Články k osobnosti

Lukáš Pollert

  lékař, bývalý reprezentant v kanoistice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lukáš Pollert »
 

SPD ukončí covid, psal Pollert. A přišlo, co sám nečekal

 
Jedním z možných scénářů povolebního vývoje může být spolupráce ANO s SPD. To vyvolalo výrazné odezvy. Lékař, bývalý komunální politik a sportovec Lukáš Pollert na twitteru uvedl, že by se s SPD ve vládě vymýtil covid a zastavil by se tzv. Green Deal. V reakcích se strhla lavina s kritikou. Šéf SPD Okamura dal Pollertovi za pravdu.
14.09.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

LGBT? Slepá vývojová větev, zachraňují planetu před přemnožením primátů, udeřil Pollert. Poslankyně SPD přidala varování

 
Poslankyně SPD Karla Maříková se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke slovům lékaře a olympionika Lukáše Pollerta, který LGBT definoval jako slepou vývojovou větev.
05.08.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Lukáš Pollert ponížil LGBT: Slepá vývojová větev, dlouho tu nebudou! Pak to strašně schytal

 
Bývalý olympionik a nyní lékař Lukáš Pollert (51) se zabydlel na sociálních sítích, kde rád sdílí provokativní a pro někoho radikální názory. Nyní zvednul mandle spoustě lidí svým vyjádřením k LGBT+.
05.08.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Údiv epidemiologa: Proč do ČT zvou Pollerta? Firemní sociolog Bednář rázně odpověděl

 
Do České televize pozvali bývalého olympijského šampiona a lékaře Lukáše Pollerta, velkého kritika protikoronavirových restrikcí, aby vyložil svůj pohled na letní olympiádu v Tokiu. Epidemiolog profesor Hynek Pikhart kroutil hlavou nad tím, proč Pollerta vůbec zvali. A firemní sociolog Vojtěch Bednář rázně odpověděl. „Žádný vědec nemá patent na pravdu.“
25.07.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Doktor Pollert už pozoruje následky covidu: Strach a panika. Lidé se bojí jít k lékaři. Zatím jsme zažili jen předehru

 
Známý lékař a vynikající sportovec Lukáš Pollert je jedním z těch, kteří během covidové pandemie hlasitě vyjadřovali své názory, za které byli nejen svými kolegy často kritizováni. Kritizoval řadu vládních protiepidemických opatření, obhajoval svobodu lidí, kteří se nechtějí nechat očkovat a vystupoval proti tomu, aby česká společnost byla zastrašována a propadala panice. Vyhlídky na zlepšení podle něj nejsou příliš příznivé, covid v rozhovoru pro Echo24.cz označuje za pouhou „předehru“.
18.06.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Zemřelý očkovaný důchodce: Profesor Hořejší ukazuje prstem. A Lukáš Pollert se ozval, padlo slovo „vražda“

 
Očkování nemá stoprocentní účinnost. Přesvědčil se o tom bohužel senior na Jablonecku, který i po očkování po nákaze covidem-19 zemřel. Roman Prymula pro Novinky.cz uvedl, že tyto případy jsou vzácné, ale žádná vakcína nemá stoprocentní účinnost, a starší lidé jsou náchylnější k tomu, že u nich nebude fungovat. A ti, kdo provozují domovy důchodců, by podle něj měli vyžadovat, aby se personál očkoval. Lékaři Lukáši Pollertovi však vadí, jak se prstem ukazuje na neočkovanou pečovatelku, když nákaza mohla přijít i od očkovaných.
12.06.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Senátor Láska dal prostor doktoru Pollertovi. Dostal čočku, a ještě za ni děkuje

 
Senátor Václav Láska do svého podcastu pozval lékaře a bývalého vrcholového sportovce Lukáše Pollerta. Vyvolal tím značnou bouři. Rozhodl se na ni reagovat. Nahlédněte.
04.06.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Pollert: Covid? Hybridní válka. Roušky všude, jak Michael Jackson. Očkování? Krok, kterým vás přimějí

 
„Zažili jsme takový virový vánek. Mě za to napadli, že to bagatelizuji, ale v podstatě to vánek oproti španělské chřipce byl. Byla to spíše hybridní virová válka. Více informační, psychologická,“ sdělil ParlamentnímListům.cz lékař a někdejší olympijský medailista Lukáš Pollert. ,,Budeme nosit roušky, protože co kdyby ten vedle byl něčím nakažený? Takhle se choval Michael Jackson,“ konstatuje. Odmítá nosit potvrzení o očkování či o negativním testu a k „motivaci“ k očkování pro ParlamentníListy.cz uvádí: „Nově se budou snižovat počty antigenních testů zadarmo, takže to, že si člověk bude muset za další antigenní test platit, bude poslední kapka a lidi se nechají naočkovat všichni.“
24.05.2021 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1743 článků) , Lukáš Pollert (40 článků) , Michael Jackson (654 článků) , Michael Jackson (654 článků) , Michael Jackson (38 článků) , Michael Jackson (76 článků)

Dehumanizace! Lékař Lukáš Pollert znechutil Jana Hřebejka, ale hádal se dále

 
Lékař a někdejší olympionik Lukáš Pollert se na svém twitterovém účtu vyjádřil ke koronavirové krizi. De facto ji zlehčil s tím, že „nakonec se ukáže, že se vlastně nestalo skoro nic“. Hovořil i o neúnosně přemnoženém druhu primátů, čímž myslel člověka. Za jeho slova jej napomenul například režisér Jan Hřebejk.
03.05.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (491 článků) , Lukáš Pollert (40 článků)

Dehumanizace, Hřebejk tepal Pollerta za příspěvek o covidových úmrtích

 
Lékař pražské Fakultní nemocnice Motol a bývalý olympionik Lukáš Pollert na Twitteru přirovnal umírání lidí s onemocněním covid-19 k odchodu přemnožených primátů s tím, že se vlastně „skoro nic nestalo“. Mnozí mu vzápětí vyčetli, že vážnost onemocnění zlehčuje.
03.05.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Apartheid! Oddělení „nečistých“, ze kterých „čistí“ mají strach. Lékař Pollert bez servítků ke covid pasům

 
Lékař a sportovec Lukáš Pollert se s tím zase jednou nepáral. „Vláda je slabá, nemotorná a má špatné rádce,“ vypálil. Jedním dechem však dodal, že lidé už zase začínají žít, i navzdory tomu, co doporučuje vláda.
25.04.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

I Karel Čapek by dnes byl na seznamu dezinformátorů. Lékař Pollert našel jeho článek, který by roztrhali

 
Lékař Lukáš Pollert z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a Fakultní nemocnice Motol na sociální síti sdílí, jak jednostranně vnímá část české společnosti vyjadřování názorů k epidemické situaci. Vadí mu, že lidé nedostávají od „kovidistů“ prostor vyjádřit svůj tzv. názor selského rozumu. Připomíná i pro dnešek aktuální slova, jež svého času k epidemii napsal spisovatel Karel Čapek. V současnosti by za ně byl, zřejmě jako řada dalších, prohlášen za „dezinformátora“.
03.04.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (229 článků) , Lukáš Pollert (40 článků)

Lékař Pollert: Starých se nikdo neptal. Prostě se řeklo budete zavření, příbuzní ať k vám nechodí, zabili by vás. Špatně špatně

 
Bývalý vodní slalomář, lékař Lukáš Pollert, se v rozhovoru pro server HlídacíPes.org vyjádřil k současnému stavu společnosti. Podle jeho slov totiž vystrašená společnost dělá nesmyslná a přehnaná rozhodnutí a lze s ní také snadno manipulovat. „Dělám všechno pro to, aby společnost vystrašená nebyla, abychom se lépe zorientovali,“ uvedl.
22.03.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Kubek bije na poplach, že země krvácí: Lockdown situaci zjevně nezlepšuje, namítá Pollert

 
Prezident České lékařské komory Milan Kubek (53) se domnívá, že jsou restriktivní opatření v Česku přijímána pozdě a navíc jsou polovičatá. Anesteziolog FN Motol Lukáš Pollert (50) si zase myslí, že v Česku jsou sice pořád lockdowny, ale situace je paradoxně horší.
07.03.2021 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Zaútočil na Lukáše Pollerta. Datový vědec Ludwig byl smutný. „Dnes jsem o tom přednášel...“

