Články k osobnosti

Lukáš Krpálek

  judista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lukáš Krpálek »
 

Bohdalová, Kellner nebo Krpálek. Podívejte se na seznam vyznamenaných

 
Státní vyznamenání za letošní rok už jsou známá. Prezident Miloš Zeman je udělí celkem devětadvaceti osobnostem veřejného života. Mezi oceněnými je například herečka Jiřina Bohdalová, in memoriam miliardář Petr Kellner nebo judista Lukáš Krpálek.
28.10.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1190 článků) , Petr Kellner (533 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Miloš Zeman (26674 článků)

Kam za pivem v Praze 4? Místní mají rádi hospodu ze Švejka, kam chodíval sám Hašek

 
Nefiltrovaná Plzeň, vyhlášená kachna a stůl Jaroslava Haška, tři věci definující restauraci U Bansethů a sousedský pivovar Bašta. V čele obou podniků stojí jedna rodina, jejíž kuchařská tradice sahá více než sto let dozadu. Do hospody rád zajde zlatý judista Lukáš Krpálek se svým týmem, nebo fotbalista Tonda Panenka. Velkou ránu způsobil podnikům covid, ale místní hosté se za své oblíbence postavili.
22.10.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (122 článků) , Jaroslav Hašek (122 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Kam Kam (452 článků)

Tahle svalnatá brunetka v bikinách je švagrovou olympijského vítěze Krpálka! Závodí v kategorii „větších ženských“

 
Reprezentantka ve wellness fitness Sabina Kaderková je dvojčetem manželky dvojnásobného olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Její sestra Eva sice moc neposiluje, zato běhá kolem dětí.
27.09.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Zlatá medaile Lukáše Krpálka z letošní olympiády je vystavena v Národním muzeu

 
Letošní olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek zapůjčil do Národního muzea svou zlatou medaili, kterou nyní mohou všichni příchozí obdivovat ve výstavě Olympijské Tokio. Pokud chcete tento unikát spatřit na vlastní oči, s návštěvou byste rozhodně neměli otálet, protože k vidění zde bude jen do 3. října letošního roku.
25.09.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Krpálek nemůže sundat snubní prsten. Manželka mu ho zakázala přeříznout

 
Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek má jeden manželský „problém“. Nemůže sundat snubní prsten. Přestože při soutěžích ani tréninku by ho nosit neměl, jeho klouby na rukou jsou tak zdeformované, že nemá na vybranou. Navíc jeho manželka nesouhlasila s tím, aby prsten rozřízl, když nešel sundat.
01.09.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Zlatí hoši potkali filmového Zátopka: Ukaž ty své oplatky!

 
Když nemůžeš, tak přidej! Tahle slavná hláška Emila Zátopka (+78) možná v tréninku i olympijských bojích hnala judistu Lukáše Krpálka (30) i kajakáře Jiřího Prskavce (28) za zlatými medailemi.
31.08.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emil Zátopek (84 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků)

Zlatí hoši ve Varech! Olympijský vítěz Krpálek ukázal sexy manželku, Prskavec dorazil s čtyřměsíčním synem

 
Zlatí hoši z olympijských her v Tokiu Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec jsou v Karlových Varech. Nenechali si ujít svátek filmu a vyrazili na předpremiéru filmu Zátopek. Oba byli z filmu o legendě českého sportu nadšení.
24.08.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Zlatí hoši ve Varech zase spolu: Krpálek se sexy manželkou, Prskavec i s miminem!

 
Na filmový festival zavítal také Lukáš Krpálek (30) s manželkou Evou (28). Vychutnávali si karlovarskou atmosféru a v jejich přítomnosti nechyběl ani další zlatý olympijský vítěz, kajakář Jiří Prskavec (28).
24.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Zlatí olympionici z Tokia Krpálek a Prskavec hvězdami Varů

 
Olympionici zastínili i filmové hvězdy! Zatímco plátnům kin kraluje nejslavnější český běžec Emil Zátopek (†78), na večírcích to rozjíždějí naši zlatí hoši z Tokia – judista Lukáš Krpálek (30) a vodní slalomář a kajakář Jiří Prskavec (28).
24.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Emil Zátopek (84 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Zlatý judista z Tokia Krpálek vyvedl svou krásnou Evu: Takhle jim to seklo ve Varech!

 
Judista Lukáš Krpálek (30), který na letních olympijských hrách v Tokiu vyhrál zlatou medaili, vyvedl v Karlových Varech do společnosti svou krásnou ženu. S Evou Krpálkovou (29) vychovávají dvě děti, syna Antonína a dcerku Marianu.
23.08.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

„Bartoš se pral s Krpálkem? Hmm. A taky prohrál s Obamou!“ Režisér Adamec v ráži. Sejmul i Babiše juniora

 
V Podtrženo sečteno se Xaver sešel tentokrát s Jiřím Adamcem. Ten jednak okomentoval, co provádí Andrej Babiš mladší. Podle něj to není činnost úplně zdravého člověka a k otci se chová hanebně. Od Ivana Bartoše bylo prý neprozřetelné, že chtěl využít slávu Lukáše Krpálka k vlastní kampani. „Nikdy jsem nepochopil, že si Standa Gross troufl být premiérem, stejně jako si neumím představit, že by Ivan Bartoš dělal šéfa Strakovky,“ vyjádřil se o něm. A pár slov měl také k momentálně řešené problematice LGBT.
07.08.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23815 článků) , Stanislav Gross (773 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Jiří Adamec (261 článků) , Ivan Adamec (22 článků) , Ivan Ivan (2222 článků) , Jiří Adamec (141 článků)

Rada pro Piráta Bartoše: Voliče na Krpálka neutáhneš

 
Když judista Lukáš Krpálek vyhrál olympijské zlato, roztrhl se pytel se slavomany, kteří sportovce zaručeně znají, potkali ho v tramvaji nebo od něj dostali po čuni. Pochlubit se musel i Pirát Ivan Bartoš, s tím že se s Krpálek pral v mladších žácích. Sice je o deset let starší, ale třeba byl prostě extrémně pozadu ve fyzickém vývoji. Není divu, že se Bartoš stal skvělým terčem pro internetový výsměch. Krpálek jsou asi nový koblihy! Více v Síťovinách na Mall.tv.
04.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků) , Ivan Ivan (2222 článků)

„Za tohle pokuty.“ Hejma a očkování: Tvrdé. Lékaři nebudou jásat

 
Ondřej Hejma natočil další díl své Hejma show. A zaútočil na Luboše Xavera Veselého, se kterým kdysi točil Podtrženo, sečteno, že teď už schvaluje řediteli Dvořákovi velké odměny a možná ho dokonce jednou nahradí. Kromě toho se trefoval do Ivana Bartoše a jeho „blbé paměti“ ohledně Lukáše Krpálka. A také do epidemiologa Petra Smejkala, který natočil lehce trapné video. Ale teď už se na něj nepodíváte. To šéfa ČLK Kubka by Hejma rovnou pokutoval.
03.08.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (207 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Luboš Veselý (610 článků) , Ondřej Veselý (147 článků) , Ondřej Veselý (147 článků) , Petr Dvořák (792 článků) , Petr Dvořák (787 článků)

VIDEO „Ty už budeš do smrti d*bil.“ Bartoš dostal čočku od známého herce

 
Po vítězství Lukáše Krpálka v judu na olympiádě v Tokiu se začala objevovat řada vtípků na předsedu Pirátů Ivana Bartoše, který se mylně domníval, že s Krpálkem zamlada zápasil. Přisadil si např. exposlanec Kalousek nebo europoslanec Zdechovský. Ale krutou parodii na předsedu Pirátů stvořil herec Michal Gulyáš. V alteregu Roma Lakatoše potvrdil Bartošův příběh a dodal, že předseda dostal „do držky“ tak, že mu řekli: „Ty už budeš do smrti debil.“
02.08.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Gulyáš (31 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků)

Zlatý Lukáš Krpálek má doma tuhle bohyni: Prozradil, čím si Eva získala jeho srdce

 
Dvojnásobný zlatý olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek (30) slaví ohromný úspěch a celé Česko je na něj velmi hrdé včetně jeho největší podpory, a to půvabné manželky Evy Krpálkové (28), která se svým mužem prožívala na dálku každou sekundu jeho boje o zlato. V jednom z rozhovorů Lukáš prozradil, jak si získala jeho srdce. 
30.07.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Judista Lukáš Krpálek (30): Co o zlatém medailistovi z Tokia možná nevíte?

 
Judista Lukáš Krpálek (30) získal na olympijských hrách v Tokiu zlatou medaili, což je náležitý úspěch. Rodák z Jihlavy má kromě vášně pro judo také jiné aktivity, které to jsou? 
30.07.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Luky Balboa to zase dokázal! Známé osobnosti skládají hold zlatému Krpálkovi

 
Obrovský úspěch judisty Lukáše Krpálka (30) slaví celé Česko. Dvojnásobnému vítězi zlaté olympijské medaile gratulují slavné osobnosti včetně českých sportovců, kteří na olympiádě v Tokiu bojují za nejlepší pozice. Zlatému Krpálkovi gratulují basketbalista Tomáš Satoranský, tenistka Barbora Krejčíková, sportovní moderátor Vojtěch Bernatský i MMA zápasník Karlos Vémola.
30.07.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (50 článků) , Lukáš Krpálek (98 článků) , Tomáš Satoranský (34 článků) , Karlos Vémola (326 článků)

Fantastické! Krpálek i přes bolest urval olympijské zlato

 
Judista Lukáš Krpálek to opět dokázal. Podruhé za sebou vyhrál olympijské zlato. Byl to nervy drásající zápas, ale Lukáš to i s bolestivou rukou dokázal a porazil obřího Gruzínce Gurama Tušišviliho. Zopakoval tak svůj úspěch z Ria.
30.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Judista Lukáš Krpálek je podruhé olympijským vítězem

 
Judista Lukáš Krpálek porazil ve finále turnaje ve váze nad 100 kilogramů Gruzínce Gurama Tutišviliho a získal svou druhou zlatou olympijskou medaili. Rodák z Jihlavy si tak upevnil pozici nejúspěšnějšího českého judisty v historii.
30.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)

Další přírůstek do rodiny. Olympionik Krpálek si pořídil těžkotonážního miláčka

 
Po získání bronzové medaile v turecké Antalyi si udělal Lukáš Krpálek radost v podobě netradiční odměny. Do jeho rodiny přibyl nový člen. Jedná se o raritní plemeno kočky, která dorůstá obřích rozměrů. Kotěti mainské mývalí kočky jsou čtyři měsíce a v dospělosti může mít až dvanáct kilo.
29.04.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (98 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »