Články k osobnosti

Macaulay Culkin

  herec, člen skupiny The Pizza Underground

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Macaulay Culkin »
 

Macaulay Culkin žádá fanoušky, aby mu vybrali prostřední jméno

 
Letos o Vánocích bude Macaulay Culkin opět promlouvat k českým divákům jako chlapeček Kevin ve filmech Sám doma. Osmatřicetiletý herec se od role sice snaží distancovat, ale díky ní vděčí tomu, že má na sociálních sítích miliony sledujících. Ty teď požádal, aby mu pomohli s výběrem prostředního jména. Současné irsky znějící Carson se mu totiž nelíbí.
03.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Macaulay Culkin žadoní o roli u Joanne K. Rowling

 
Představitel Kevina z filmů Sám doma se poslední roky drží v ústraní a odmítá role v mainstreamových filmech. Ale nemuselo by tak tomu být pořád, kdyby mu roli napsala Joanne K. Rowling. Macaulay Culkin ji teď totiž vyzval, aby na něho myslela při práci na scénáři svého příštího filmu.
02.10.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků) , Joanne Rowling (65 článků)

Nebere drogy a už není SÁM DOMA! Kevina ze dna odlepila jeho svůdná přítelkyně

 
Celý svět mu ležel u nohou. Jako Kevina z komedie Sám doma ho znala celá planeta. Jenže Macaulay Culkin (38) úspěch neunesl a začal brát tvrdé drogy. Dnes už to nejhorší má za sebou. A může děkovat i své přítelkyni. Třicetiletá Brenda Song je krásná žena.
29.09.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků) , Brenda Song (1 článek)

Kevin už není sám doma. Našel si lásku a konečně nevypadá jako vyžilá troska!

 
Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin (38) neměl jednoduché mládí. Nejdříve se z něj stala velká hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno. Nejen drogy mu naprosto změnily život a herec vypadal před několika lety, že se snad ani nedožije roku 2018. Naštěstí se tak nestalo a Culkin dnes vypadá o poznání lépe. Nejspíše v tom má prsty jeho přítelkyně Brenda!
22.09.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Kevin ze Sám doma o ztrátě panictví: Bylo to mokré a lepkavé

 
Představitel slavného Kevina McCallistera se pořádně rozpovídal o svém intimním životě. Macaulay Culkin (37) prozradil, v kolika letech přišel o panictví a jaké to bylo. S kým to všechno proběhlo, ale neprozradil.
26.03.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Kevin zůstal sám doma a zesměšňoval Oscary: Macaulay Culkin bavil sociální sítě

 
Dětská hvězda proslavená rolí Kevin v komediích Sám doma Macaulay Culkin (37) sice na Oscarech nebyl, ale užíval si je sám doma asi nejvíc ze všech jeho kolegů. Galavečer, který moderoval Jimmy Kimmel, ho dost nudil, a tak se bavil po svém.
05.03.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků) , Jimmy Kimmel (3 články)

Otec mě duševně i fyzicky týral, prohlásil Macaulay Culkin

 
Bývalá dětská hvězda série filmů Sám doma Macaulay Culkin (37) po letech promluvil o důvodech, proč opustil Hollywood. Jeho otec Kit (73) prý žárlil na jeho úspěchy a duševně i fyzicky ho týral. Herec to potvrdil v rozhovoru s Marcem Maronem na jeho podcastu WTF.
11.02.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků) , Marc Maron (1 článek)

Hvězda filmů Sám Doma Macaulay Culkin promluvil o tom, že ho otec týral

 
V době, kdy celý svět obdivoval Macaulayho Culkina kvůli jeho filmům Sám doma, zažíval on doma peklo. Možná mu leckdo pozici dětské hvězdy záviděl, růžový život rozhodně neměl. A možná si přál dokonce skutečně být doma sám, protože jeho otec Kit byl tyran a ubližoval mu psychicky i fyzicky.
26.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Sám doma děsí svým vzhledem lidi na ulici: Opuchlá tvář z alkoholu a zjev stařešiny

 
Bývalý dětský herec Macaulay Culkin (37) již dávno není roztomilý blonďatý andílek, ale opuchlý téměř čtyřicátník, který chvíli bez dávky nikotinu. Je vidět, že se nerad ukazuje na veřejnosti, protože nedávno vyrazil do obchodu s černými brýlemi a obličej si zakrýval mikinou. Kdysi oblíbený dětský herec spadl na samotné dno.
23.01.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Z dětské hvězdičky na drogách už je zase pořádný kus chlapa! Macaulay Culkin je zpět a může za to ženská!

