Články k osobnosti

Lydia Lunch

  zpěvačka, skladatelka, kytaristka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lydia Lunch »
 

Henry Lee Fest je srdeční záležitostí undergroundových Brňanů. Letos láká na koncert Lydie Lunch

 
Henry Lee Fest, srdeční záležitost alternativně a undergroundově zaměřených Brňanů, se vrací. Letošní třetí ročník proběhne v Hale Malá Amerika sobotu 17. října od 16 hodin do asi třetí hodiny ranní následujícího dne. Oproti předchozím dvěma ve Zbrojovce se však mění místo konání festivalu. Proběhne v hale Malá Amerika u hlavního nádraží. Vystoupí zde mnohostranná umělkyně a královna No wave Lydia Lunch.
16.10.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Undergroundová diva Lydia Lunch nabízí recepty i kritiku masové spotřeby

 
Lydia Lunch je známá především z hudební scény jako zpěvačka velmi syrových a expresivních kapel Teenage Jesus And The Jerks, Big Sexy Nosie nebo Retrovirus, i když napsala také několik knih a účinkovala v undergroundových filmech. Nyní se ale představuje v jiné roli, jako autorka kuchařky Když máš hlad, tak ho hlaď, což zase vzhledem k jejímu uměleckému pseudonymu není až tak překvapivé.
21.12.2013 09:02 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Alternativu uzavře Retrovirus Lydie Lunch

 
Vystoupení newyorské zpěvačky Lydie Lunch s novou kapelou Retrovirus zakončí ve čtvrtek 5. prosince festival Alternativy, který tento týden vrcholí koncerty belgických DAAU, amerických And The Wiremen a DJským večerem Beat Diary za účasti Švýcara Juliana Satroria, Rakušana dieb13 a tuzemského Phaerentze.
26.11.2013 08:42 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Lydia Lunch zahraje s Big Sexy Noise

 
Přední představitelka newyorského undergroundu, zpěvačka Lydia Lunch, vystoupí ve středu v pražském Lucerna Music Baru. Doprovodí ji muzikanti z kapely Gallon Drunk James Johnston, Terry Edwards a Ian White.
07.03.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků) , James Johnston (2 články) , Ian White (3 články)

Lydia Lunch v pondělí v Praze nevystoupí kvůli výpadku letecké dopravy

 
Americká zpěvačka Lydia Lunch, která měla být hlavní hvězdou pondělního koncertu věnovaného památce kytaristy Rowlanda S. Howarda, v Malostranské besedě, v Praze nevystoupí. Nemá jak se do hlavního města dostat, protože letecká doprava je paralyzována mrakem prachu z islandského vulkánu. Ve Francii navíc až do středy stávkují železničáři.
19.04.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Lydia Lunch uctí památku Rowlanda S. Howarda, který podlehl rakovině

 
Přední představitelka newyorského undergroundu, zpěvačka Lydia Lunch vystoupí v pondělí v Malostranské besedě na charitativním koncertu pro Ligu proti rakovině. Uctí na něm památku svého a Caveova spoluhráče Rowlanda S. Howarda, který 30. prosince podlehl rakovině.
16.04.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Alternativu zahájí provokativní americká zpěvačka Lydia Lunch

 
Festival Alternativa předznamenává tuto neděli v pražském divadle Archa koncert americké zpěvačky Lydie Lunch, která představí svůj nový projekt Big Sexy Noise. Lydia Lunch je jednou klíčových postav newyorského undergroundu osmdesátých let. Představuje jeho nejsyrovější a nejextrémnější podobu nejen v hudbě, ale i ve filmech a v literatuře. Zbytek festivalu proběhne od 21. do 28. listopadu. Lydia Lunch poskytla Novinkám exkluzivní rozhovor.
06.11.2009 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Legendární Lydia Lunch po deseti letech zahraje v Praze

 
Punková královna Lydia Lunch se vrací do Prahy, v neděli 8. listopadu ve 20 hodin zahraje v Divadle Archa v rámci projektu Alternativa 2009. Tentokrát přiveze nový projekt Big Sexy Nois, v němž ji doprovázejí James Johnston (ex-Bad Seeds), Terry Edwards a Ian White.
04.11.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků) , James Johnston (2 články) , Ian White (3 články)
« Předchozí 1 Další »