Články k osobnosti

Lukáš Vlček

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lukáš Vlček »
 

Kraj Vysočina: Nejlepším starostou regionu je Lukáš Vlček z Pacova

 
Svaz měst a obcí ocenil čtyřletou práci starostů a primátorů. Nejlepším starostou Kraje Vysočina se v končícím čtyřletém volebním období 2014 - 2018 stal Lukáš Vlček, starosta města Pacov a krajský zastupitel.
14.09.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)

Krajský sněm STAN na Vysočině odsouhlasil svého kandidáta do senátu na Třebíčsku

 
Na Vysočině se v pondělí sešel krajský sněm politického hnutí Starostové a nezávislí. Za účasti celostátního předsedy a poslance Petra Gazdíka a krajského předsedy a starosty Pacova Lukáše Vlčka jednohlasně odsouhlasil nominaci starostky Koněšína Hany Žákové na senátorku za senátní obvod Třebíč.
23.03.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (915 článků) , Lukáš Vlček (7 článků) , Petr Gazdík (904 článků)

Koaliční forma budoucího krajského uspořádání je nevyhnutelná, domnívá se starosta Pacova

 
Určitě chceme dosáhnout dvojciferného procentuálního výsledku a podílet se na sestavování nové krajské koalice, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz lídr koalice STAN a SNK-ED Lukáš Vlček. A dodává: „Kraj musí sehrávat důležitou roli toho, kdo sjednocuje aktéry z různých odvětví. Chceme se zaměřit na témata, která významně omezují zemědělství, ale i na řešení dopravní situace v kraji.“ Vyjádřil se také k tématu uprchlické krize včetně imigrační politiky prosazované kancléřkou Merkelovou.
09.09.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)

Starosta Pacova: Je důležité nesklouzávat k extremismu a populismu

 
S blížícím se koncem roku čeká radnici schvalování rozpočtu a před sebou má i řadu dalších rozhodnutí. Jaká? A na co nového se mohou těšit občané v příštím roce? Nejen o tom jsme si povídali s Lukášem Vlčkem (BPP). Řeč přišla ale i na budoucnost EU. Ustojí problémy, s nimiž se v posledních měsících potýká?
16.10.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)

Aktuální politika sklouzává k populismu, povzdechl si starosta Pacova

 
Starostou se stal poprvé ve svých 26 letech. Čeho by chtěl v Pacově dosáhnout, pokud uspěje i v následujících volbách? V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se Lukáš Vlček (BEZPP) svěřil nejen se svými prioritami, ale hovořili jsme i o tzv. teorii veřejné volby a zavzpomínali jsme na nedávnou návštěvu prezidenta v Pacově.
08.08.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)

K Evropské unii není alternativa, domnívá se starosta Pacova

 
ČR je v EU nejhorší v čerpání dotací. Co je podle starosty důvodem? A jaká pozitiva nám podle jeho názoru členství v unii přináší? I na to jsme se zeptali Lukáše Vlčka (BPP). Hovořili jsme ale i o nové vládě a svěřil se nám také se svými plány do budoucna.
13.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)

Starosta Pacova: Projekt EU je pro nás jedinou možnou budoucností

 
Požádali jsme starostu Lukáše Vlčka (BEZPP) o rozhovor, ve kterém se nám svěřil nejen se svým názorem na rozšíření pravomocí NKÚ, nýbrž i se svým pohledem na projekt Evropské unie a na nastavení systému dotací, kdy jsou podle některých starostů malé obce znevýhodňovány. ,,Obecně systém dotací je z provozního hlediska nákladný a problém ČR je vysoká fragmentace samospráv.“ Jaké jsou ale problémy města? A jak hodnotí spolupráci v zastupitelstvu?
17.05.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vlček (7 článků)
« Předchozí 1 Další »