 
O Macaulayovi Culkinovi se za posledních 15 let psalo pouze ve spojení s drogami, závislostí, léčením, depresemi a zase drogami a zase léčením. V LA byl ovšem nyní spatřen při nákupu potravin a svým vzhledem světu opět vyrazil dech. A tentokrát konečně v pozitivním smyslu.
25.07.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Jako malý jezdil Kevin ze Sám doma k Jacksonovi na ranč, teď mu jeho dcera lakuje nehty!

 
Americký herec Macaulay Culkin (36) známý ze série Sám doma a dcera popového krále Michaela Jacksona Paris (18) se dost sblížili. A to natolik, že mu Paris s pečlivostí lakuje nehty na nohou. Prý se tím živí...
19.12.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1660 článků) , Macaulay Culkin (83 článků) , Paris Jackson (134 článků) , Paris Jackson (140 článků)

Jak nyní vypadá Kevin ze Sám doma? Kvůli chlastu a drogám je z něj naprostá troska!

 
Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin neměl jednoduché dospívání. Nejdříve se z něj stala velká hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno.
19.11.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Jakub Vágner se mění v Macaulaye Culkina: Eliško, nenechávej ho SAMOTNÉHO DOMA!

 
Předávkoval se Jakub Vágner před juniorským mistrovstvím světa v lovu kaprů rybím tukem? Nebo nervozitou 3 dny nespal? Či ho snad Eliška Bučková nechala bez dozoru a on byl až moc dlouho sám doma?! Podrobnosti zjišťujeme, ale jedno víme s jistotou. Slavný rybář vypadal během soutěže jako vyšinutá dětská hvězda Macaulay Culkin.
27.06.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků) , Eliška Bučková (1055 článků) , Jakub Vágner (306 článků)

Míša vztah slepovat nechce, takhle jí to vyhovuje, říká Rosol

 
Tenista Lukáš Rosol (31) prolomil hradbu mlčení po rozchodu se svou manželkou Michaelou Ochotskou (32) a následně i se svou milenkou. Ačkoli média informovala o tom, že se k sobě manželé zřejmě kvůli synovi Andrému (2) vrátí, Rosol sdělil, že to na návrat nevypadá.
25.04.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Otec „Kevina“ Culkina z komedií Sám doma: Už to není můj syn!

 
Jednasedmdesátiletý Kit Culkin, který v lednu 2014 prodělal mozkovou mrtvici, neváhal pronést ostrá slova na účet vlastního syna i přesto, že od vleklých sporů o jeho opatrovnictví s Macaulayovou matkou Patricií Brentrup uběhlo již jedenáct let!
24.04.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Macaulay Culkin je sám doma a v důchodu

 
Herec Macaulay Culkin oznámil, že je ve svých pětatřiceti letech už na penzi. Doslova do důchodu odešel díky bohatství, které má z natáčení filmů Sám doma. Každý den tak tráví zevlováním a pracuje jen výjimečně. Na počátku devadesátých let byl přitom nejslavnějším desetiletým dítětem planety.
07.04.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Ten kluk nesmí být SÁM DOMA! Jinak se Macaulay Culkin změní v nechutnou máničku

 
Macaulay Culkin několikrát uvedl, že mu role malého Kevina v komedii Sám doma vlastně zničila život. Dnes se cítí vyčerpaný jako nějaký starý důchodce a bojí se lidí.
07.04.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Vyhaslá dětská hvězda díky komedii Sám doma vydělala balík: Do konce života už může jen zevlovat

 
Herec Macaulay Culkin oznámil, že je ve svých pětatřiceti letech už na penzi. Doslova do důchodu odešel díky bohatství, které má z natáčení filmů Sám doma. Každý den tak tráví zevlováním a pracuje jen výjimečně. Na počátku devadesátých let byl přitom nejslavnějším dítětem planety.
07.04.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Macaulay Culkin se poflakuje a nic nedělá, v pětatřiceti je v důchodu

 
Bývalá dětská herecká hvězda Macaulay Culkin (35) v létě oslaví šestatřicáté narozeniny. Ačkoli většina lidí v tomto věku tvrdě pracuje, aby si vydělala na důchod, Macaulay už v důchodu dávno je a pracovat nemusí.
07.04.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)

Sám doma a vlasatý? Macaulay Culkin (35) se mění ve slečnu?!

 
Víte, kdo je tahle princezna zlatovláska? Bývalá dětská hvězda Macaulay Culkin (35), kterého všichni znají z komedie Sám doma!
04.04.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (83 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »