Ludmila Horká

běh na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ludmila Horká »

Světové finále Red Bull Nordix ve Špindlu: To byl úlet!

Dva dny nabité adrenalinem, to bylo světové finále Red Bull Nordix, drsného skikrosu na běžkách. Tvrdé střety, pády a na závěr píseň od vítězky posledních tří závodů Světového poháru biatlonistek Gabriely Soukalové (23). Po pádu skončila osmá, vyhrála Ludmila Horká (21). Mezi muži dominoval reprezentant v běhu na lyžích Dušan Kožíšek (29).
01.04.2013 15:35 |

Osobnosti: Dušan Kožíšek (22 článků) , Ludmila Horká (2 články) , Gabriela Koukalová (392 článků)

01.04.2013 15:05 |