 
Známý datový vědec a odborník na prokrastinaci Petr Ludwig si v rozhovoru na DVTV všiml, že dva lékaři se vlastně nejsou schopní shodnout téměř na ničem, ačkoliv každý den umírá 150–200 lidí a mnohé nemocnice jsou na pokraji kapacit. Debata pro něj byla zajímavá a zároveň smutná, jelikož silně nesouhlasil s názory lékaře Lukáše Pollerta. „Na jedné straně pan Kubek vybavený daty, fakty a velmi dobře strukturovanými argumenty. Na druhé straně pan Pollert vybavený subjektivními názory a argumenty, opakovaně vyvracenými,“ popsal Ludwig oba řečníky. Tuhle bitvu jsme prý prohráli.
03.03.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Týdny bez praní a pak... Známý lékař Pollert tuší zlo spojené s respirátory

 
Lékař, olympionik a bývalý komunální politik ODS Lukáš Pollert nevidí smysl v povinném nošení respirátorů. Prý to bude horší, než kdyby člověk nosil textilní roušky. „To bude lahůdka. Budou se nosit týdny bez praní, a to teprve bude semeniště bakterií a virů,“ napsal na facebooku. Jelikož i v Rakousku lockdown selhal, tak ho nemá smysl zavádět v Česku. „Na lockdown je pozdě, změna roušek zbytečná, zavřením školek přijdeme opět o personál v nemocnicích,“ myslí si.
25.02.2021 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Tvrdé dopady lockdownu: Senioři se uzavřeli před světem, bojí se i vlastní rodiny, píše lékař Pollert

 
Toho, že přílišná opatrnost před nákazou koronavirem spoustě starším lidem v mnoha případech spíše uškodila, si všímá také bývalý olympionik a lékař Lukáš Pollert (50), který působí v motolské nemocnici. Na svůj Facebook umístil k tomuto tématu status, který sdílel i lídr hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší (50).
12.02.2021 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Lukáš Pollert (40 článků)

Lékař: Přijde třetí vlna covidu, ta největší. Na jaře. Už předem vám něco řeknu

 
Za epidemii nemohou lidé, ale virus. Tuto zdánlivě banální větu připomenul lékař Lukáš Pollert. Zdá se mu totiž, že rétorika, při níž se hledá viník pandemie, začíná připomínat 30. léta minulého století či Československo těsně po válce. „I kdyby tady bylo 11 milionů pozitivních lidí, nemůže za to Babiš, Šmucler, Prymula (a učitelé), Pirk a ani Basiková s Ledeckým,“ říká. A varuje před třetí vlnou na jaře.
14.10.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

Profesor Keller kárá Pollerta: Stovky mrtvých, to není nic směšného. Kdybych byl jeho pacient...

 
ROZHOVOR Na slova lékaře Lukáše Pollerta reaguje známý sociolog, profesor Jan Keller. Připouští, že jako pacient by k němu asi necítil plnou důvěru. V duchu Pollertových úvah o tom, jak si sami huntujeme zdraví, upozorňuje na rizika vodních sportů. „Je to docela nepřirozený pohyb, navíc prováděný ve vlhkém prostředí. Našemu státu je to však jedno a proti kajakářům ani kanoistům nijak nezasahuje. Potom vidíme ty následky.“ Bývalý europoslanec přidává i poznámku k aktuálním záměrům Evropské komise: „Je smutné, kam to Evropská unie dopracovala. Na druhou stranu se můžeme těšit, že evropské hlavní město inkluze a rozmanitosti bude někde u nás, třeba v severních Čechách.“
23.09.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)

500 mrtvých na covid? Směšné. A obézní od TV chtějí roušky. Lékař Pollert z první ruky

 
ROZHOVOR Počet úmrtí a nemocnost v důsledku kouření cigaret je číslo, o kterém se covidu nemůže ani zdát. Proti tomu je covid úplný žabař. Lékař Lukáš Pollert z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a Fakultní nemocnice Motol považuje za úplně směšné číslo 500 mrtvých, kteří zemřeli na covid, ve světle masy lidí, které v nemocnici den co den vídá. Jde o lidi s nadváhou a samozřejmě kuřáky. Olympijský vítěz z Barcelony 92 a stříbrný medailista z Atlanty 96 však se skrývanou ironií dodává, že proti kuřákům nic nemá, protože bez nich by neměl práci.
22.09.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (40 článků)
« Předchozí 1 2 Další »