Články k osobnosti

Lukáš Hejlík

  herec, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lukáš Hejlík »
 

Idol žen a gastronadšenec Lukáš Hejlík: Jak vzpomíná na natáčení Ordinace a kolik nejvíc utratil za jídlo?

 
Lukáš Hejlík, muž mnoha řemesel, nejen herec a moderátor, ale také autor scénického čtení Listování a kulinářského projektu Gastromapa. Pro redakci eXtra.cz zavzpomínal nejen na své seriálové role, ale rozpovídal se i o současné situaci na poli gastronomie.
14.03.2021 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Napsala jsem mu na Facebooku, popsala seznámení s manželem Hejlíková

 
Lukáš (40) a Veronika (38) Hejlíkovi prozradili, že se dali dohromady na sociálních sítích. Druhá manželka herce a gastronauta také přiznala, co ji na jejím muži rozčiluje a kvůli čemu se doma nejčastěji hádají.
21.12.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Návrat do Ordinace? Leda jako pacient! Lukáš Hejlík musel na operaci

 
Když herec Lukáš Hejlík (40) zveřejnil svou fotku v nemocničním andělíčkovi, mnohé jeho followerky se na sociální síti jistě zatetelily, že se jejich oblíbená postava Jáchym Kalina vrací do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nic ale nemůže být vzdálenější pravdě…
20.11.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Lukáš Hejlík otevřeně o šikaně: Chtěl bych se omluvit tomu, kterého jsem týral

 
Šikana není něco, co děti znají jen z doslechu. V ČR se s fyzickým nebo psychickým ubližováním ve třídě setkává až 85 % dětí, ať už jako němý přihlížející, či rovnou jeho oběť. Většina z nich se ale nikomu nesvěří. Častokrát se bojí odvety nebo jednoduše neví, kam se obrátit. Podobně tomu bylo i u herce a moderátora Lukáše Hejlíka (40).
07.11.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Odvážné přiznání: Lukáš Hejlík popsal, jakým způsobem šikanoval svého spolužáka

 
V České republice se se šikanou ve škole setkává až 85 procent dětí. Psychickému či fyzickému tlaku neunikla ani celá řada známých osobností, které dnes můžou působit vyrovnaným a silným dojmem.
05.11.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Luxus Hejlíka z Ordinace: Byt i chata na jedničku!

 
Lukáš Hejlík, kterého si naši čtenář asi nejvíce pamatují ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, má krásné bydlení. V Praze si s manželkou pořídil luxusní byt ve Vršovicích, který by jim mohl závidět leckdo. Odpočívat jezdí pár s jejich synem na úžasnou chatu na venkov.
28.10.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Hejlík vzpomínal na narození synka (5): Jeho žena rodila, on vařil kafe!

 
Herec Lukáš Hejlík (40), který se proslavil mimo jiné i svou Gastromapou, tedy aplikací mapující nejrůznější gastronomické podniky, se stal před pěti lety dvojnásobným tatínkem. V den narozenin svého synka dojemně zavzpomínal na události, které předcházely jeho příchodu na svět…
10.09.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Herec Lukáš Hejlík: Ve čtyřiceti letech získávám filmové zkušenosti

 
Vysoký úspěšný fešák. Takové bylo zadání pro postavu Igora, soka Jiřího Mádla ve filmu Deníček moderního fotra, který natáčí režisér Jan Haluza. Lukáš Hejlík takovému zadání odpovídá přesně, a ještě se hezky směje. To zjistili už diváci seriálů Ošklivka Katka, Ordinace v růžové zahradě či Terapie.
31.07.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (501 článků) , Lukáš Hejlík (189 článků) , Jan Haluza (3 články) , Igor Igor (181 článků)

Romantik Hejlík: Manželce připravil narozeninový den snů!

 
Svou ženu miluje a dává to znát! Lukáš Hejlík, který před lety zářil v seriálu Ordinace v růžové zahradě, a poslední léta se zaměřuje na gastronomii a sociální sítě, vymyslel pro svoji ženu a modelku Veroniku Hejlíkovou pohádkový narozeninový den.
30.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Herec Lukáš Hejlík: Nejsme tak neohrožení, jak jsme si mysleli

 
Lukáš Hejlík je herec, který má za sebou řadu velkých rolí na divadelním jevišti, účinkování v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Dobrá čtvrť, Ošklivka Katka nebo televize HBO Terapie. Je autorem scénického projektu Listování, s nímž objíždí celou Českou republiku, stejně jako s populárním projektem Gastromapa, v němž poskytuje tipy na dobré restaurace, kavárny, cukrárny či bary a který vyústil i v jeho v knihu s názvem 365. A věnuje se i moderování. Momentálně ale jezdí jako kurýr Rohlíku Bistro.
06.05.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Další herec, co si našel novou práci: Lukáš Hejlík se rozhodl dělat kurýra

 
Další herec, který se k těžké situaci postavil čelem. Po Báře Mottlové, která se rozhodla jít místo hraní za kasu , si novou práci našel i Lukáš Hejlík  (40) . Herec se jako řada dalších umělců ocitl ze dne na den na dlažbě. Potřebuje ale uživit svou rodinu, a tak si našel novou práci, bude dělat kurýra.
16.04.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (250 článků) , Lukáš Hejlík (189 článků)

Výprodej za pakatel? Hejlík s rodinou kvůli stěhování rozprodává majetek!

 
Karanténu pojalo hodně lidí jako příležitost ke zvelebení stávajícího bydlení, nebo rovnou ke stěhování do nového. Jedním z nich je i herec Lukáš Hejlík (40). Nepotřebné věci nabízí k odprodeji a o jednu starožitnost měl zájem i zámek.
12.04.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Blbej Ferda i role s monoklem! Lukáš Hejlík zavzpomínal na seriálové začátky

 
V době koronavirové karantény, kdy je člověk prakticky připoután doma, mnozí čeští umělci vzpomínají a vytahují své archivní fotografie. Nejinak je tomu i v případě herce Lukáše Hejlíka (40), který stvořil legendární Gastromapy. Zavzpomínal nyní na své televizní začátky. Jeho první rolí byla svérázná postavička v Četnických humoreskách, tu druhou získal i s monoklem!
26.03.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Výzvu Lukáše Hejlíka zvládla na výbornou: Ivka si v MasterChefovi vyvařila imunitu

 
Středeční díl pořadu MasterChef 2020 byl ozvláštněn příchodem zvláštního hosta. Lukáš Hejlík (40) se přidal k porotě a soutěžícím zadal úkol, který rozhodl o tom, kdo si může odnést imunitu a tudíž v příštím kole nemůže být vyřazen. Risotto, jakkoliv se zdá jednoduché, se dá celkem lehce zkazit. O tom se přesvědčil Pája, který ale neuvařil úplně špatně. Imunitu po dalším boji získala Ivka.
04.03.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Workholik Hejlík nedokáže zvolnit: Kvůli zběsilému tempu se potýká se zdravotními problémy

 
Jeho zběsilé pracovní nasazení si začíná vybírat svou daň. Lukáš Hejlík  (39) se živí jako moderátor, herec a kritik restaurací. Do toho má dvě děti a manželku, kterým se rovněž snaží věnovat. Někdy si toho na svá bedra nabere víc, než je schopný unést. V poslední době ho trápí silné migrény, které ho někdy na delší dobu zcela paralyzují. „Trvá to u mě asi hodinu a bývá to intenzivně hnusná hodina. Musím si víc prověřovat zrak, nedělat toho tolik. Bude mi čtyřicet,” krčí rameny Lukáš.
30.11.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Chcete zhubnout? Staňte se workoholikem. To je aspoň recept fešáka Lukáše Hejlíka

 
Během jednoho z našich posledních rozhovorů se Lukáš Hejlík  (39) přiznal, že díky své druhé profesi kritika restaurací přibral na váze celých šest kilo a neoblékl většinu kousků ze svého šatníku. Když jsme ho potkali na kadeřnické show Aichi, kterou moderoval, zajímali jsme se o to, jak se jeho situace vyvíjí.
28.11.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Co to má na hlavě? Lukáš Hejlík si nechal vytvořit účes představeného z kláštera

 
Na rozdíl od většiny konzervativních českých mužů herec Lukáš Hejlík  (39) nikdy nešel s davem a vždycky ke svému vzhledu přistupoval kreativně. Netýká se to pouze oblečení, ale třeba i volby netradičních brýlí či účesu.
17.11.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Gastro inspektora Lukáše Hejlíka se snaží často uplatit. Jak na to reaguje?

 
Kdo zná Lukáše Hejlíka  (39) blíže, většinou se diví, jak je schopný stíhat tolik věcí najednou. To, že se věnuje herecké a moderátorské profesi, a navíc objevuje a hodnotí zajímavá gastronomická zařízení, ale vnímá sympaťák jako normu. Obě polohy se prý vzájemně doplňují. „Jedno bez druhého nejde. Vyhovuje mi to a daří se mi,” říká.
14.11.2019 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Hejlíkův pokus o reklamu se vymkl! Před naštvanými fanoušky ho bránila manželka!

 
Herec Lukáš Hejlík (37) překvapil své příznivce fotkou své snídaně, kterou zveřejnil na Instagramu. Vysloužil si za ni poměrně dost kritiky a zasáhnout nakonec musela i jeho manželka Veronika (35), která se ho veřejně zastala a rýpalům oplatila útok.
10.01.2018 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)

Manželé Hejlíkovi ozdobili butik s krystaly

 
Třpytivou krásu krystalů Swarovski přišli obdivovat i Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou.
05.12.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (189 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »