je původem z Angoly a i tatínek, jehož totožnost tají, je hřebec z Afriky, i jejich společné dítě má samozřejmě tmavší pleť. Ale jméno dostal počeštěné – Eliáš. Mrkněte na něj!
12.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Známá česká zpěvačka porodila! Černá mamba z Brna má chlapečka

 
A je to tady! Nikoliv ve středu pátého listopadu, jak plánovala , ale až o dva dny později se účastnice první řady české SuperStar Madalena Joao dočkala porodu. Na svět přivedla prý nádherného klučíka Eliáše. A samozřejmě, jak také jinak, hlásí, že je šťastná!
10.11.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Těhotenský pupek české černé mamby pár hodin před porodem: Plánuje ho velmi podivně!

 
Zpěvačka z první české SuperStar Madalena Joao měla termín porodu už prvního listopadu, zatím ale stále patří do stavu těhotných a nikoliv maminek. Sama si už ale naplánovala, kdy se stane rodičkou. „I maminka říkala, že nejlepší je středa,“ prozradila nám. Mrkněte, jak vypadá její bříško krátce před narozením dítěte!
03.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Je vůbec těhotná? Čokoládová kráska zhubla v požehnaném stavu šestnáct kilogramů

 
Zatímco jinak se i z těch nejštíhlejších těhotných dívek stávají pomalu matrony, zpěvačka Madalena Joao je na tom naopak. Na začátku těhotenství ještě měla nadváhu, dnes, v šestém měsíci, má kila v rovnováze. „Zhubla jsem z 86 kil na sedmdesát,“ chlubí se.
30.07.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Víme první: Čokoládová česká zpěvačka je těhotná! S paní Colombovou?

 
Po nedávném údajném teroru od bývalé manažerky se na ni usmálo štěstí! Sedmadvacetiletá zpěvačka Madalena Joao, účastnice první české SuperStar, čeká děťátko. O otci se ale odmítá bavit. Všichni o něm slyšeli, ale jako by byl paní Colombová – nikdy ho nikdy neviděl…
25.03.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Už víme, čím přitahuje podivné ženy: Česká čokoládová zpěvačka se předklonila, a bylo na co se dívat

 
Je toto normální? Jak Super.cz již uvedl, česká zpěvačka Madalena Joao prožívala krušné období , když se rozhodla odstřihnout od bývalé spolubydlící, o níž se traduje, že ji milovala a dělala jí ze života peklo . A když už se pěnici konečně podařilo vymanit se z jejího vlivu, dívka prý nelenila a rozhodla se pořídit si byt hned vedle jejího! Madalena, jak je vidět ze snímků, je dobře obdařená, takže není divu, čím si srdce slečny získala.
21.02.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Česká zpěvačka terčem útoku fanatické lesbičky? Vydírala ji sebevraždou!

 
To, že se mezi lidmi z umělecké branže objevuje hodně podivínů, není žádným překvapením. Hvězda první české SuperStar Madalena Joao, angolská zpěvačka působící v Česku, má však za sebou zážitek, na který do konce života nezapomene. Super.cz již informoval, že se rozešla s ženou, se kterou měla léta blízký vztah . Nyní jsme se ale dozvěděli mnohem krutější podrobnosti.
28.01.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Česká černá gazela útočí: Z šatů vykukovaly její mohutné africké klenoty. Kdo je teď laská?

 
Je až k neuvěření, že Madalena Joao, finalistka historicky první SuperStar, už dávno není nejlepší českou zpěvačkou. Ač máme třeba takovou Lucii Bílou rádi, tahle dívka původem z Angoly by ji, a s ní i stovky dalších českých zpěvaček, svým mimořádným hlasem hravě strčila do kapsy. Podívejte se, čím dalším oslňuje muže na večírcích – větším než malým množstvím luxusních ňader!
25.01.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2262 článků) , Madalena Joao (19 článků)

A je to tady: Těžkotonážní česká zpěvačka se rozkmotřila se ženou, s níž ji pojilo víc než přátelství

 
Zlé jazyky si to o ní šuškaly léta. I když účastnice první české SuperStar Madalena Joao zapírala, jak mohla (jen docela nepřesvědčivě ), zdá se, že opravdu v posledních letech místo po klucích zírala po své blonďaté spolubydlící. Ta jí zároveň dělala manažerku. Všemu je dnes nyní ale konec. „Rozešly jsme se. Se ženou už nikdy!“ dušuje se Madalena.
15.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Sundala bachor, změnila styl a snaží se proslavit přes vnady: Známá česká zpěvačka ukázala, co má pod šaty

 
Madalena Joao se snaží uspět v českém šoubyznysu už nějaký ten pátek a se střídavými úspěchy se jí to daří. Účastnice první SuperStar ale byla v poslední době kritizovaná za to, že nám dost nabobtnala . Zamrzelo ji to, prošla přeměnou a teď se zase hrdě ukazuje. Trochu to možná přehání a vystrkuje bradavky, jen aby měla šanci na titulky v předních místech v médiích, ale není to ošklivý pohled. Podívejte se do fotogalerie, zda se vám nová Madalena líbí!
15.11.2013 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

To je síla: Těžkotonážní česká exotická zpěvačka na nás vystrčila na párty holý obří zadek

 
To jste ještě neviděli. Exotická zpěvačka Madalena Joao má pocit, že zhubla. A tak se výsledek své dřiny nebojí ukázat. Na oslavě čtyřicátin zpěváka Bohuše Matuše vyhrnula sukni a ukázala fotografce Super.cz holý zadek. A světe div se. Je na něj dokonce pyšná.
21.08.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (115 článků) , Madalena Joao (19 článků)

Exotická hvězdička ze SuperStar předvedla do očí bijící nevkus: V krátké sukénce strašila svými macatými stehnisky

 
Někdejší hvězdička ze SuperStar, zpěvačka s angolskými předky Madalena Joao, se občas objeví na některé akci, kde přítomné hosty doslova šokuje svým do očí bijícím nevkusem .
08.08.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Konečně! Těžkotonážní exotická zpěvačka s angolskými předky pořádně zatočila s kily navíc

 
Exotická zpěvačka a bývalá finalistka Česko hledá Superstar Madalena Joao vyslyšela média, která už dlouho upozorňovala na jejích pěkných pár kilo navíc. Zpěvačka byla doslova kulička. Nyní se jí začalo dařit na hudebním poli, dokonce s kamarádkou Míšou Noskovou  (30) boduje v Anglii, kde se jako dívčí duo dostaly v nejprestižnější britské hudební soutěži do čtvrtého kola.
06.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Čokoládová kráska sekla s láskou k ženám: Potřebuju nutně zase chlapa!

 
O zpěvačce Madaleně Joao se v zákulisí šoubyznysu proslýchá, že má radši drobná dívčí tělíčka než mužskou náruč. A asi nejde vyloženě o lež, protože dívka, známá ze SuperStar, přiznala, že už ji nebaví žít jen se ženou. Kdo ví, třeba vážně nešlo čistě o kamarádský vztah. „Bydlím se svou manažerkou, ale tomu je konec. Už nechci být dál za lesbu. A ve skutečnosti jsem opravdu na chlapy,“ dušuje se překvapivě otevřeně Joao.
11.06.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Bubáci, můžete na dovolenou: Hvězda SuperStar pořádně nakynula a obléká se jak z popelnice

 
Madalena Joao (29), zpěvačka známá ze SuperStar, sice nikdy nepatřila mezi módní ikony, čeho je ale moc, toho je příliš. Na jednu z akcí na sebe navlékla takovou kombinaci hadříků, že někteří radši zavírali oči, aby tu hrůzu neviděli. Plnoštíhlá umělkyně měla ránu, jako by si odskočila od řetízkáče. Podívejte se do fotogalerie, jakým outfitem se chlubila!
18.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)

Tahle čokoládová samice s hlasem bohyně je už dva roky bez lásky

 
Pamatujete na úžasnou zpěvačku Madalenu Joao (28)? Soutěžila v první řadě Česko hledá SuperStar, dvakrát vyhrála Rozjezdy pro hvězdy. Čokoládová dívka, jejíž otec pochází z Angoly, je sice v rozpuku, ale nikoliv v tom sexuálním. V této rovině strádá. „Dva roky jsem neměla muže,“ řekla Super.cz Madalena.
29.04.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Madalena Joao (19 článků)
« Předchozí 1 Další »